Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon wrz 01, 2014 17:50 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Paulina&Misia pisze:Witam,
Adoptuję małego rudego kocurka lub kotkę do domu niewychodzącego w Warszawie. Mam doświadczenie w opiece nad kotami. Wraz z narzeczonym szukamy kociaka , któremu zaoferujemy dobrą opiekę, dużo miłości i zabawy :) Bardzo proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam,
Paulina



Mam do wyadoptowania ślicznego rudego kocurka, ma nie więcej niż 3 miesiące, jest kuwetkowy i kontaktowy. Wątek kociaków: viewtopic.php?f=13&t=164331
Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani proszę o kontakt :) Niestety nie mogę wysyłać jeszcze prywatnych wiadomości, dlatego odpisuje w tym wątku.
Pozdrawiam :)
Tam dom Twój, gdzie kot Twój!

Serenity

Avatar użytkownika
 
Posty: 47
Od: Wto sie 19, 2014 23:03
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa

Post » Pon wrz 01, 2014 20:00 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam odpisalam Pani na priv :)
Obrazek Miau, Mrrr...

Paulina&Misia

 
Posty: 114
Od: Czw sty 05, 2006 20:02

Post » Czw wrz 04, 2014 20:46 Re: Szukam kotka :)

joasssia pisze:Szukam kotka lub dwóch :)

Poszukuję kotka, najchętniej płci żeńskiej, po kastracji (mój mąż nie zniesie rujki ;) ), młodej, chętnie pręgowanej, ale nie będę wybrzydzać, każdy kociak ma swój urok :)
Jeśli kotki są dwa, zżyte ze sobą, rodzeństwo itp., to z radością przygarnę dwa :)

Ważne, by kotek/ki był/y zdrowe.
Mam dwie córki i często odwiedzają nas inne dzieci.

Bardzo ważne jest dla mnie usposobienie zwierzaków, nie wchodzi w grę żadne podgryzanie, drapanie, agresja (w przeciwnym razie - jak mówi mój mąż - i ja, i kot będziemy razem szukać sobie domu 8) Potrzebujemy miziaka, przytulaka, mruczaka :)

Dom jest niewychodzący, ale nie mogę skorzystać z serwisów adopcyjnych, bo nie jesteśmy skłonni okratować sobie balkonu, tzn. umiem zadbać, by kotek nie wychodził, ale bez warunku siatki :) Miałam kotka, niewychodzącego, spokojnie udawało nam się to :)

Przyjadę po kicię w Warszawie, ew.bliskiej okolicy, kierunek płd-wsch to mój ulubiony ;)

Proszę o kontakt na priv :)


Wysłałam do Ciebie wiadomość na priv.

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Pt wrz 05, 2014 15:45 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Heka mam nadzieję, że napisałas na mail, bo na PW osoba mająca jeden post nie może pisać, ani odczytać wiadomości.
Kliknij w "Informacje" w profilu uzytkowniczki.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt wrz 05, 2014 15:56 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Paulina&Misia pisze:Witam,
Adoptuję małego rudego kocurka lub kotkę do domu niewychodzącego w Warszawie. Mam doświadczenie w opiece nad kotami. Wraz z narzeczonym szukamy kociaka , któremu zaoferujemy dobrą opiekę, dużo miłości i zabawy :) Bardzo proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam,
Paulina

W tym wątku jest jeden rudy i dwa dymniaczki: viewtopic.php?f=13&t=162589&start=255

strongbaby pisze:Jeden z chłopaków, nie mam dobrego zdjęcia drugiego. Tez jest dymny tylko troszkę ciemniejszy
Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt wrz 05, 2014 16:13 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

kropkaXL pisze:Heka mam nadzieję, że napisałas na mail, bo na PW osoba mająca jeden post nie może pisać, ani odczytać wiadomości.
Kliknij w "Informacje" w profilu uzytkowniczki.


Kurde, ja blondynka jestem :evil:

Już piszę emaila. Dzięki Kropko

Po chwili;
Zrobione!

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Pt wrz 05, 2014 18:11 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Heka czasem człowiek tak się zakręci, ze zapomina-nie martw się, ja tez tak czasem mam :)
Oby malce znalazły dom! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon wrz 08, 2014 15:19 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam!
Poszukuję małego kotka perskiego z Gdańska bądź okolic. Zapewniam, że będzie miał bardzo dobrą opiekę.
Proszę o kontakt drogą mailową: zgiedroyc@gmail.com lub telefonicznie 602-675-008
Pozdrawiam,
Zuza

Zuzia_87

 
Posty: 1
Od: Pon wrz 08, 2014 15:15

Post » Nie wrz 14, 2014 23:31 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam, co prawda jestem tu nowa, jednak już od dłuższego czasu forum podglądam.
Chętnie zaadoptuję kocurka (najchętniej z dłuższym włosem, sentyment po poprzednim kociaku) w okolicach Katowic, Sosnowca, Piekar, Rudy Śl. itp. (ewentualnie mogę trochę dalej dojechać) Idealny byłby kocurek tolerujący psy lub młody, który się łatwo przyzwyczai. Może to być nawet niepełnosprawna sierotka, takim zawsze jest trudniej znaleźć dom. Mam psa oraz 2 fretki, więc dom jest osiatkowany i zabezpieczony w każdy możliwy sposób ;) kontakt na stokrota89@gmail.com

stokrota_89

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Nie wrz 14, 2014 23:16
Lokalizacja: Wojkowice /Katowice

Post » Pt wrz 19, 2014 21:01 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam,
dam DT dla kociaka (jedyny warunek żeby już sam jadł, czasem nie jestem w stanie być w domu cały dzień) Śląsk (konkretnie okolic Mikołowa) w ramach towarzystwa dla ok 6 tygodniowej śmietnikowej znajdy. Oczywiście zgadzam się na wizytę i podpisanie umowy. Więcej informacji na pw albo na mailu waderaa@gazeta.pl

Morwa

 
Posty: 1
Od: Nie wrz 08, 2013 20:28

Post » Nie wrz 21, 2014 14:44 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie wrz 21, 2014 20:47 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Mam panią z Wawy, która chce się dokocić jednym kociakiem lub dwupakiem whiskasków.

Wymagania;
Kotki mają być młode
barwa jasno szara z ciemnymi pręgami, mogą być dodatki białego
najchętniej kocurki chociaż niekoniecznie
zdrowe


Co Wy na to? Mamy takie cuda?

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Wto wrz 23, 2014 7:53 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

stokrota_89 pisze:Witam, co prawda jestem tu nowa, jednak już od dłuższego czasu forum podglądam.
Chętnie zaadoptuję kocurka (najchętniej z dłuższym włosem, sentyment po poprzednim kociaku) w okolicach Katowic, Sosnowca, Piekar, Rudy Śl. itp. (ewentualnie mogę trochę dalej dojechać) Idealny byłby kocurek tolerujący psy lub młody, który się łatwo przyzwyczai. Może to być nawet niepełnosprawna sierotka, takim zawsze jest trudniej znaleźć dom. Mam psa oraz 2 fretki, więc dom jest osiatkowany i zabezpieczony w każdy możliwy sposób ;) kontakt na stokrota89@gmail.com


Jest w Krakowie śliczny jasnorudy przetykany białym 2,5 miesięczny kotek oryginalnie umaszczony. Ma piękne zielonozłote oczy.
Zdjęcie w razie zainteresowania prześlę póżniej.

Lila_iwa

 
Posty: 1006
Od: Wto cze 01, 2010 14:29

Post » Śro wrz 24, 2014 19:42 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Kochani, powracam z niebytu w poszukiwaniu towarzystwa dla mojej 7-letniej Melci. Ustabilizowaliśmy z TŻ swoją sytuację życiową i nareszcie możemy ze spokojnym sumieniem zafundować naszej kociej córce rodzeństwo :D Martwimy się, że w czasie gdy my pracujemy, jest po prostu samotna.

Zależałoby nam na młodej koteczce. Tak jak Melka zostanie wysterylizowana. Wiem, że kierowanie się umaszczeniem jest samolubne, ale podpowiem, że kocham tricolor, zwłaszcza szylkretki z białym :oops: natomiast nie wykluczam, że inna kocia bida poruszy moje serce. Bardzo, ale bardzo zależy mi na tym, żeby kotka była zdrowa. Mela jest dla mnie bardzo ważnym członkiem rodziny, gdybym z powodu choroby ją straciła - nie wybaczyłabym sobie.

W zamian oferujemy dom niewychodzący, kochający zwierzęta dom(z babcią z parteru do kompletu :D) z dużą ilością miejsca do biegania :D

Jesteśmy obecnie z okolic Rybnika, ale w razie potrzeby jakąś rozsądną odległość możemy podjechać :)

annette88

 
Posty: 14574
Od: Nie lis 25, 2007 20:52
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Czw wrz 25, 2014 9:25 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Mam takie cudo,może 5 miesięczne :)
Obrazek

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 67 gości