Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob gru 02, 2017 11:07 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Foniu, są koty mniej i bardziej uczulające. A syberyjczyki też potrafią uczulać. Nie znajdziesz kociaka syberyjczyka za darmo - będzie on z pseudohodowli za małe pieniądze, ale jego leczenie może kosztować każde pieniądze. Z pseudohodowli to nie syberyjczyk, podobnie z adopcji. Syberyjczyk ma określoną cenę i trzeba ją zapłacić, żeby mieć rasowego kota.

Ponadto do dorosłych zwierząt lepiej adoptować dorosłego kota, jeśli ma być jeden. Poszukaj na olx w okolicy ogłoszeń o oddawanych kotach z domów i domów tymczasowych, gdzie jest mało kotów, podjedź z synem, spędźcie trochę czasu z kotem i jeśli nie uczuli, można adoptować. Skąd jesteś?
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Sob gru 02, 2017 15:45 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

dziękuję za odpowiedź Boniedydy. Pisałam w pierwszych emocjach. Znalazłam już w swojej dzielnicy domy tymczasowe i będę się z nimi kontaktować.
Od tygodnia tylko czytam i czytam i miałam już mętlik :) Pół nocy nie spałam bo "trafiła się okazja" wziąć syberyjczyka,ale tak jak piszesz z pseudohodowli to równie dobrze mogę wziąć dachowca i wpłacić fundacji kaskę. Naczytałam się też o alergikach i po prostu będziemy przestrzegać pewnych zasad,a syn nie ma aż takiej ogromnej alergii żeby sobie z tym nie poradzić.
Czemu dorosłego ? Wszyscy mówią że raczej małego żeby go suczka zaakceptowała,szczególnie że ona nadal jest skora do zabaw, to by miała towarzysza podczas naszej nieobecności. Oby tylko chałupy nie roznieśli :) :)
Jestem z Warszawy. Chyba że masz coś do polecenia
Pozdrawiam serdecznie

fonia29

 
Posty: 2
Od: Pt gru 01, 2017 21:06

Post » Nie mar 11, 2018 14:49 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

[Domek poszukuje kota do dokocenia]

Domek niewychodzący, z kocim żywiołem (kastratem) szuka równie żywiołowego. kochającego nawalanki, młodego kota (najlepiej kotka w wieku ok 4-8msc), koniecznie czarno-białego albo czarnego (takie osobiste marzenie). Wolnego od fiv/felv. W domu czekają ręce do głaskania, zabawki, drapak i oczywiście drugi kot do zabawy ;) Kotek nie musi być pieszczochem, ale ważne, aby nie był dzikusem i miał szalone pomysły, aby dorównał koledze.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Nie mar 11, 2018 15:02 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Jest taki kotek na wydaniu: https://www.facebook.com/oktawia.stence ... 695&type=3
Widziałam, głaskałam, tuliłam - jest cudny :wink:

myianta

Avatar użytkownika
 
Posty: 25
Od: Wto mar 06, 2018 11:53

Post » Nie mar 11, 2018 15:04 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

myianta pisze:Jest taki kotek na wydaniu: https://www.facebook.com/oktawia.stence ... 695&type=3
Widziałam, głaskałam, tuliłam - jest cudny :wink:


Postronne osoby nie zobaczą.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie mar 11, 2018 15:17 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Oj, przepraszam. Byłam pewna, że ogłoszenie ma status "publiczne" i że będzie widoczne. Pozwolę sobie tutaj wkleić.
"Kocurek do adopcji. Ludzik - takie otrzymał imię - już ponad dwa miesiące szuka domu. Obecnie ma ok. 8 miesięcy. Został odrobaczony i czeka na zabieg kastracji. Kociak jest niezwykle towarzyski, zaczepia do zabawy każde napotkane zwierzę i każdą osobę. Jest bardzo „żywy”, nie wariuje tylko, kiedy śpi. Jest łapczywy, zjada szybciej niż inne koty i zabiera im jedzenie. Nadal sprawia wrażenie wygłodniałego, mimo że je za trzech. Kociak nie boi się psa, z innymi kotami chce się bawić.

Ludzik szuka domu niewychodzącego. Odkąd został wzięty z ulicy do domu, nie ma ochoty z niego wychodzić. Nie garnie się do wyjścia. Zdaje się, że dwór go przeraża, jest wystraszony nawet wtedy, gdy otwiera się drzwi. Kociak czeka na odpowiedzialnego człowieka, który nigdy go nie porzuci, nie pozostawi na dworze i zapewni pełną miskę.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kotek przebywa w Rydzynie koło Leszna. Możliwy transport do nowego domu.

Tel.: 603530354"
Zdjęcia:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B4812A8
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B360BA2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B08FF9E
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B439960

myianta

Avatar użytkownika
 
Posty: 25
Od: Wto mar 06, 2018 11:53

Post » Nie mar 11, 2018 16:05 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Tysiu, a Rambuś?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 11, 2018 16:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Ty$ka pisze:[Domek poszukuje kota do dokocenia]

Domek niewychodzący, z kocim żywiołem (kastratem) szuka równie żywiołowego. kochającego nawalanki, młodego kota (najlepiej kotka w wieku ok 4-8msc), koniecznie czarno-białego albo czarnego (takie osobiste marzenie). Wolnego od fiv/felv. W domu czekają ręce do głaskania, zabawki, drapak i oczywiście drugi kot do zabawy ;) Kotek nie musi być pieszczochem, ale ważne, aby nie był dzikusem i miał szalone pomysły, aby dorównał koledze.


Może Johnny:
https://www.olx.pl/oferta/polroczny-pin ... 8bafc0fdd0
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie mar 11, 2018 18:12 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Madie pisze:Tysiu, a Rambuś?

Rambuś pasowałby idealnie (taki sam szajbus), ale w tej chwili wybór nie należy do mnie... i koniecznie musi być czarny albo czarno-biały. Próbowałam Rambusia podesłać, ale się nie podoba tak, jak mi. :(

myianta, Ludzik cuuudny. Zapiszę go sobie i podeślę. A ogłoszenie na FB widzę. ;)

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Nie mar 11, 2018 18:16 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"


Piękny :) Też sobie zapiszę. Dziękuję.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Nie mar 11, 2018 21:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Ty$ka - mam dwóch kandydatów. Jeden ok. 8-10 miesięcy czarny, zaczepia wszystkie żywe stworzenia do zabaw i biega jak szalony; drugi biało-czarny prawie 2-letni ale duchem dzieciak, również uprawia szaleńcze biegi (trudno powiedzieć, który jest w tym bardziej zapamiętały).
Biało-czarny (w sumie pilniejszy) jest tu: viewtopic.php?f=13&t=183852 tyle tylko, że na razie struwitowiec, któremu odstawiam na próbę DL-metioninę. Zdjęcia na pierwszej i drugiej stronie wątku.
Ostatnio edytowano Nie mar 11, 2018 23:56 przez Stomachari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie mar 11, 2018 21:26 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

A gdzie jest domek?
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Śro mar 14, 2018 16:49 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Stomachari pisze:Ty$ka - mam dwóch kandydatów. Jeden ok. 8-10 miesięcy czarny, zaczepia wszystkie żywe stworzenia do zabaw i biega jak szalony; drugi biało-czarny prawie 2-letni ale duchem dzieciak, również uprawia szaleńcze biegi (trudno powiedzieć, który jest w tym bardziej zapamiętały).
Biało-czarny (w sumie pilniejszy) jest tu: viewtopic.php?f=13&t=183852 tyle tylko, że na razie struwitowiec, któremu odstawiam na próbę DL-metioninę. Zdjęcia na pierwszej i drugiej stronie wątku.

Bardzo Ci dziękuję, pokażę panów :)
Bąbelek mocno mi się spodobał.

boniedydy pisze:A gdzie jest domek?

lubelskie.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Nie kwi 01, 2018 22:00 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Zaadoptuję grzywacza chińskiego. Jednego już mam, to go chcem dogrzywaczyć. Na bank ten, co go mam, to grzywacz chiński jest, bo chińskie grzywacze to sierść mają tylko na czubku, a dalej łyse są. I mój właśnie tak ma, że łysy cały i futro na czubku tylko, to na bank grzywacz chiński jest. A... i mój grzywacz raczej nierasowy jest. Nowego grzywacza jakiego chcem, to ja bym melonował żeby rasowy i rudy był. Mój grzywacz obecny koloru nieokreślonego na czubku niestety jest i mocno brzydki też.
Mój nowy grzywacz musi:
- ładnisty musi być i rasowy i wymiaukowany kolor na czubku musi mieć,
- umieć jak mnie karmić i ile karmić, bo ja arystokrata swiatłowód jestem to i wymagam,
- umieć latać z tym takim patykiem, co tam się coś majta, a ja za tym gonić mogę żech i z innymi co się majta musi latać też, co bym ja się bawić mógł,
- umieć moją jaśnie purr-toilet wysprzątywać i to często, bo ja tam ślicznie i często walę,
- miziasty musi być, ale bez przesady, ino żeby miział mnie kiedy ja łaskawo chcem,
- mało gadać musi, bo grzywaczów mowy to ja i tak nie rozumiem żech,
- musi być zesocjalowizowany i z podziwem patrzać jak siem przechadzowywuję po stołach i blatach i w innych miejscach też,
- GWARANCJA wymagana, muszem go móc zreklamować jak wybrakowany będzie żech.
No to takiego grzywacza wezmę ja. A że 1 kwietnia jest to sem żech chciał sobie taki prezent zrobić, bo mój grzywacz trochę stary model robi się.
To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
A i jak ja pięknie w kuwetę.....
PURR-P.S. Mój obecny grzywacz to się lubowuje jak się go nazywa PANCIA. A ja ni mru mru nie kumam czemu on tak to lubi 8-O
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon kwi 02, 2018 0:14 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Mam w domu egzemplarz męski grzywacza, ino chyba też wybrakowany, bo z deka łysy na czubku... za to na nogach futro jakoweś ma!

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 40 gości