Pilnie potrzebny DT albo DS dla Mini i jej 5 kociaków

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 08, 2023 20:46 Pilnie potrzebny DT albo DS dla Mini i jej 5 kociaków

„JESTEM TAKA DZIELNA, BŁAGAM O CIEPŁY KĄT I TROCHĘ MIŁOŚCI ORAZ O DOMY DLA MOJEGO POTOMSTWA!”. :201494 :201494
Mini to kotka, naprawdę dzielna i bardzo mądra. Wychowuje 5 małych kociąt, zapewniła im naprawdę bezpieczne miejsce, bo w opuszczonym budynku, gdzie psy i ludzie ich nie dopadną. Wpadłam na kotkę przypadkiem, odwiedzając rodzinę w Radomiu, przybiegła do mnie wygłodzona, głośno miaucząc. Kotka jest towarzyska, garnie się do człowieka i sama wpycha się pod ręce z prośbą o mizianie. Kicia na pewno miała kiedyś dom, ale go straciła... Może z powodu ciąży? Tego nigdy się nie dowiemy.
Jednak jej potomstwo boi się człowieka, widać, że człowiek jest im obcy. Płeć kociąt i dokładny wiek jest nam nieznana, niestety to dzikusy, nie dadzą się jeszcze złapać i obejrzeć. Z każdym dniem podchodzą coraz bliżej do swojej karmicielki, dziś 3 z nich dały się pogłaskać. Jednak liczę, że są osoby, które bez względu na płeć są w stanie dać maluchom dom. Byłabym też uradowana, gdyby udało się znaleźć dom tymczasowy, abym każdego dnia nie musiała się martwić o kociaki.
Co do dorosłej kocicy, została przez nas wysterylizowana. Jest młodą kotką, dokładny wiek jest nieznany. Testy na FIV/FeLV miała ujemne. Niestety nikt z osób dokarmiających/sponsorujących rodzinkę nie mógł zabezpieczyć rodzinki u siebie, więc kicia musiała wrócić w miejsce bytowania.
Kotki przebywają w Radomiu, ale zapewnimy transport do Krakowa/na południe Polski. W inne miejsca również postaramy się zorganizować transport. Jeżeli ktoś będzie chciał się dokocić i będzie potrzeba kwarantanny i przeglądu weterynaryjnego - postaramy się coś zorganizować.
Szukamy bezpiecznych, odpowiedzialnych i niewychodzących domów! Brak trujących roślin, zabezpieczone okna, odpowiednia karma i opieka weterynaryjna + wykastrowanie maluchów w odpowiednim wieku.
Proszę o kontakt telefoniczny lub SMS pod numer 602 251 154.
PS. JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ WIADOMOŚĆ O DZIELNEJ MINI I JEJ KOCIĘTACH DALEJ!


Obrazek Obrazek

Plusnoiree

 
Posty: 1
Od: Pon paź 31, 2022 16:26

Post » Czw sie 10, 2023 14:26 Re: Pilnie potrzebny DT albo DS dla Mini i jej 5 kociaków

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 20, 2023 1:49 Re: Pilnie potrzebny DT albo DS dla Mini i jej 5 kociaków

słodziaki.. trzymam kciuki i oczywiście przekazuję dalej
Wakacje ze swoim kocim przyjacielem https://trigodi.com/

Marek534

 
Posty: 80
Od: Wto lip 11, 2023 11:27




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości