zaginęły koteczki

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 28, 2005 13:00 zaginęły koteczki

Prosze o pomoc: podczas mojego wyjazdu z domu (18-21.06) zaginęły dwie koteczki-siostry, 10 miesięcy, wysterylizowane. Stało sie to w Grodźcu (Będzin), woj. śląskie, okolice ul. Osiedlowej. Kotki są szare pręgowane, jedna jaśniejsza, reaguje na imię Laura, ma biale skarpetki, pyszczek i krawat. Druga, jednolicie pręgowana, ciemna, reaguje na imię Janis. Bardzo proszę o pomoc, czeka nagroda. Kontakt: 501 714 816. gg 1260782. Dziękuję,
Kasia
Kasiul
 

Post » Wto cze 28, 2005 13:04

A może jakieś zdjęcia? Będzie łatwiej?
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Wto cze 28, 2005 13:04

Jak to zginęły? Obie? :(
Ktoś je wypuścił?
Obrazek
Muszka & Miszka

eulalia

 
Posty: 510
Od: Czw wrz 23, 2004 11:09
Lokalizacja: Czeladź

Post » Wto cze 28, 2005 22:53

No właśnie, ktoś je wypuścił. LAura wypuściła się sama oknem, a Janis 3 dni później wymknęła się za nią. Nie było mnie wtedy w POlsce i polegam na relacji rodziny. Mam też takiego kocura, który zostal wypuszczony na wolnośc i świetnie sobie z tym radzi, no i tato myślał, że chyba będzie z nimi podobnie. Niestety, nie wróciły i mam doła. ZNalazłam je wyrzucone w krzakach, gdy miały 7 tygodni, sa wypieszczone, wysterylizowane, zdrowe, mają wszystkie szczepienia. :-(
Postaram się wrzucić jutro zdjęcie Laury.
Ka
Kasiul
 

Post » Śro cze 29, 2005 0:46

pzede wszsytkim muisz zrobic prwadziwe natarcie w swojej okolicy z ogloszeniami. Rozklejaja wszedzie gdzie sie da- najlepiej z fotkami! Obiecaj nagrode!
Czesto super sprawdzaja sie okoliczne dziedzi :) Popros aby mialay oczy i uszy szeroko otwarte- obiecaj za to slodycze albo lody. Moim sasiadaom wlasnie dzieci odnalazly kilka razy kotki.
Jesli w Twojej okolicy sa jakbys karmiciele bezdomnych kotow- tez z nimi pogadaj.
Szukja kitulek i dawaj znac jak idzie! :)
Obrazek
Obrazek

lidiya

 
Posty: 14084
Od: Sob cze 08, 2002 0:05
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro cze 29, 2005 8:55 2 koteczki

Dzięki za zainteresowanie. Niestety, problem polega na tym, że jestem teraz 300 km od miejsca, gdzie kotki zginęły. Rozkleiłam ogłoszenia oczywiście, nagroda jest.. W przeszłości parę razy znajdowałam zgubione koty (moja babcia wynosiła "do ludzi" moje koty, bo jej się często nie podobały) nawet po miesiącu. Akcja wypytywania sąsiadów już była, dzieci w okolicy raczej niewiele. :-(
Kasia[/img]
Kasiul
 

Post » Pt lip 01, 2005 8:26 hurrra

Znalazła się Janis! Ta ciemniejsza siostra! Przebalował tydzień u sąsiada, który udawał, że nie wie, czyj to kot (hm).

A tu wklejam link do zdjęcia drugiej siostry, Laury:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=25760525

Proszę o suchowe wsparcie poszukiwań,
KAsia
POproszę drapanie za uchem

Kasiul

 
Posty: 12
Od: Śro cze 29, 2005 10:06
Lokalizacja: Grodziec/Piaseczno

Post » Sob lip 02, 2005 16:51 wróciły

Hurrra! Są już obie koteczki! Laura wróciła dziś, wychudzona i głodna. Zdaje sie sąsiad ją zamknął.

Dziękuję za wsparcie!

Pozdrawiam,
Kasia
POproszę drapanie za uchem

Kasiul

 
Posty: 12
Od: Śro cze 29, 2005 10:06
Lokalizacja: Grodziec/Piaseczno




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości