Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob cze 10, 2023 10:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Nul pisze:Byle była zdrowa!

Za to potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok:
Paskudnie dzisiaj, jest ponuro, pada i zdecydowanie się ochłodziło. A wczoraj było tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
U Kulek byłam, zjawiła się od razu Sreberko i trochę zjadła. Nie odeszła, na coś czekała. Na ścieżce pojawiła się kocia mama, ale nie podeszła blisko, dałam jej talerzyk z jedzeniem, nie podeszła do niego, uciekła na parking i tam dostała jeść. Wiem dlaczego. Otóż, Sreberko przyprowadziła swoje trzy kociaki. Usłyszałam hałas i zobaczyłam, że coś zeskakuje z dachu transformatora. To był jeden kociak. Odjechałam i po chwili pojawiłam się tam znowu. Trzy kociaki były koło Sreberka. Zrobiłam kiepskie zdjęcia i dałam im spokój. Jedzenia mają sporo pod domkiem. Jutro dostaną dużo dobrego jedzonka, już zrobiłam zakupy, a gotową karmę dla kociąt mam.
Obrazek
Obrazek
Jedno kocię się schowało, ale są na pewno trzy.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 10, 2023 10:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

ale tłoczno :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 10:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U Kulek byłam, zjawiła się od razu Sreberko i trochę zjadła. Nie odeszła, na coś czekała. Na ścieżce pojawiła się kocia mama, ale nie podeszła blisko, dałam jej talerzyk z jedzeniem, nie podeszła do niego, uciekła na parking i tam dostała jeść. Wiem dlaczego. Otóż, Sreberko przyprowadziła swoje trzy kociaki. Usłyszałam hałas i zobaczyłam, że coś zeskakuje z dachu transformatora. To był jeden kociak. Odjechałam i po chwili pojawiłam się tam znowu. Trzy kociaki były koło Sreberka. Zrobiłam kiepskie zdjęcia i dałam im spokój. Jedzenia mają sporo pod domkiem. Jutro dostaną dużo dobrego jedzonka, już zrobiłam zakupy, a gotową karmę dla kociąt mam.
Obrazek
Obrazek
Jedno kocię się schowało, ale są na pewno trzy.[/quote]


to przybyło kocich pyszczków do karmienia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 10:47 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Przybyło. Mam nadzieję, że wszystkie przeżyją, bo do tej pory żaden z kociaków Sreberka nie przeżył. Chyba. Te urodziły się 4 kwietnia, mają więc już dwa miesiące, wyglądają na zdrowe. Niedługo kocia mama też na pewno urodzi. Kociaki są cudne, urocze, ale wolałabym, aby się nie rodziły. Kocia mama i Sreberko nie dają się złapać, tu jest pies pogrzebany.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 10, 2023 10:49 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Przybyło. Mam nadzieję, że wszystkie przeżyją, bo do tej pory żaden z kociaków Sreberka nie przeżył. Chyba. Te urodziły się 4 kwietnia, mają więc już dwa miesiące, wyglądają na zdrowe. Niedługo kocia mama też na pewno urodzi. Kociaki są cudne, urocze, ale wolałabym, aby się nie rodziły. Kocia mama i Sreberko nie dają się złapać, tu jest pies pogrzebany.


może na małe się da? juz tak łapałaś
potrzymam za to :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 11:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Najpierw łapie się matkę.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 10, 2023 13:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Podjechałam jeszcze raz. Była Sreberko i jadła ładnie
Obrazek
Kocia mama też przyszła, dałam jej jeść na parkingu. Była głodna. Zdjęcia nie zrobiłam.
Lilii owszem. Też była głodna, smakował jej Purizon dla kociąt
Obrazek
Tylko dwa kociaki widziałam, siedziały na drzewie. Konar jest gruby i taki dość poziomy, mam nadzieję, że dadzą radę zejść. Trochę się denerwowałam, bo koło jednego latała sroka i się darła. Oby go nie podziabała. Kociak nie wrzeszczał.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2023 7:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Oby dały sie złapać te maluchy choć pewno nieufne jak mama.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie cze 11, 2023 9:28 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Prawdę mówiąc, to nie wiem już ile ich jest :oops: Dzisiaj widziałam trzy, ale nie było wśród nich buraska, który wczoraj siedział na drzewie.
Dwa udają wiewiórki
Obrazek
Obrazek
Był jeszcze jeden łaciatek, który zeskoczył z dachu, ale nie dał się obfocić.
Sreberko zjadła bardzo, bardzo dużo. Tylko ona była i jej dzieci. Potem jeszcze podjadę, wcześniej będzie tam Dorota.
Dzisiaj już ładna pogoda, świeci słońce, ale upału nie ma. Zapowiadają jednak opady i burze, ale to chyba później.
Chciałam donieść, że od 6 czerwca Zyzio jest w swoim domku w Piasecznie. Ma do towarzystwa kumpla, krówka znalezionego w śmietniku. Kumpel jest nieco starszy, ma ok.2 lat. Chyba nie jest źle, koci chłopcy szaleją razem, możliwe, że się zaprzyjaźnią. Zyzio nie potrzebował czasu na aklimatyzację w nowym domu, zamieszkał i już. Duża mówi, że tak miziastego kota jeszcze nie spotkała. On niczego się nie boi.
Potem wkleję parę zdjęć.
Podziękuję hurtowo. Przede wszystkim p.Izie, która zadbała o kota i wytrzymała jego brewerie :1luvu: Dziękuję Arcanie za ogłoszenia, wstępne rozmowy, wizytę PA, co nie było takie łatwe z racji odległości :1luvu: Dziękuję wszystkim, którzy w taki, czy inny sposób pomogli :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2023 9:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Prawdę mówiąc, to nie wiem już ile ich jest :oops: Dzisiaj widziałam trzy, ale nie było wśród nich buraska, który wczoraj siedział na drzewie.
Dwa udają wiewiórki
Obrazek
Obrazek
Był jeszcze jeden łaciatek, który zeskoczył z dachu, ale nie dał się obfocić.
Sreberko zjadła bardzo, bardzo dużo. Tylko ona była i jej dzieci. Potem jeszcze podjadę, wcześniej będzie tam Dorota.
Dzisiaj już ładna pogoda, świeci słońce, ale upału nie ma. Zapowiadają jednak opady i burze, ale to chyba później.
Chciałam donieść, że od 6 czerwca Zyzio jest w swoim domku w Piasecznie. Ma do towarzystwa kumpla, krówka znalezionego w śmietniku. Kumpel jest nieco starszy, ma ok.2 lat. Chyba nie jest źle, koci chłopcy szaleją razem, możliwe, że się zaprzyjaźnią. Zyzio nie potrzebował czasu na aklimatyzację w nowym domu, zamieszkał i już. Duża mówi, że tak miziastego kota jeszcze nie spotkała. On niczego się nie boi.
Potem wkleję parę zdjęć.
Podziękuję hurtowo. Przede wszystkim p.Izie, która zadbała o kota i wytrzymała jego brewerie :1luvu: Dziękuję Arcanie za ogłoszenia, wstępne rozmowy, wizytę PA, co nie było takie łatwe z racji odległości :1luvu: Dziękuję wszystkim, którzy w taki, czy inny sposób pomogli :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Powodzenia kocie w swoim domu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 11, 2023 10:01 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Nie podziękuję, nie chcę zapeszyć :oops:
A Dorota obfociła dwa kociaki na dachu transformatora
Obrazek
Przybiegła też głodna Lila, Sreberko na nią warczała, wiadomo, ale Dorota pilnowała, aby Lila zjadła. Sreberko też coś wrzuciła na ruszt. Idą teraz hurtowe ilości jedzenia, ale to zrozumiałe.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2023 10:08 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

A to Zyzio w nowym domu, krówek to Ted.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2023 12:06 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Byłam u Kulek, tylko Sreberko przyszła, z uprzejmości chyba pochlipała trochę rosołu i poszła sobie. Jedzenie jest. Nadrzewne kociaki tym razem chyba były na dachu, widziałam tylko kawałek grzbietu jednego z nich. Na pewno spały, najedzone, umyte przez mamę. Sreberko zawsze była płochliwa, przeganiana przez inne koty, a musiała pokonać strach, bo pilnuje kociąt. One są dla niej całym światem.
Tatuś, buras, bo to chyba on jest ojcem kociąt, nie pojawia się. Alimentów płacić nie zamierza :wink:

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2023 12:25 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:A to Zyzio w nowym domu, krówek to Ted.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Super wiadomość :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 11, 2023 15:51 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Za kocie szczescie na nowym adresie, za reszte kotow i kociaki.
Spokojnej niedzieli

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości