Mruczuś szuka domu - buro biały kocurek :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2005 11:50 Mruczuś szuka domu - buro biały kocurek :)

Witajcie, od wczoraj mieszka z nami trzeci kot, buro-biały niewykastrowany kocur (jest bardzo ładny pomimo nieoryginalnego umaszczenia). Kotek, Mruczuś jest w miarę zadbany, ma jednak bardzo brudne uszy, trzeba mu wyczyścić, w ogóle jest caaaały brudny i jakiś taki rozciapirzony, jakby go ktoś potarmosił. Kiciuś jest miły, tuli się do nas, ale boi się ręki, która chce go pogłaskać od góry, nie wiem skąd ten strach... Bardzo się boi, kiedy bierze się go na ręce, serducho wali mu wtedy jak młot, ale nie wyrywa się. Mruczuś wygląda na młodego kocura, jest dość duży i masywny, ma duże bielutkie zęby:) Będę miała zdjęcia Mruczusia, a wtedy wszyscy będziecie go mogli zobaczyć. Mruczuś bardzo pilnie (wiem... każdy kot pilnie potrzebuje domu) poszukuje domu, u nas długo zostać nie może, moje kociaki wpadły w furię, podchodzą do łazienki fukają, syczą, jeżą się i w ogóle zachowują się jak dzikusy... Kiedy wyszłam z łazienki po głaskaniu Mruczka, Antek mnie powąchał i się na mnie z zębami rzucił... 8O Obaj są ostro wkurzeni, że ktoś nowy się tu pojawił :roll: Z nowu Mruczuś też fuka na moich jak tylko ma okazję, myślę, że się tym bardzo stresuje.
Więc jeszcze raz pisząc... Mruczuś jest buro-biały, ma bury płaszczyk, 3/4 mordki białej, uszka bure z domieszką rudawego i brzusio biały w bure plamki i z domieszką rudawego, łapki białe :)

*** Mruczuś uwielbia mizianie po brzuchu i leżenie na fotelu:P ***

Każdego chętnego na Mruczusia/Szarego/Ciapka proszę o kontakt. Pozdrawiam. Ogłoszenie na adopcyjnej będzie jak zdjęcie zrobimy.

Z tego co dotychczas ustaliłam kot miał dom jeszcze do niedawna, jednak od kiedy urósł i drapie meble został wyrzucony na dwór (bo i tak jest ciepło i sobie poradzi -> ma jeść myszy). Kto by chciał mieć w domu kota, który je, miauczy i do tego jeszcze drapie?
Obrazek

dronusia

 
Posty: 2169
Od: Sob mar 26, 2005 13:32
Lokalizacja: Toruń / Holandia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości