POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sie 21, 2016 16:53 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

MajeczQa pisze:
Gibutkowa pisze:PILNIE!!! poszukiwany DT dla kota białaczkowego (jest deklaracja pokrycia kosztów)
https://www.facebook.com/events/922095184578782/
kontakt tel.:
790 616 239
694 171 112

Przepraszam, skąd ta informacja?

Z pierwszej ręki ;) Jedną z osób deklarujących pomoc fin. znam osobiście.

a tu kolejna
viewtopic.php?f=1&t=171456&start=840#p11574790
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 21, 2016 16:56 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Gibutkowa pisze:
MajeczQa pisze:
Gibutkowa pisze:PILNIE!!! poszukiwany DT dla kota białaczkowego (jest deklaracja pokrycia kosztów)
https://www.facebook.com/events/922095184578782/
kontakt tel.:
790 616 239
694 171 112

Przepraszam, skąd ta informacja?

Z pierwszej ręki ;) Jedną z osób deklarujących pomoc fin. znam osobiście.

Jakkolwiek by było to chyba fajnie jednak przed rozpowszechnieniem tej informacji powiadomić mnie o tym a nie brać z zaskoku?

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 21, 2016 16:58 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

No ale przecież sama o trym dobrze wiesz, bo jedna z deklaracji (na hotelik) poszła na wydarzeniu Lucka, z Moniką rozmawiasz przez telefon od dłuższego czasu, a trzecia deklaracja pojawiła się jak zaczęłam Lucka udostępniać na miau (bo nawet na wątku "Nasze Białaczkowce" go nie było :roll: ). To mam Cię informowac o czymś, o czym już wiesz?
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 21, 2016 17:18 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Gibutkowa pisze:No ale przecież sama o trym dobrze wiesz, bo jedna z deklaracji (na hotelik) poszła na wydarzeniu Lucka, z Moniką rozmawiasz przez telefon od dłuższego czasu, a trzecia deklaracja pojawiła się jak zaczęłam Lucka udostępniać na miau (bo nawet na wątku "Nasze Białaczkowce" go nie było :roll: ). To mam Cię informowac o czymś, o czym już wiesz?


Zbierasz deklaracje na hotelik bez mojej zgody?
Bo ja nic nie wiem że kot ma iśc do jakiegoś hoteliku, a już któryś raz o tym czytam.
Czy mi się zdaje czy ktoś coś ustalił za moimi plecami? :roll:


To co mi ktoś powiedział przez telefon zostaje między nami, proszę nie wywlekać moich prywatnych rozmów na forum. Każdy zrobi co uważa za słuszne i zgodne z jego sumieniem, a ja każdą pomoc docenię. Jeśli dostałaś 3 deklaracje to wspaniale, gratuluję, niestety nie wiem o jakie deklaracje chodzi, bo wychodzi to dopiero teraz.


A jesli mi patrzysz na ręce czy dobrze działam to rączki mam czyste :
od 28 kwietnia lecę z ogłaszaniem Lucka równo
MajeczQa pisze:Nie wiem jak to się dzieje, ale trzeci kot, którego znalazłam ma felv+. Znowu cudem szukamy domu.
Zapraszam na wątek Lucyfera, potrzebna pomoc, wyniki trochę pokrzyżowały nam plany..
viewtopic.php?f=1&t=174488


Myślę że koniec offu. Wątek Lucka jest, telefon mój jest.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 21, 2016 17:21 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Wysłałam Ci PW :roll: Przeczytaj i się ogarnij...
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 21, 2016 23:06 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Bardzo pilnie JELENIA GÓRA i okolice !
Potrzebny dom tymczasowy dla kocurka i kotki. Maluchy zabrane z działek, w ostatniej chwili wycofał się nieodpowiedzialny tymczas a nam został jeden dzień na znalezienie schronienia dla kociąt....
Obrazek
Pw lub 501876552

nigna

 
Posty: 649
Od: Pt kwi 01, 2011 12:02

Post » Nie wrz 11, 2016 9:18 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Witam,
Poszukuje domu (tymczasowego na ok. pół roku lub na stałe) dla bezdomnego kotka.
Kot ma około roku, jest przemiły łasi się do wszystkich, niestety nie ma domu i błąka się po osiedlu.
Ponieważ mam już jednego kota i małe mieszkanie nie mogę się nim zaopiekować.
Jeżeli ktoś zdecyduje się przygarnąć kotka otrzyma całą wyprawkę i jeżeli będzie to dom tymczasowy to zapewnię dla niego karmę na czas pobytu.
Lokalizacja: Płock osiedle Podolszyce Południowe (okolice placu zabaw Orlen)
tel. 600948080
e-mail:
cesarks@poczta.fm
bastetmo@poczta.fm

Obrazek

Obrazek

aldeano

 
Posty: 1
Od: Nie wrz 11, 2016 9:08

Post » Nie wrz 11, 2016 10:00 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

aldeano pisze:Witam,
Poszukuje domu (tymczasowego na ok. pół roku lub na stałe) dla bezdomnego kotka.
Kot ma około roku, jest przemiły łasi się do wszystkich, niestety nie ma domu i błąka się po osiedlu.
Ponieważ mam już jednego kota i małe mieszkanie nie mogę się nim zaopiekować.
Jeżeli ktoś zdecyduje się przygarnąć kotka otrzyma całą wyprawkę i jeżeli będzie to dom tymczasowy to zapewnię dla niego karmę na czas pobytu.
Lokalizacja: Płock osiedle Podolszyce Południowe (okolice placu zabaw Orlen)
tel. 600948080
e-mail:
cesarks@poczta.fm
bastetmo@poczta.fm

Obrazek

Obrazek

Możesz kota zamknąć w łazience lub klatce kenelowej i spokojnie szukać mu ratunku. Większość z nas tak robi ze spotkanymi miziakami. Mamy swoje koty w liczbie większej niż jeden i małe mieszkania także. Ale udaje się zatymczasowac biedę na jakiś czas. Spróbuj to nic nie kosztuje. A życie uratujesz. Koty i tak na początek trzeba izolować więc jest to konieczne. To czas na odrobaczenie, szczepienie i poznanie kota. Potem rób mu ogłoszenia na portalach do tego przeznaczonych.
Tutaj o dt trudno. A jeśli nawet się coś trafi to są one zakocone. Bo więcej jest bied niż jedna.
Domem Tymczasowym może zostać każdy. To nie zawód tylko wolontariat. My pomożemy mentalnie radzac jak postępować, jak robić ogloszenia, przepytac domy stałe... Tak ja i większość z nas zaczynała.
Pomóż temu kotu dotrwać i przeżyć.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon wrz 19, 2016 21:12 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Pilnie potrzebny dom tymczasowy na przezimowanie dwóch bezdomnych kotków, kotkę i kota, z miejscowości Sępólno Krajeńskie (woj. kuj-pom)! Okoliczni ludzie karmią je resztkami z obiadu :cry: więc szukam pomocy wszędzie gdzie się da. Są oswojone, jeden towarzyski, drugi nieśmiały ale ciekawski. Kotka raz się okociła, jednak nie wiem gdzie są małe, prawdopodobnie zostały przygarnięte przez mieszkańców osiedla. Potrzebują zaopiekowania gdy nadejdą chłodniejsze dni. Konieczna będzie również wizyta u weterynarza.
Ja sama nie mam funduszy by oba przygarnąć, jednak w ostateczności je wezmę do siebie. Liczę na Waszą pomoc zarówno mentalną, jak i na przygarnięcie futrzaków. Nie pogardzę też drobną pomocą materialną od osób z okolic gdy będę musiała się nimi zająć na własną rękę. Zdjęcie samca, bardziej towarzyskiego kotka, kicia niestety unika zbyt bliskiego kontaktu z ludźmi:
Obrazek
Numer kontaktowy: 510 560 850
Mail: agatamonikaadam@gmail.com

Opsia

 
Posty: 1
Od: Pon wrz 19, 2016 20:52

Post » Czw wrz 22, 2016 19:24 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

nieaktualne
Ostatnio edytowano Czw paź 20, 2016 18:18 przez MajeczQa, łącznie edytowano 1 raz

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 30, 2016 14:17 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

4 miesięczny maluch wyladował "na bruku" po tym jak mu wyszedł felv+.
Pilnie szuka domu,choćby tymczasowego!
Obecnie przebywa w Rudzie Śląskiej,ale możliwy transport.

Kontakt : 505195608

Obrazek

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 09, 2016 14:03 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Witam poszukuję z przyczyn losowych na jakiś czas domu zastępczego dla mojego rudego kocura, okolice Katowic, kot jest zdrowy, sprawny, 100% kuwetkowy,wykastrowany, miziak ale na jego warunkach, ogólnie kot ideał ale z charakterem. Niestety nie toleruje innych kotów, ew. kot mało dominujący nie wchodzący drugiemu w drogę może być. Przyjazne psy są dla niego ok. Więcej informacji na priv.
Pozdrawiam

FlorekSuperKot

 
Posty: 5
Od: Pt paź 07, 2016 13:54

Post » Śro paź 12, 2016 15:23 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

FUNDACJA BEZDOMNIAKI, w której jestem wolontariuszką poszukuje pilnie domów tymczasowych na terenie Warszawy i okolic dla swoich kocich podopiecznych. Nie mamy zupełnie kocich domów tymczasowych. Do tej pory działaliśmy głównie w temacie psim. Opłaty jakie nalicza nam lecznica za pobyt naszych kotów przerastają fundację. Prosimy o pomoc. Strona fundacji https://www.facebook.com/fundacjabezdomniaki/?fref=ts

kalla

 
Posty: 302
Od: Pon wrz 19, 2005 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 12, 2016 16:23 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

kalla pisze:FUNDACJA BEZDOMNIAKI, w której jestem wolontariuszką poszukuje pilnie domów tymczasowych na terenie Warszawy i okolic dla swoich kocich podopiecznych. Nie mamy zupełnie kocich domów tymczasowych. Do tej pory działaliśmy głównie w temacie psim. Opłaty jakie nalicza nam lecznica za pobyt naszych kotów przerastają fundację. Prosimy o pomoc. Strona fundacji https://www.facebook.com/fundacjabezdomniaki/?fref=ts

:!: :!: :!:
Podniosę bo ważne.
ehh, pamiętam czasy gdy jako DT szukałam pomocy kogo kolwiek. Prawie wszystkie fudacje/tozy/inne... do których pisałam mnie olały.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 20, 2016 18:22 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

MajeczQa pisze:Szukam DT dla kocich maluszków z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=176115
Kilka maluchów, wszystkie na ulicy. Dwójkę z tego udało się już zabezpieczyć, niestety zostały jeszcze 2 grupy.
Jedna to cały miot (3-4 kociaki) zamieszkujący piwnicę. Bure i jeden czarny.
Drugi to bury kociak mieszkający na parkingu, ktos go podrzucił, biedak sypia w silnikach aut....
Jeśli ktokolwiek cokolwiek może pomóc to zapraszam na wątek.


Nadal szukam czegoś dla tych maleństw z piwnicy.
Wszystkim innym się udało, one nam tylko zostały i nie możemy nic znaleźć.
Teraz to już 4 miesięczne kociaki, potrzebujące socjalizacji, bo są non stop przeganiane z kąta w kąt ( z piwnicy je wywalili i przeniosły się na boisko), nie znamy płci, jeden czarny i 3 bure.
Niestety zaczyna się robić zimno, one niedojadają, nie mają zbytnio schronienia, nie jest im tam fajnie, a to w sumie ostatnia szansa żeby je z tych piwnic wydostać.
Proszę o pomoc.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości