Rude kocięta do oddaniaw

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 25, 2023 10:07 Re: Rude kocięta do oddaniaw

Ale cudne :1luvu: Nie jestem pewna, ale czy one nie będą miały przedłużonego włosa?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 04, 2023 18:16 Re: Rude kocięta do oddaniaw

Przepraszam, byłam przez tydzień bez internetu. Spokojnie, sytuacja już opanowana. Złapałam 3 kociaki, zabrałam do domu, przez 10 dni były oswajane, są już śmiałe, mruczące,kolankowe, zdrowe, odrobaczone[ łagodne, nie gryzą] dzisiaj przywiozłam do w-wy. I tu wstrząsająca informacja dla tych, którzy natkną się na rude kociaki - okazało się że to jakiś wyjatkowy rarytas , 10 minut po umieszczeniu ogłoszenia na olx miałam pierwszy telefon,a do dnia dzisiejszego ze trzydziesci !!!! Sama dotychczas nie mogę w to uwierzyć , ogłoszenie dałam bez nadziei, dla spokoju sumienia, sądziłam że pies z kulawą nogą się nie odezwie. Obyśmy wszyscy znajdowali tylko rude koty.
Tak że wszystko idzie dobrze, koty porezerwowane,wytypowałam dobre domy niewychodzące, ale uznałam, że potrzeba im jeszcze z tydzień z rodzeństwem, bo są niesamowicie od siebie zależne, żyć bez siebie nie mogą , wszystko robią razem,a ostatni kocurek złapany trzy dni później jest jeszcze nieśmiały i z rodzeństwem czuje się bezpieczny.
Ale mam nadal problem, może ktoś poradzi. Pozostała matka i 1 kociak. Czyhałam na niego kilka dni bezskutecznie. być moze matka go ukryła albo sam po utracie rodzenstwa zrobił sie tak ostrożny. Nie było wyjścia ,zrobiłam styropianową budę , będą karmione regularnie przez narzeczonego. Ja tam wrócę za kilka dni i chyba pozostaje mi tylko łapać go na klatke łapkę. Pytanie jest takie - widziałam w internecie łapki dla malych zwierzat typu szczur, kuna itd [ 70 zł] Czy to się sprawdzi w przypadku kociaka ? może ktoś stosował takie urządzenie ?
Użycie standardowej łapki bez sensu, bo zapadka nie zadziała -ważą w tej chwili ok 0,5 kg, jak się trzyma w ręku to w ogóle nic nie waży.
Proszę o radę ?
I dziękuję za wsparcie.

ewula

 
Posty: 103
Od: Nie sty 18, 2009 20:17
Lokalizacja: warszawa

Post » Sob lis 04, 2023 18:34 Re: Rude kocięta do oddaniaw

Pół kilo wystarczy, zeby uruchomić zapadkę, chyba, że masz jakąś specjalną klatkę?
Jesli tak, to jeszcze pozostaje sznurek, za który można pociągnąć i zamknąć klatkę.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14235
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob lis 04, 2023 20:35 Re: Rude kocięta do oddaniaw

wyglądają na zdecydowanie za małe by je odbierać matce :cry:

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 526
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Sob lis 04, 2023 21:01 Re: Rude kocięta do oddaniaw

Maja prawie 3 miesiące,te zdjęcia są sprzed miesiąca.

ewula

 
Posty: 103
Od: Nie sty 18, 2009 20:17
Lokalizacja: warszawa

Post » Nie lis 05, 2023 8:02 Re: Rude kocięta do oddaniaw

Jak było tylu chętnych, to mogłaś oddać parkę do jednego domku. Przy adopcjach zwracamy uwagę na bezpieczeństwo, czyli osiatkowany balkon, zabezpieczone okna. Głównie chodzi o uchylne okna, które są bardzo niebezpieczne.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości