Małe Wiskasowe kotki maja domki

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 28, 2005 14:41 Re:whiskasik-Alfi

Obrazek[url]Chcialam sie pochwalic moim Alfim od Pini jest juz u mnie od 17 lipca.Alf jest przekochany i bardzo spokojny jak na mlodego kociaka poprostu dobrze wychowany.Lubi sie łasic i mruczy bezprzerwy.Zaprzyjaznił się ze starszym od siebie Filkiem i spią razem.jest niesamowitym głodomorem ,kiedt jest głodny miałczy i wspina się po nodze do góry ,gożej kiedy nogi są gołe :D[/url]
Gość
 

Post » Czw lip 28, 2005 14:49 Re:whiskasik-Alfi

ten wyżej kochany kociak to mój kot znaczy kawy z gliwic prawda ze sliczny .pózniej żeby sie nim pochwalic wysle wiecej zdiec. :ryk:
Gość
 

Post » Czw lip 28, 2005 14:53 Re: kot

Anonymous pisze:Kochani nareszcie mam swojego kotka whiskasowego (spi mi na kolanach).Przywiozła mi go przeurocza Pini do domu.Odrazu mnie pokochał nie chce być sam wchodzi mi po spodniach na górę.Patrzę na niego i jestem wniebowzięta.Teraz mruczy,takie malenstwo.nazwę go chyba Melon po bracie Figi od Myszy.Pozdrowienia.jest taki szczesliwy chyba tak samo jak ja. :balony: :1luvu: :ok: :dance: :dance2:kasia kawa007

będzie nam bardzo miło :mrgreen:
A figa miała w sumie trzech braci ;) :Daktyla, granata i Melona. Ale Melon był najsłodszy :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lip 28, 2005 14:54

A Figa ma teraz na imię Zuzia i jej nowa pani nie może mi się nadziękować za ak cudownego kota :lol:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lip 28, 2005 21:34 pozdrowienia dla myszy

Kochana Myszo ciesze sie ze mnie pamietasz i mojego cieszysz sie moim szczesciem malutkim.ja caly cz as sledzilam losy Figi, wiem że ma na imie Zuzia.czytalam jak czekalas na przyjscie pani ,ktora miala przyjsc zobaczyc Fige.wiem ,ze ta pani ma czas dla zuzi.,ze kotka jej zdechla.losy melona tez sledzilam.masz teraz pod opieka przesliczna Dakotę.pozdrawiam Cie serdecznie kasia-kawa :P :love:
Gość
 

Post » Pt sie 05, 2005 9:30 Alfi ktory ma juz domek

Obrazek[url]http://img97.imageshack.us/img97/6117/image0030jpg2fz.th.jpg[/url] Obrazek[url]
kochani to ja kawa007-kasia.wysylam zdiecia mojego Alfiego adopcyjnego od Pini1(ten whiskasowy).Alfi jest niesamowitym ,kochanym glodomorem,dopomina sie o jedzenie slodko mialczac.jest bardzo lagodny jak na mlodego kociaka w przeciwienstwie do mojego filka jak byl maly,nie potrafi drapac tylko lapie lapkami delikatnie.Ale za to sciga sie z Filkiem nad ranem przelatujac przez nasze glowy.Alfi biega od jednej miski do drugiej Filka zeby zjesc za dwoje.kociaki uwielbiaja sie.Pozdrowienia dla Pini1 :P :ok: [/url]
Gość
 

Post » Pt sie 05, 2005 9:35 Alfi ktory ma juz domek

Obrazek[url]Obrazek[/url] Obrazek[url]
kochani to ja kawa007-kasia.wysylam zdiecia mojego Alfiego adopcyjnego od Pini1(ten whiskasowy).Alfi jest niesamowitym ,kochanym glodomorem,dopomina sie o jedzenie slodko mialczac.jest bardzo lagodny jak na mlodego kociaka w przeciwienstwie do mojego filka jak byl maly,nie potrafi drapac tylko lapie lapkami delikatnie.Ale za to sciga sie z Filkiem nad ranem przelatujac przez nasze glowy.Alfi biega od jednej miski do drugiej Filka zeby zjesc za dwoje.kociaki uwielbiaja sie.Pozdrowienia dla Pini1 :P :ok: [/url]kawa007-kasia
Gość
 

Post » Pt sie 05, 2005 11:57 kot

sliczny malutki :D

pini1

 
Posty: 7035
Od: Nie cze 30, 2002 19:56
Lokalizacja: katowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości