mała Pomponinka szuka domu-Szczecin

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 30, 2005 19:55 mała Pomponinka szuka domu-Szczecin

To córka podworkowej koteczki.Mała ma teraz ok 3 m-ce i wygląda na zdrowiutką.Są jeszcze 3 kociaki, niestety dzikuski.Pomponinka(bo tak ją nazwałam) jako jedyna lgnie do ludzi i nawet daje się brać na ręce. Jest śliczna, szara ciapkowato-prążkowana, z białymi skarpetkami i białym brzuszkiem.Jak tylko zrobię zdjęcia, to wrzucę(czyli jeszcze dziś).Niestety nawet nie mogę wziąć jej na przechowanie, bo mam 3 koty i 2 psy, dlatego ważny jest czas...póki jeszcze nie stała się typowym podwórkowym kotem.
agako
 


Post » Śro sie 10, 2005 20:39

Naprawdę nikt nie chce takiego cudnego kotecka? :cry:
Dodam,że to ja stworzyłam ten wątek..tylko jeszcze zanim się zarejestrowałam.Pomponinka nadal nie boi się ludzi i daje się miziać.... :cry:

aga23

Avatar użytkownika
 
Posty: 1358
Od: Wto sie 02, 2005 23:41
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 11, 2005 16:00

halo, tu Pomponinka, czy jak ona mnie tam zwie.
Robi się zimno, wiec chowam sie razem z mamą i rodzenstwem w piwnicy.Czasami na śmietniku...Dobrze że mnie przynajmniej karmią.
Nie jest wesoło.Czasami głupie dzieciaki bawią się w "ganianie kotów" i wtedy uciekamy gdzie popadnie.Ostanio ta , co na mnie pomponinka mówi, przegoniła takie trzy potwory, co z kijami latały...Nie jest wesoło.Wczoraj baaardzo padało-schowałam się po samochodem.Ale przyszła ta, co mnie mizia i przyniosła nam papu...bardzo zmarzłam i zmokłam...Ne jest wesoło...

aga23

Avatar użytkownika
 
Posty: 1358
Od: Wto sie 02, 2005 23:41
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 11, 2005 21:35

Nikt nie chce takiej slicznotki??? :(
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 11, 2005 21:55

oj chyba nikt nie chce :cry: Dziś mała zamiast jeść, przytulała się do moich butów...

aga23

Avatar użytkownika
 
Posty: 1358
Od: Wto sie 02, 2005 23:41
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2005 17:04

Do gory malenstwo!
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości