SKRADZIONO KOTA SZCZECIN (GUMIEŃCE)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 28, 2005 13:39 SKRADZIONO KOTA SZCZECIN (GUMIEŃCE)

Cała historia zaczęła sie tak że pod dom mojej babci podjechał czarny samochód. Z samochodu wyszło dziecko około 10 lat i zawołało naszego kota. Kot jest bardzo ufny i wyszedł za bramkę do dziecka. W tym momencie babcia wyszła szybko przed dom ale zobaczyła tylko odjeżdzający samochód! To była kradzież kota spod domu. Co mam robić w tej sytuacji?? Sprawa została zgłoszona policji a na całym osiedlu są porozwieszane ogłoszenia! Niestety ktoś zrywa te ogłoszenia!! Jesteśmy bardzo przywiązani do kota! Jezeli ktoś jest chcętny do pomocy przy szukaniu kota oferujemy nagrode pieniężną !! Bardzo prosimy o pomoc! Osoby z okolic Gumieniec (szczecin) zainteresowane proszę o kontakt pod e-mailem nacia.6@op.pl

lia

 
Posty: 6
Od: Czw lip 28, 2005 13:28
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 28, 2005 15:06

Witaj ,to straszne!!!A czy kot byl rasowy,? moze dlatego go skradziono? Słyszałam że kradna rasowe pieski - młode a potem je sprzedają na giełdach, może przejdz sie na targowisko i popytaj.
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Czw lip 28, 2005 18:13 ODP.

Tak tak kot był rasy syjamskiej =(

lia

 
Posty: 6
Od: Czw lip 28, 2005 13:28
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 28, 2005 21:58

wrr..
kradziez sama w sobie jest zla...
ale zeby jeszcze wykorzystywac do tego dziecko?? 8o
Obrazek
Tofik moj krowi znajdek :**

kalynca

 
Posty: 50
Od: Śro lip 20, 2005 15:26
Lokalizacja: warsze

Post » Czw lip 28, 2005 23:06

szukaj na okolicznych giełdach zwierzęcych
daj ogłoszenie do gazety, może przeczyta je ewentualny nabywca kota

a za wykorzystywania dzieci do przestępstw powinna być potrójna sankcja

jeżeli ktoś zrywa celewo ogłoszenia, to być może kot nie jest daleko, zawiadom jak najwiekszą ilość sąsiadów, ale nie pisemnie - osobiście - może zobaczą Twojego kota u kogoś

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw lip 28, 2005 23:16 Re: ODP.

lia pisze:Tak tak kot był rasy syjamskiej =(

:cry: syjam "starego typu" ? wykastrowany ?
jezeli tak ,to one faktycznie sa bardzo ufne. Ja ze swoim przestalam jezdzic na wystawy (tzw.Kot domowy ),bo musialam go ciagle pilnowac. Bardzo Ci wspólczuje,ale licze na to ,ze kituch odnajdzie sie. :cat3:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 28, 2005 23:21 Re: SKRADZIONO KOTA SZCZECIN (GUMIEŃCE)

lia pisze:Cała historia zaczęła sie tak że pod dom mojej babci podjechał czarny samochód. Z samochodu wyszło dziecko około 10 lat i zawołało naszego kota. Kot jest bardzo ufny i wyszedł za bramkę do dziecka.


Właśnie, szkoda, że w ogóle Kot miał możliwośc wyjścia za "bramkę".
To są niestety sytuacje :arrow: zagrożenia (te i inne) jeśli Kot ma możliwość opuszczenia swojego domu, terenu, ogrodu itp.

Za Kocurro,

szukaj na okolicznych giełdach zwierzęcych
daj ogłoszenie do gazety, może przeczyta je ewentualny nabywca kota

jeżeli ktoś zrywa celewo ogłoszenia, to być może kot nie jest daleko, zawiadom jak najwiekszą ilość sąsiadów, ale nie pisemnie - osobiście - może zobaczą Twojego kota u kogoś


przeglądaj również ogłoszenia w internecie, bo Kto wie dlaczego Kota skradziono :?: Jeśli miał możliwość wychodzenia, może się Komuś naraził?
Poinformuj Hodowcę o zaistniałym fakcie.

Powodzenia :!:
Oby Kituch się odnalazł :!: :!: Trzymam Kciuki :!: :!:

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Nie sie 07, 2005 10:05 Odp.

Witam tak kot był wykastrowany, miał mozliwośc wychodzenia za furtkę ponieważ babcia mieszka przy mało ruchliwej ulicy! Kot jest bardzo "milusiński" i do każdego podchodzi jak go ktoś zawoła i się łasi! Dałam już ogłoszenie do gazety! ogłoszenia są porozwieszane dosłownie wszędzie już 3 ludzi się odezwało! Jeden pan mówił że pomoze nam szukać a kolejne 2 to były zgłoszenia że widziano kota ale okazało sie że to był inny kot nie nasz Timuś! =( bardzo za nim tęsknimy, mojej Babci strasznie odbija się to na zdrowiu ale sie nie poddamy bedziemy SZUKAĆ!

lia

 
Posty: 6
Od: Czw lip 28, 2005 13:28
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sie 07, 2005 10:09 PYTANIE

Mam pytanie! Jak można tu wklejać zdjęcia? Jestem npwym użytkownikiem a chciałabym zamieścić zdjęcie Timonka! Może ktoś go gdzieś widział?? CZekam na odpowiedz!

lia

 
Posty: 6
Od: Czw lip 28, 2005 13:28
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sie 07, 2005 10:17 Re: PYTANIE

lia pisze:Mam pytanie! Jak można tu wklejać zdjęcia? Jestem npwym użytkownikiem a chciałabym zamieścić zdjęcie Timonka! Może ktoś go gdzieś widział?? CZekam na odpowiedz!


:arrow: www.upload.miau.pl
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Nie sie 07, 2005 10:26 zdjeciee

lia

 
Posty: 6
Od: Czw lip 28, 2005 13:28
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sie 07, 2005 19:28

Piękny kotek :D
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Nie sie 07, 2005 19:30

Prowadzisz jakies poszukiwania kotka? Bo jak zostal ukradziony to sam nie przyjdzie :?
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Nie sie 07, 2005 19:44

wygląda zupełnie jak moja kicia. http://img237.imageshack.us/my.php?image=zuzia5at.jpg :( przykro mi. mam nadzieje, ze odnajdziesz kotka, powodzenia.

karolena

 
Posty: 382
Od: Nie cze 19, 2005 16:21
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post » Nie sie 07, 2005 20:05

Jezeli ukradlo go dziecko wraz z osoba dorosla to przykro mi to pisac ale pewnie nie na sprzedaz tylko dla wlasnej przyjemnosci posiadania kota :( ,,wiec raczej pozostaje tylko czekac moze uda mu sie uciec z tej niewoli i wróci do domu...sa przypadki ze koty wedrowaly do domu z b.daleka. Byc moze tez jest tak ze to ktos z sasiedztwa dlatego ogloszenia sa zrywane ,mozna liczyc na jego sumienie albo na kogos kto ci doniesie ze wie gdzie jest kotek,,wiec nie poddawaj sie z tymi ogloszeniami
Zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki :)

madziara

 
Posty: 483
Od: Sob mar 12, 2005 21:42
Lokalizacja: bydgoszcz

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 148 gości