3 kociaki do oddania i wybrania :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 22, 2005 13:29

Daga pisze:Myszko, Kameo, zapewne dobrze sie bawicie, ale wybaczcie, to niewłaściwe miejsce.
Może wrócicie do pierwszych stron tego wątku, kiedy omawialiśmy dlaczego warto, aby pozostał?


I dlatego wlaśnie dopiero po 3 stronach tych krętactw sie odzywam z ironią. Watek jest wyssany z palca a Gość dobrze sie bawi naszym (własciwie kotów ) kosztem.
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Pt lip 22, 2005 13:31

Przepraszam, Dago, powstrzymam sie.
Chcialam tylko ustalic kilka rzeczy, faktow itp by wyjasnic edukacyjnie, gdzie nastapil niezamierzony z pewnoscia blad w podejsciu i dbalosci o zwierze. Czasem sie tak zdarza, ze ktos niechcacy powoduje lawine zdarzen, niekoniecznie pozytywnych. Warto pomoc, wytlumaczyc, wyjasnic. Tylko latwiej jest, jak sie ustali fakty.

Zatem milcze. Poczekam na wyjasnienia Karoliny. O ile bedzie chciala.

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Pt lip 22, 2005 13:37

Anonymous pisze:a co do wieku to w takim razie pomyliłam się o 2 miechy, tak.. pażdzierz, listek, grudz, stycz, luty, marz- czyli miała jednak już sześć,ale czas tak leci że nawet nie skojarzyłam....

Niewazne, to nie jest istota sprawy.
Chciałabym oddać te koty.
na razie się trochę martwie, bo Dzika nie rodzi ;(, a juz miała domniemany termin na ten tydz. Kotki co prawda jak wyczuwam jeszcze się perełki ruszają, ale Dzika biedna już nie wiem co ze sobą zrobić. Nie chce jeść zbytnio, tylko suche żarcie.
Mam nadzieje, że będzie gites malines.
Od biedy oddam 2 koty :), bo może jednego sobie zatrzymam, najładniejszego ;)


Szkoda kota. Nie zostawiaj żadnego ! Daj jej spokojnie urodzic w tej SZAWCE. Jak już je wykarmi - odezwij się. Napewno je zabierzemy i znów będziesz miała gites-malines.

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Pt lip 22, 2005 13:39

Elżbieta P. pisze:Szkoda kota. Nie zostawiaj żadnego ! Daj jej spokojnie urodzic w tej SZAWCE. Jak już je wykarmi - odezwij się. Napewno je zabierzemy i znów będziesz miała gites-malines.


Można by jeszcze mamę na wszelki wypadek zabrać :roll: i wtedy to będzie dopiero gites-malines...

A propos brata - weterynarza - jakiś namiar na jego miejsce pracy mozesz podać? Mam kilka pytań...
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Pt lip 22, 2005 13:42

kameo pisze:I dlatego wlaśnie dopiero po 3 stronach tych krętactw sie odzywam z ironią. Watek jest wyssany z palca, a Gość dobrze sie bawi naszym (własciwie kotów ) kosztem.

Nie mamy gwarancji, że gość bawi się naszym kosztem, na razie plącze się w zeznaniach.
Mam za to przykład, że my zaczynamy się bawić kosztem gościa, co uważam za niepotrzebne. Nawet, jeśli okaże się, że wątek jest wyssany z palca, możemy sobie darować drwiny.

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pt lip 22, 2005 13:43

Myszka.xww pisze:Zatem milcze. Poczekam na wyjasnienia Karoliny. O ile bedzie chciala.


o nic więcej mi nie chodzi :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pt lip 22, 2005 13:45

Daga pisze:
kameo pisze:I dlatego wlaśnie dopiero po 3 stronach tych krętactw sie odzywam z ironią. Watek jest wyssany z palca, a Gość dobrze sie bawi naszym (własciwie kotów ) kosztem.

Nie mamy gwarancji, że gość bawi się naszym kosztem, na razie plącze się w zeznaniach.
Mam za to przykład, że my zaczynamy się bawić kosztem gościa, co uważam za niepotrzebne. Nawet, jeśli okaże się, że wątek jest wyssany z palca, możemy sobie darować drwiny.

Ok. Masz racje. Przepraszam
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Pt lip 22, 2005 13:57

ok to zapraszam do mnie do domu to się przekonacie, że mam kotke, która się wabi Dzika i że jest ona w ciąży, że kotki jej się ruszają itp.

Wogóle ludzie nie rozumiem waszej ignorancji w stosunku do mnie i ciągłego podejżewania o klamstwo.
życzę powodzenia w życiu jeżeli każdego tak traktujecie.

dziekuje też tym nielicznym, którzy jednak przychylają się do tego by mi pomóc i temperują trochę wasze zachowanie, choć oni świadczą lepszą opinię temu forum.
Gość
 

Post » Pt lip 22, 2005 14:05

trzeba sie przyzywyczaić... to forum ma do siebie to że duo tu złosliwych osób...
Gość
 

Post » Pt lip 22, 2005 14:16

Karolino - może nie złośliwych... Musisz też zrozumieć, że to są ludzie, którzy byli świadkami wielu juz kocich tragedii, ktorym los kotów nie jest obojętny i ktorzy dokładają wszelkich starań, żeby wiele złych rzeczy zmienić i naprawic.
Kiedy widzimy, że te starania idą na marne, że przez czyjąs nieuwagę rodzą się koty wciąż następne i następne, a rąk do opieki nad nimi nie przybywa, czasem przelewa się kielich goryczy, po prostu.

nuka

 
Posty: 341
Od: Czw sty 15, 2004 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 22, 2005 14:27

gdybym mogła gdzieś wrzucic fotę Dzikiej, to bym mogła wam ją chociaż pokazać :(
ale nie wiem gdzie.
Kitka_Hammett
 

Post » Pt lip 22, 2005 14:28

to napisałam ja Karolina
Kitka_Hammett
 

Post » Pt lip 22, 2005 14:29

na gorze dzialu, jako watek podklejony, jest namiar na darmowy serwer do wrzucania zdjec.

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Pt lip 22, 2005 14:29

Kitka_Hammett pisze:to napisałam ja Karolina


Tu można wrzucić zdjęcie:

http://upload.miau.pl

i podać link do niego :)
Shemesh

Shemesh

 
Posty: 198
Od: Czw kwi 22, 2004 19:53
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt lip 22, 2005 14:36

ok wreszcie znalazłam hasełko i login na jakim byłam wcześniej, zapomniałam hasła
teraz możeciepisać PW i co tam tyulko kcecie :)
już z Gościa jestem Nią..

ok to ja wyśle mms'a i spróbuję zapisać tę fotę :)
Nie myślcie o szczęściu: jeżeli przyjdzie, zrobi wam niespodziankę; jeżeli nie przyjdzie, nie zrobi zawodu.

Kitka Hammett

 
Posty: 5
Od: Wto cze 14, 2005 14:46
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości