Błagam o pomoc, oddam jednego lub dwa koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro wrz 20, 2023 21:50 Błagam o pomoc, oddam jednego lub dwa koty

ja Hej (bo chyba wypadałoby się przywitać), chyba mam duży problem. Posiadam ogródek działkowy i ktoś nam podrzucił kota... Ciężko było, ale wzięliśmy ją do mieszkania, nazwaliśmy ją Freja- była strasznie zarobaczona, wyciągaliśmy jej kleszcze... Potem kolejne dwa koty się pojawiły, na prawdę są super-widać, że zadbane(nie to co pierwszy),mimo kłótni z partnerem wzięłam je do domu-odrobaczyłam je, odpchliłam i na cito muszę znaleźć dla nich dom. Czy mogę prosić kogoś o pomoc? Nie chce ich znów wypuszczać... Sa mega kochane

Pumizere

 
Posty: 1
Od: Śro wrz 20, 2023 21:28

Post » Czw wrz 21, 2023 1:42 Re: Błagam o pomoc, oddam jednego lub dwa koty

Pumizero, nie sądzę, by to było dobre miejsce do szukania domu dla kota, tu większość ludzi jest zakocona po kokardy i pełni funkcję DT i sama szuka domów dla swoich podopiecznych. Mam nadzieje, że szukasz takze w innych miejscach- poogłaszaj na olx, na jakichś lokalnych grupach fb to moze być skuteczniejsza droga, niż miau
Powodzenia
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw wrz 21, 2023 11:03 Re: Błagam o pomoc, oddam jednego lub dwa koty

Dopowiem jeszcze: zwróć się do kocich fundacji w Twojej okolicy, jeśli nie mają miejsca, to może chociaż ogłoszą koty w swoich mediach społecznościowych.
W ogłoszeniach najważniejsze są dobre zdjęcia, to one "sprzedają" kota, więc przyłóż się do fotek i wrzuć je na olx.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10932
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 145 gości