4 4-tygodniowe malenstwa szukaja domu (Wa-wa)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw cze 16, 2005 13:13

nie wiem :( niestyety nie udało mi się wtedy zabrać aparatu, więc zdjęć nie ma. Ja na pewno wezmę jednego - nie mogę się jeszcze zdecydować, kota czy kotkę. Zaczynam się skłaniać ku kotowi, więc poumieszczałam w sieci ogłoszenia o koteczce do adopcji. Ale chyba nikt się nie zgłosił :(

Zrobię jeszcze ogłoszenia papierowe i powieszę w pobliskich zoologicznych - może to coś da. Pani z Canisu powiedziała, że może zbarać do Canisu właśnie kotka, który zostanie. Tyle że małe kociaki często nie dożywają późnego wieku w gromadzie dorosłych kotów, z których część cierpi na jakieś schorzenia. A tego bym nie chciała, bo po tym, jak zobaczyłam te maluchy i trzymałam je na kolanach, czuję się za nie jakoś odpwoiedzialna :/

librero

 
Posty: 30
Od: Czw maja 26, 2005 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 21, 2005 9:50

rozmawialam przed chwila z p. Ewa i podobno libero ma przyjechac w piatek (albo jej byc zawieziony, tego nie zrozumialam) kociak jeden, a na drugiego jest tez ktos chetny

wiec sprawa sie rozwiazala, jesli zadna z tych dwoch osob nie zrezygnuje

kotka mama bedzie schwytana do sterylizacji, albo ja wysterylizuja w lecznicy, ktora wybiora albo umowia sie w mojej lecznicy (tj tam gdzie ja lecze swoje psiaki na Zoliborzu)

eurydyka

 
Posty: 4809
Od: Śro paź 13, 2004 15:05
Lokalizacja: warszawa/szwajcaria

Post » Wto cze 21, 2005 14:55 HURRA!

:-)

Zaraz zadzwonię do pani Ewy. Ja jednego kociaka zabieram w piątek na 100 proc. i kamień spadł mi z serca, że na drugiego też jest chętny/chętna :)

librero

 
Posty: 30
Od: Czw maja 26, 2005 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 29, 2005 8:41

troche brak mi slow jak ludzie sa nieodpowiedzialni, umawiaja sie z p. Ewa a potem olewaja i nie dzwonia, a kot traci szanse na adopcje

jeden (czarny z bialymi dodatkami) czeka wciaz czeka

eurydyka

 
Posty: 4809
Od: Śro paź 13, 2004 15:05
Lokalizacja: warszawa/szwajcaria

Post » Śro lip 06, 2005 11:18

Hop do góry!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości