Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 18, 2023 20:15 Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

Niewidoma zwariowana Spoinka-Sprężynka szuka domu ❤

Obrazek

Choć ma rok i całkiem spore gabaryty, wciąż drzemie w niej - w jej zachowaniu, spojrzeniu - koci dzieciak pełen kolorowych kwiatków w głowie. Jest śmieszna, pocieszna, niezdarna, jak mały niedźwiadek; to taka kocia ciapa, słonik w składzie porcelany, fiubdźiu które potrafi potknąć się o własne łapki. Zakręcona jak lody świderki i sprężynka ❤ Uwielbia się bawić, przytulać, rozmawiać z człowiekiem, ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, ciekawości, zapału i chęci do życia.

A teraz zaskoczenie. Spoinka dostrzega tylko ułamki świata, głównie światłocień... Spoinka jest praktycznie niewidoma, urodziła się taka. Brak wzroku nie przeszkadza jej jednak w codziennym życiu, szybko uczy się terenu i żyje na pamięć. Czasem na coś wpadnie, czasem coś wywróci, ale równocześnie czasem, obserwując ją, można zapomnieć, że nie widzi. Dzielna, radosna Sprężynka ❤
Spoinka po pół roku bezskutecznych poszukiwań domu, ze schroniskowej klatki trafiła do domu tymczasowego w Bytomiu. Tutaj nauczyła się domowego życia, którego wcześniej - jako dzieciak z ulicy - nie znała. Jest kochana, towarzyska, kanapowa, nakolankowa... gotowa do adopcji. Szuka domu stałego. ❤ Kto pokocha zakręconą Sprężynkę?

Obrazek

Poszukiwany najlepszy domek
- niewychodzący, w bloku
- z osiatkowanymi oknami, balkonem (jeśli jest)
- zakocony - nie wydamy kotki na jedynaczkę!
- wymagana wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Śro paź 18, 2023 20:16 Re: Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

Obrazek

Obrazek

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Sob paź 21, 2023 9:36 Re: Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

Mam niewidomą kotkę, ma usunięte obie gałki oczne. Normalnie funkcjonuje, bezbłędnie trafia do misek i kuwety, wskakuje na kanapę, niski drapak, jest przekochana. Pierwszy raz mam niewidomego kota, nie ma najmniejszego problemu. Żyje w stadzie, sporym, dodam. U człowieka taka niepełnosprawność jest sporym ograniczeniem, u zwierząt nie. Mają świetnie rozwinięte inne zmysły i doskonale sobie radzą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 21, 2023 9:40 Re: Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

Za domek :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 21, 2023 17:47 Re: Niewidoma zwariowana Sprężynka szuka domu

ewar pisze:Mam niewidomą kotkę, ma usunięte obie gałki oczne. Normalnie funkcjonuje, bezbłędnie trafia do misek i kuwety, wskakuje na kanapę, niski drapak, jest przekochana. Pierwszy raz mam niewidomego kota, nie ma najmniejszego problemu. Żyje w stadzie, sporym, dodam. U człowieka taka niepełnosprawność jest sporym ograniczeniem, u zwierząt nie. Mają świetnie rozwinięte inne zmysły i doskonale sobie radzą.

moja ukochana rezydentka jest po wycięciu obu gałek. Jest cudowna, radzi sobie absolutnie doskonale <3

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości