Potrzebny dom tymczasowy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lip 23, 2023 12:29 Potrzebny dom tymczasowy

Dzień dobry, szukam domu tymczasowego w okolicach Piaseczna lub Warszawy.
Na działkę ROD kotka przyprowadziła swoje maluchy. 4 kotki 12 tygodniowe. Matkę już wysterylizowałam, teraz czas na maluchy, zrobię to w tym tygodniu. Ponieważ wyjeżdżam nie mogę się nimi zająć a nie chcę ich zostawiać samych po sterylce. Odbiorę je po 22 sierpnia. Będę dla nich szukała domu.

Magdalena74

 
Posty: 5
Od: Nie lip 23, 2023 12:21

Post » Nie lip 23, 2023 13:51 Re: Potrzebny dom tymczasowy

Co ty chcesz sterylizować dzieci !

anka1515

 
Posty: 4111
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Nie lip 23, 2023 22:26 Re: Potrzebny dom tymczasowy

Ja też z walczących zębami i pazurami o kastracje, ale...
U mnie w mieście, fakt że trochę zacofanie i dyskutować z wetami trzeba, jak się pięciomiesięcznego kota przyniesie na zabieg. Oczywiście dyskutuję i skłaniam, bo jak mi w tej dyskusji sam wet mówi, że już pięciomiesięczne kotki w ciąży widuje- to proste, że ja wolę zapobiegać. Wiem, że w niektórych miastach trzymiesięczne się kroi- co wg mnie też za wczesne, bo one jeszcze dość zagrożone z każdej strony są.
Ostatnio edytowano Wto lip 25, 2023 2:52 przez ita79, łącznie edytowano 1 raz

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Pon lip 24, 2023 15:58 Re: Potrzebny dom tymczasowy

Przecież to nie ja decyduję tylko weterynarz.
Dużo o tym czytałam
https://poznajkota.pl/wczesna-kastracja-kotow.html

Magdalena74

 
Posty: 5
Od: Nie lip 23, 2023 12:21

Post » Pon lip 24, 2023 19:16 Re: Potrzebny dom tymczasowy

Magdalena74 pisze:Dzień dobry, szukam domu tymczasowego w okolicach Piaseczna lub Warszawy.
Na działkę ROD kotka przyprowadziła swoje maluchy. 4 kotki 12 tygodniowe. Matkę już wysterylizowałam, teraz czas na maluchy, zrobię to w tym tygodniu. Ponieważ wyjeżdżam nie mogę się nimi zająć a nie chcę ich zostawiać samych po sterylce. Odbiorę je po 22 sierpnia. Będę dla nich szukała domu.

To może sterylizacja po Twoim powrocie, za miesiąc?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34274
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto lip 25, 2023 4:29 Re: Potrzebny dom tymczasowy

One mi się rozejdą, zdziczeją przez ten czas, cały czas są z matką, ale są małymi dzikuskami, można je dotykać tylko jak jedzą. Dlatego szukam tymczasu na czas mojego urlopu, obawiam się że jak wrócę to już ich u mnie nie będzie, bo pójdą za jedzeniem.

Magdalena74

 
Posty: 5
Od: Nie lip 23, 2023 12:21

Post » Pt sie 11, 2023 7:14 Re: Potrzebny dom tymczasowy

Kotki wykastrowane, zabieg przeszły super. Uważam że cięcie boczne jest super.
Jedna parka jest u mnie, druga parka też znalazła dom. Oddałam je wykastrowane i teraz jestem prawna że nie będzie nowych maluchów bo kroś zapomniał lub przegapił rujkę.
Polecam wczesną kastrację u świadomego i douczonego lekarza. Cięcie jest małe, kotek zupełnie się tym nie interesował, na drugi dzień koty funkcjonowały jakby nie miały zabiegów.

Magdalena74

 
Posty: 5
Od: Nie lip 23, 2023 12:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości