<<<<< ODDAM MAŁE KOTKI >>>>>&a

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 28, 2005 23:05

uuu..pomagaja kotom, co ty nie powiesz, myslisz, że ja kociakom nie pomagam?
moze nie zabieram ciągle biedakow ze schronisk i nie szukam dla nich domów ale tyle razy miałm kociaki przybłędy i raz kociaka ze schroniska więc co nieco wiem o pomaganiu.
wychodzi na to, że ty nie zrozumniesz mnie ani ja ciebie.
prosze o zamknięcie mojego wątku z rudym kociakiem szukającym domu bo stanowi obrazę dla innych. dzieki :). pozdrawiam

Anka!

 
Posty: 15
Od: Nie cze 26, 2005 22:32

Post » Wto cze 28, 2005 23:08

bardzo mi przykro, że trafiłam na tą stronę i was przepraszam, że moje ogłoszenie bylo nie adekwatne. linka podał mi ktoś na forum gazeta.pl, więc podejrzewam, że to jeden z forumowiczów. nie trafiłam na nie sama, nie zamiescilabym inaczej na nim ogłoszenia.
Gość
 

Post » Wto cze 28, 2005 23:17

poza tym przede mną ktoś założył tu na forum moje ogłoszenie z gazety.pl nie znam tej osoby, więc za to ogłoszenie też przepraszam.
Gość
 

Post » Śro cze 29, 2005 0:43

Nie masz za co przepraszac :)

Mialas prawo nie wiedziec , ze tutaj pewne sprawy nas oburzaja.
Nie wiem jak to bylo z rozmnozeniem Twojej koteczki wiec nie oceniam :) Planujesz kastracje kociej mamusi??? :)
Obrazek
Obrazek

lidiya

 
Posty: 14084
Od: Sob cze 08, 2002 0:05
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro cze 29, 2005 1:43

Gość
 

Post » Śro cze 29, 2005 1:54

małgo pisze:Anka, czy przeczytałaś regulamin tego forum, jego zasady? tam są wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania :roll:

No, przydałoby się przeczytać... :evil:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 29, 2005 5:33

przydało by się spojrzeć pare postów wyżej, żeby się przekonać, że przeczytałam.
Gość
 

Post » Śro cze 29, 2005 13:25

Anonymous pisze:a nie pomyslalyscie przez moment o tych kotkach?? chcecie odebrac im szanse na domek? a wiecie cokolwiek wogole o sytuacji tego czlowieka i jego kotow.. Dziewczyny.. opanujcie sie troche..

Jestem pracownikiem adopcyjnym schroniska dla zwierząt i wiem jedno- zachowanie takie jak tej osoby pogarsza ogólną sytuację kotów. Chcąc być odpowiedzialną za swoje poczynania ("dopuszczenie kotki") powinna zostawić wszystkie kociaki u siebie, a w odpowiednim czasie je pokastrować i posterylizować. Jej koty odbieraja szanse na domek innym- tym ginacym na ulicach czy spędzającym całe życie w schroniskach. I o tym radzę wszelkim obrońcom niekontrolowanego bądź pseudokontrolowanego rozmnażania i rozmnażaczy pamiętać.

Chiara- podpisuję się pod Twoim ostatnim postem wszystkimi czterema kończynami! :D
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro cze 29, 2005 13:57

Myślę, że dalsza dyskusja w tym wątku nie ma większego sensu.

Ważny link, który wydaje mi się dobrze podsumowuje temat:

http://koty.rokcafe.pl/edu/ster.php

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 65 gości