Kicia była z nami 11 lat - ku przestrodze !!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sie 05, 2005 12:53 Kicia była z nami 11 lat - ku przestrodze !!!

Nasza Kicia. Była z nami 11 lat. I byłam pewna, że z nami dożyje swoich ostatnich dni. W domu żałoba :cry:
Kotka wyskoczyła rodzicom w zeszłym tygodniu z samochodu. Podróżowała samochodem od zawsze, nigdy nie jeździła w transporterze. Rodzice jechali z Białegostoku do Augustowa. Samochód zatrzymał się z powodu robót na drodze. Było gorąco, okno otwarte, hałas wystraszył ją i poleciała w las. Jeździlismy w to miejsce kilka razy. Ale gdzie szukać? Nawet nie ma kogo zapytać, wokół same lasy, łąki i pola. Pobliską miejscowość obkleiłam ogłoszeniami.
Jestem teraz 90 km od tego miejsca, gdzie zniknęła. I co ja mogę zrobić ?? Piszę listy do sołtysów, wysyłam ogłoszenia z prośbą o wywieszenie.....Znalazłam w internecie stronę gminy, na terenie której to się stało. Napisałam do sołtysów wsi, które znajdują się najbliżej tego miejsca. Może siedzi w jakimś gospodarstwie i w stodole łapie myszy ?? Rodzice zawsze zabierali ją na działkę, za miasto, potrafiła poruszać się w terenie, łapać gryzonie, łajza z niej była nieznośna :(
Sama do domu nie wróci, nie ma szans. Jeśli przybłakała się do jakiegoś gospodarstwa, jest szansa, że żyje, że może ktoś natknie się na moje ogłoszenie.
Tak czy siak – nie ma jej teraz. Nasza bezmyślność i brak wyobraźni. Ku przestrodze :!: :!: :!:

Miejsce zadarzenia – 3 km przed Bargłowem Kościelnym, ok 14 km przed Augustowem.
Biała w szaro-czarne łatki, .......może ktoś ją widział :?: :?: ........ :(
Gość
 

Post » Pt sie 05, 2005 13:01

Wydaje mi się , że niedawno ktoś pisał na forum o znalezionej koteczce na tej trasie :roll: poszukam może uda mi się znaleźc

solaris

 
Posty: 3679
Od: Nie lis 21, 2004 23:07

Post » Pt sie 05, 2005 13:03

jej !!! przeleciałam całe forum, tak mi sie wydawało...... i nic takiego nie widziałam !!!
Gość
 

Post » Sob sie 13, 2005 0:05

Gosciu!
Moze nalezy zmienic tytul watku, jesli szukasz pomocy w odnalezieniu kotki? Sporo osob wedruje teraz na Mazury (sama dopiero co stamtad wrocilam), wiec moze ktos sie czegos dowie?? Mam nadzieje.....
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości