Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt gru 01, 2017 21:40 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam
Marzę żeby przygarnąć maluszka do naszej rodzinki. Ze względu na to że syn (18lat) jest uczulony na sierść to rozważam kota syberyjskiego.Niestety z rodowodem jest poza moim zasięgiem finansowym. Liczę i cierpliwie czekam, że może znajdzie się taki kotek szukający domu. W domu mamy także 9 letnią suczkę małej rasy i spokojnego 7 latka :) :kotek: :kotek:

fonia29

Od: Pt gru 01, 2017 21:06

Post » Sob gru 02, 2017 11:07 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Foniu, są koty mniej i bardziej uczulające. A syberyjczyki też potrafią uczulać. Nie znajdziesz kociaka syberyjczyka za darmo - będzie on z pseudohodowli za małe pieniądze, ale jego leczenie może kosztować każde pieniądze. Z pseudohodowli to nie syberyjczyk, podobnie z adopcji. Syberyjczyk ma określoną cenę i trzeba ją zapłacić, żeby mieć rasowego kota.

Ponadto do dorosłych zwierząt lepiej adoptować dorosłego kota, jeśli ma być jeden. Poszukaj na olx w okolicy ogłoszeń o oddawanych kotach z domów i domów tymczasowych, gdzie jest mało kotów, podjedź z synem, spędźcie trochę czasu z kotem i jeśli nie uczuli, można adoptować. Skąd jesteś?
ObrazekObrazek

boniedydy

Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Sob gru 02, 2017 15:45 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

dziękuję za odpowiedź Boniedydy. Pisałam w pierwszych emocjach. Znalazłam już w swojej dzielnicy domy tymczasowe i będę się z nimi kontaktować.
Od tygodnia tylko czytam i czytam i miałam już mętlik :) Pół nocy nie spałam bo "trafiła się okazja" wziąć syberyjczyka,ale tak jak piszesz z pseudohodowli to równie dobrze mogę wziąć dachowca i wpłacić fundacji kaskę. Naczytałam się też o alergikach i po prostu będziemy przestrzegać pewnych zasad,a syn nie ma aż takiej ogromnej alergii żeby sobie z tym nie poradzić.
Czemu dorosłego ? Wszyscy mówią że raczej małego żeby go suczka zaakceptowała,szczególnie że ona nadal jest skora do zabaw, to by miała towarzysza podczas naszej nieobecności. Oby tylko chałupy nie roznieśli :) :)
Jestem z Warszawy. Chyba że masz coś do polecenia
Pozdrawiam serdecznie

fonia29

Od: Pt gru 01, 2017 21:06

[poprzednia]