Piekny dorosly PERS na allegro za darmo!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 16, 2005 13:15

Może i tak, ale w takim razie uważam, że skoro aukcja została przerwana bo miało jej nie być, to powinni najpierw zwrócić się do osoby która zgłosiła się jako pierwsza. Dzwoniłam tylko na stacjonarny numer bo tylko tak mogę z pracy - a właśnie w pracy zobaczyłam tą aukcję. A jak już byłam wreszcie "przy komórce", to aukcja już trwała. Więc nie próbowałam więcej dzwonić. Ale nieważne, na prawdę się cieszę że kot ma fajny dom, chociaż nie u mnie. Mimo, że zawsze chciałam tak umaszczonego kota....
Prawdopodobnie przygarnę pod swój dach 11 letniego kocurka (?), którego właściciel zmarł. Dzisiaj już rozmawiałam z opiekunem, czekam na ostateczną odpowiedź.

titu titu

 
Posty: 300
Od: Czw lip 28, 2005 8:16
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 16, 2005 14:11

to powodzenia!:)moj TŻjakby tego nie wzial to pewnie by znowu szukal i szukal,bo wymagajacy jest....a dobrze,ze Ty znalazlas juz innego,11latek..biedny,po tylu latach stracic wlasciciela..moi sasiedzi ,starsi ludzie wlasnie wzieli szczeniaka,mam nadzieje,ze ich nie przezyje :roll: :?

Alispo

 
Posty: 245
Od: Czw cze 17, 2004 23:14
Lokalizacja: Wroclaw

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości