taka szara, puchata długowłosa kicia poszukiwana

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lip 19, 2005 15:16

Zielony,
strzał chybiony :lol:

mam rasowego kota, a i owszem i .....................

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 19, 2005 15:50

zapomniałam jeszcze dodać, że jak wszytsko dobrze pójdzie, to będe miała psa- też z rodowodem
Zielony, szykuj stos !!!

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 19, 2005 16:06

Basiu... ale ja nie mam nic przeciwko rodowodowym zwierzętom wiesz? :) Szkoda że tak odebrałaś mój post... czasem jednak warto czytac ze zroumieniem.... :)
zielony gość
 

Post » Wto lip 19, 2005 16:10

każdy rozumie wedle siebie, dla mnie to EOT

niech wątek powróci do Feli i jej kotka, a nie moich pociech

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 19, 2005 17:44

i też tak myśle
zielony gość
 

Post » Wto lip 19, 2005 19:05 Re: taka szara, puchata długowłosa kicia poszukiwana

zielony gość pisze:Ja naprwde rozumiem ze ktos ma wymaronego kota itp itd.. ale mnie aż ściska jak widze ile kotów szuka domu i tylko ze wzlędu na "nie taki" kolor futerka czy długość włosa itp ich nie znajduje...
Ale znajduje inny, być może ten wymarzony a czasami nie, ale znajduje po pewnym czasie. I to jest ważne, ważne że ma dom. Wiem, że nie to miałeś na myśli, ale Twoje posta odebrałam właśnie tak jakby koty w innym niż zwykle kolorze itp. nie miały prawa do szczęścia i kochającego opiekuna, bo trzeba brać „normalne burki” :(

Ale głowa do góry „każda potwora znajdzie swojego amatora” :wink:
Obrazek

Projektowanie stron internetowych www.mirieldesign.com --- Genetyka: Dziedziczenie kolorów w pigułce, Inbred --- Koty norweskie leśne Skogkatt.pl

Miriel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1287
Od: Czw lut 12, 2004 18:27
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw sie 04, 2005 18:17

Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Czw sie 04, 2005 18:23

Na koci-łapci "Kociaki z Gagarina" , pisze o takiej kici.

Ela

 
Posty: 1883
Od: Pt cze 14, 2002 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 04, 2005 19:05

nezumi pisze: jakas bura bida?.

Proszę nie mówić, że bure są z jakiegoś powodu gorsze ;). Ja właśnie wymyśliłam sobie, że kot ma być w kolorze "kocim" i po wakacjach taki się w domu pojawi. O buraskach też można marzyć - wbrew pozorom :)

p.s. wiem że cytat wyjęty jest z kontekstu ale często pojawiają się opinie, że szaraczki są niechodliwe, mnie to osobiście dziwi bo one są piękne
Bolek, Tygrys, Felicjan; Czarna i Ninek za TM [']

basic

 
Posty: 1399
Od: Śro cze 08, 2005 9:24
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Czw sie 04, 2005 19:31

Ela pisze:Na koci-łapci "Kociaki z Gagarina" , pisze o takiej kici.

dlatego właśnie podniosłam ten wątek i podałam link do niego :wink:
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Czw sie 11, 2005 17:27

Ciekawe tylko, co to za domek dokładnie? I gdzie? Bo u mnie jest właśnie szare, pręgowane, z lekko przedłużoną sierścią... Ale Mori to kot do naprawdę SUPER domu!
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Czw sie 11, 2005 17:48

jasenka nowy nabytek do adopcji?:)
Z tego co wiem domek bylby w Trojmiescie. Podobno dobry ale sprawdzic i tak trzeba.
Fela w kazdym razie bylaby wdzieczna gdybys poczekala i wziela ja czy tez domek na odpytke ;)

nezumi

 
Posty: 1316
Od: Pon sty 31, 2005 22:19

Post » Czw sie 11, 2005 17:56

nezumi pisze:jasenka nowy nabytek do adopcji?:)
Z tego co wiem domek bylby w Trojmiescie. Podobno dobry ale sprawdzic i tak trzeba.
Fela w kazdym razie bylaby wdzieczna gdybys poczekala i wziela ja czy tez domek na odpytke ;)

Kocieta już mamy cztery (w tym trzy "na wydaniu" - zapraszam do wątku z podpisu, 1str. są fotki). Trójmiasto to daleko, ale jeśli domek byłby naprawdę SUPER... Tyle, że nie będzie tak łatwo - to nie ja biorę na "odpytke" tylko Maryla :twisted: :wink:!
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Czw sie 11, 2005 23:26 Re: taka szara, puchata długowłosa kicia poszukiwana

Poniewaz prywatne anse wziely gore nad istota watku, powtarzam apel Feli - chodzi o dom dla (w miare konkretnego) kotka :wink:

Felu - piekna kotka jasnoszara zostala dopiero co przywieziona z Sycyna, ale ona chyba nie jest dlugowlosa :oops: :( - nie widzialam jej na zywo, wiec pozostaje tylko spytac Catrine- ona sie tymi kociakami zajmuje.
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 12, 2005 0:07 Re: taka szara, puchata długowłosa kicia poszukiwana

mircea pisze:Poniewaz prywatne anse wziely gore nad istota watku, powtarzam apel Feli - chodzi o dom dla (w miare konkretnego) kotka :wink:

Ależ ja całkiem konkretnego mam na myśli: szary, puchaty, może nie aż tak jak tamta koteczka, ale będzie miał dłuższą sierść niż zwykle. A w pierwszym poście czytałam, że kocurek też może być. A że interesuje mnie, co to za domek? Chcę wiedzieć, gdzie proponuję swojego kociaka, bo jak się spodoba, a potem sie okarze, że domek nie taki, to będzie niemiło, bo sama proponowałam...

Oto kotek: http://upload.miau.pl/1/24263.jpg

(Zainteresowanych proszę o PW do Maryli. W przypadku braku zainteresowanych już wiecej się tu nie narzucam z "prywatnymi anonsami" i przepraszam.)
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości