Biedny kiciuś szuka domku :((((

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 21, 2005 16:31 Biedny kiciuś szuka domku :((((

Wklejam ogłoszenie z forum króliczego:

"Wiem że to nie miejsce na ten temat, ale postanowiłam je tu zadać. Pilnie szukam nowych właścicieli dla malutkiego kotka szaraczka. Moja sąsiadka wzięła małego dla 4 letniej córeczki ale okazało się że mała kopie i męczy kotka, a poza tym w domu też im nie pasi już. Mały załatwia się już do kuwety i nie jest agresywny. Sąsiadka postanowiła wyżucić kotka na podwórko! Myślę że on sobie nie da rady, a ja go już wziąść nie mogę bo sama mam w domu psa, królaska i małe dziecko Może Wy byście go mogli przygarnąć albo może znacie kogoś kto by go wziął. A sorki to jest ona - kocica"

Oto link:
http://www.forum.kroliki.com/viewtopic.php?t=9785

:cry: :cry: :cry: :cry: Biedactwo :cry: :cry: :cry: :cry:
Zachowania tych "ludzi" wolę nie komentować, bo nadawałoby się to tylko do cenzury... no i szkoda moich nerwów :evil:

Osoba, która to ogłoszenie napisała jest ze Szczecina! Może ktoś z Was mógłby pomóc??? Szkoda koteczka :cry:

Kate23

 
Posty: 837
Od: Sob wrz 13, 2003 15:05
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto cze 21, 2005 16:49

wrrr.
podalam link do tego watku tam... moze sie ta kobieta przeniesie...
a ta baba co to malego kotka dla coreczki... wrrrrrr.
:evil:
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Wto cze 21, 2005 23:00

:? :?

Do góry koteczku!!! :( :(

Dziękuję Covu za zainteresowanie! Dobrze, że chociaż ktoś się tym biedactwem zainteresował...

Kate23

 
Posty: 837
Od: Sob wrz 13, 2003 15:05
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro cze 22, 2005 6:00

no to ja znowu powiem ze odpisalam w tym watku... nie wiem moze ta Pani juz tam nie zaglada... :cry:
ale koteczka to naprawde szkoda... :cry: :cry: :cry: :cry:
ciekawe ile on ma...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Śro cze 22, 2005 7:37

Covu, może weźmiesz go na przechowanie?

Kate23, mocno trzymam kciuki za domek!
Rozumiem, że będziesz omagała w znalezieniu domu?
Jeśli tak to polecam ogłoszenia na różnych stronach kocich, ogłoszenia "uliczne", wysłanie kiciaka na adopcyjną...
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Śro cze 22, 2005 7:46

Katy pisze:Covu, może weźmiesz go na przechowanie?


nie moge ;/
jestem zalezna od rodzicow.
a oni nie chca juz zadnych kotow i boja sie strasznie o wszystko...
niestety ;(
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Śro cze 22, 2005 8:29

Kate23, ja moge zamiescic aukcje kotki na Allegro, ale potrzebuje do tego zdjecia oraz namiarow na kogos, kto moze udzielac informacji w temacie.
Skontaktuj sie, prosze, z ta osoba - jesli dostarczy Ci to, o co prosze, bedziemy szukac domu.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Śro cze 22, 2005 21:20

Wysłałam do tej osoby PW z prośbą o kontakt oraz poprosiłam ją o przesłanie fotki tego kociątka. Mam nadzieję, że się odezwie! Nie znam tej Basi i poza forum nie mam z nią żadnego kontaktu. Zauważyłam, że od niedawna jest na króliczym forum. Wiele się tam nie udziela i chyba od wczoraj się nie logowała, więc może nie dotarła jeszcze do tego tematu. Jak tylko się do mnie odezwie to dam znać... póki co, proszę o podbijanie wątku, żeby Kicia nie spadła - na razie tylko tyle możemy zrobić, niestety :(

Aha, nie za bardzo wiem, jak się umieszcza ogłoszenia na Adopcjach :oops: tzn. nie jestem pewna, czy mogłabym w imieniu kogoś napisać takie ogłoszenie, szczególnie, jeśli nie są mi znane dokładne dane itp...

Kate23

 
Posty: 837
Od: Sob wrz 13, 2003 15:05
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw cze 23, 2005 7:52

Mozna napisac, ale nadal potrzebny bylby jakis namiar - i jednak zdjecie. Bez tego ciezko bedzie znalezc dom w jakikolwiek sposob.
Rozumiem, ze chodzi o malego kociaka - moze zasugeruj dziewczynie, zeby sprobowala poszukac mu domku rowniez poza siecia (ogloszenia na slupach, w prasie itp.).
Rzucenie tematu na forum to, owszem, proba pomocy.
Ale jestem pewna, ze domek da sie znalezc w Szczecinie - tylko o to, niestety, trzeba sie postarac...
Nie wiem, jak bardzo Basi zalezy na tym, zeby pomoc kotkowi.
Jesli bardzo - to dla chcacego nic trudnego.
Ja aukcja na Allegro wspomoc moge w kazdej chwili.
Niestety, z tej odleglosci, bez namiarow i dysponujac tylko opisem sytuacji - pomoc moge praktycznie wylacznie w ten sposob :(
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Czw cze 23, 2005 23:54

Dziękuję Beliowen!

Niestety nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi od Basi :( a chyba odebrała już moją wiadomość... Biedna Kicia, bo dla niej to zapewne wyścig z czasem :cry:
Będę próbowała ponownie się z nią skontaktować i namówić do dalszego działania, ale kiepsko to widzę :cry: No kurczę, zamieścić jedno ogłoszenie z mizernymi informacjami i już się więcej nie odezwać :evil:

...ale nadal potrzebny bylby jakis namiar - i jednak zdjecie.

No właśnie :( A na razie jedyne co wiemy to to, że kociak jest ze Szczecina... nic poza tym :roll:

Szkoda Kiciusi :cry:

Kate23

 
Posty: 837
Od: Sob wrz 13, 2003 15:05
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt cze 24, 2005 19:40

Witajcie. Przepraszam ale nie mogłam się wcześniej odezwać. Wkradł się mały błąd kotek to samczyka i ma 3 miesiące. Kolor szaraczek taki zwykły dachowiec. Niestety zdjęcia nie mam jak zrobić. Kotek jest do oddania jak najszybciej. Właścicielka teraz wyjezdza i podejrzewam że ją wypuści. Bardzo jej się spieszy i jeśli ktoś może ją zabrać to prosze o kontakt do mnie na gg 2798501 lub na kom 509820771.Kotek jest ze szczecina.

Basia2

 
Posty: 2
Od: Czw cze 23, 2005 14:02

Post » Pt cze 24, 2005 19:41

Kurcze sorkas samczyk.:)

Basia2

 
Posty: 2
Od: Czw cze 23, 2005 14:02




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 177 gości