Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro mar 08, 2023 10:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Oczywiście. Wprawdzie śnieg mi tak bardzo nie przeszkadza jak ulewa, a już burza to :placz: :placz:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 08, 2023 20:04 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Gdzie to cieplo, jak na minusie mamy i cos w stylu sniegu-blota leci z nieba ;)?
Chcialoby sie juz wiosny, ciepla i wiecej slonca.

FuterNiemyty

 
Posty: 3652
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Czw mar 09, 2023 7:09 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

U nas dzisiaj dość ciepło, ale leje i tak ma być cały dzień :evil: Najwyżej pójdę do Kulek na piechotę.
Domowe koty już po śniadaniu, kuwety sprzątnięte, okno z moskitierą otwarte, koty się wietrzą.
Próbowałam wczoraj wciągnąć Frodo do zabawy, wyjęłam laserek, wędkę, ale Misza, Bratek, Adaś i Mimek bawili się na całego, Frodo więc wycofał się :( Nie wiem, jak go zmusić do zabawy. Naprawdę nie ma konfliktów, koty żyją w zgodzie. Adaś we wszystkim naśladuje Bratka, na zasadzie, co pan, to i małpa :wink: Są nie do opanowania. Obaj szczupli, Bratek jest wręcz chudy, chyba dlatego, że ma mnóstwo ruchu. Misza też jest bardzo aktywny, ale to wciąż potężny kocur. Nie rzuca się już na jedzenie, najbardziej lubi surowe mięso. Słodziak z niego, naprawdę. Gucia ( odpukać !!!) nie wymiotuje, pasta chyba pomogła. Co do Lucy, to mam podejrzenie, że już prawie nie widzi :( Trafia do misek i kuwet, porusza się po mieszkaniu, ale wskakuje tylko na kanapę, wychodzi na balkon, na parapety nie wskakuje. Uszy wciąż ma brzydkie, dostaje leki, jest poprawa, ale do całkowitego wyleczenia daleko. Fajnie jest pisać, że koty zdrowe, że ładnie jedzą, bawią się...itd, ale jest, jak jest. Czekam na sezon balkonowy, bo wtedy jakoś koty są w lepszej formie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 09, 2023 11:28 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Paskudna pogoda :evil: Tylko Sreberko czekała w parku. Zjadła malutko i sobie poszła. Ani Lila, ani kocia mama nie pojawiły się. Zostawiłam jedzenie, nie zamarznie i nie powinno zamoknąć.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 10, 2023 9:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Dla wszystkich Twoich chłopaków w dniu ich święta
Obrazek
Emi, Pusia i Zuzia

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 10, 2023 10:09 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Dziękuję :1luvu:
Nieprawdopodobne są zmiany pogody. Wczoraj zimno, cały dzień padało, a dzisiaj wręcz upał. U Kulek już byłam, nakarmiłam Lilę i Sreberko w parku. Lila miała ochotę na mizianki, zabawę, ale dzisiaj bardzo się spieszyłam i byłam u kotów krótko. Zaraz jadę na targ, kupię ziarno dla ptaków i zajrzę do Rossmanna, może jakieś fajne promocje będą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 10, 2023 11:44 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

ewar pisze:Dziękuję :1luvu:
Nieprawdopodobne są zmiany pogody. Wczoraj zimno, cały dzień padało, a dzisiaj wręcz upał. U Kulek już byłam, nakarmiłam Lilę i Sreberko w parku. Lila miała ochotę na mizianki, zabawę, ale dzisiaj bardzo się spieszyłam i byłam u kotów krótko. Zaraz jadę na targ, kupię ziarno dla ptaków i zajrzę do Rossmanna, może jakieś fajne promocje będą.


Oby ten upał juz został :ok: U nas też wiosna :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 10, 2023 16:49 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

o matko! u mnie dzisiaj w nocy spadło jakies 10-15 cm sniegu i nadal cos nieba leci. i zimno. nie na mnisusie, ale tak przenikliwie wilgotno
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt mar 10, 2023 17:49 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Do nas też ma jeszcze przyjść zima. Dzisiaj musiałam zmienić kurtkę na wiosenną, a dzieci wracając ze szkoły kurtki trzymały pod pachami. Naprawdę było bardzo, bardzo ciepło. Prawie cały dzień miałam otwarte okno, kaloryfery nie grzały, bo nie było takiej potrzeby.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 11, 2023 8:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

No i chyba pożegnaliśmy wiosnę na jakiś czas. Dzisiaj ponuro, padał deszcz i jeszcze ma popadać. W nocy sypnie śniegiem. Ot, w marcu jak w garncu :wink: Otworzyłam kotom okno, ale na trochę tylko, bo wieje chłodem. Kocia młodzież już się wyszalała, teraz pośpią sobie, tak myślę. Za jakiś tydzień, może dziesięć dni czekają mnie wizyty w lecznicy. Frodo czekają badania kontrolne, ale chyba nie jest z num źle ( odpukać!!!). On źle znosi obecność tylu kotów, szuka mojego towarzystwa, przytula się, śpi zawsze w moim łóżku. Jest bardzo, bardzo grzeczny, czego nie mogę powiedzieć o Bratku i Adasiu. Bratek wie, że pewnych rzeczy mu robić nie wolno, na przykład wskakiwać na górę mebli, więc robi to, kiedy nie widzę. Adaś aż tak wysoko nie wskakuje, na szczęście, ale łobuzuje. Lucy mnie martwi :cry: Je, trafia do kuwety, ale uszka ma wciąż brudne, pomimo długiego leczenia. Oczko zamglone, podejrzewam, że nie widzi już, albo ewentualnie tylko światło. Pupę muszę jej myć, nie radzi sobie z higieną. Ona też musi odwiedzić weta, tak się umawiałam.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 11, 2023 10:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

ewar pisze:No i chyba pożegnaliśmy wiosnę na jakiś czas. Dzisiaj ponuro, padał deszcz i jeszcze ma popadać. W nocy sypnie śniegiem. Ot, w marcu jak w garncu :wink: Otworzyłam kotom okno, ale na trochę tylko, bo wieje chłodem. Kocia młodzież już się wyszalała, teraz pośpią sobie, tak myślę. Za jakiś tydzień, może dziesięć dni czekają mnie wizyty w lecznicy. Frodo czekają badania kontrolne, ale chyba nie jest z num źle ( odpukać!!!). On źle znosi obecność tylu kotów, szuka mojego towarzystwa, przytula się, śpi zawsze w moim łóżku. Jest bardzo, bardzo grzeczny, czego nie mogę powiedzieć o Bratku i Adasiu. Bratek wie, że pewnych rzeczy mu robić nie wolno, na przykład wskakiwać na górę mebli, więc robi to, kiedy nie widzę. Adaś aż tak wysoko nie wskakuje, na szczęście, ale łobuzuje. Lucy mnie martwi :cry: Je, trafia do kuwety, ale uszka ma wciąż brudne, pomimo długiego leczenia. Oczko zamglone, podejrzewam, że nie widzi już, albo ewentualnie tylko światło. Pupę muszę jej myć, nie radzi sobie z higieną. Ona też musi odwiedzić weta, tak się umawiałam.


Oj to czekają Cię znowu wydatki :( , ale tak bywa przy stadku kotów.

U nas też dzisiaj buro i ponuro, jest zimno i pada deszcz ze śniegiem :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 11, 2023 11:44 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

mir.ka pisze:Oj to czekają Cię znowu wydatki :( , ale tak bywa przy stadku kotów.

Mam tego świadomość. Koty są "zrobione", to już coś, ale jak się jakieś choróbsko przyplącze, to są wydatki. Lucy jest na lekach, od kiedy u mnie zamieszkała, krople do oczu są drogie, teraz jeszcze doszły preparaty do uszu. Frodo kończy steryd, nie można tego odstawić od razu, ale dostaje tabletkę co trzy dni. Mam nadzieję, że wyniki będą dobre i koniec leczenia.
Dzisiaj psia pogoda, zimno i leje :evil: Byłam u Kulek, ale tylko Lila przybiegła. Nie miała apetytu, zjadła malutko. Jedzenie zostawiłam koło domku i w kącie parkingu. Może zjedzą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 12, 2023 7:36 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Zima w pełnej krasie :wink: Wczoraj była zamieć, śniegu pełno, ale powinien stopnieć, bo temperatura ma być na plusie. Domowym kotom ciepło, są najedzone, gorzej z bezdomniaczkami. Ciepłe schronienie chyba mają, ale nie wiem, czy wczoraj coś zjadły. Oczywiście dzisiaj do nich podjadę, mam nadzieję, że przyjdą.
Wczoraj był dzień niemiły dla części kotów, bo podcinałam im pazurki i wyczesywałam. Dałam pastę odkłaczającą na miskę i niektóre koty potraktowały ją jak przysmak :lol: Jeżeli chodzi o czesanie, to Lucy i Frodo uwielbiają to. Mogłabym je wyczesywać godzinami, reszta jakoś to znosi, a Mimek i Gabryś cierpią przy tym katusze. Każdy kot jest inny. To samo jest z jedzeniem. Zgodnie tylko nie tykają feringi. Bezdomniaki też jej nie chcą jeść. Nie kupuję nigdy dużych ilości tej samej karmy, żeby się nie marnowała.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 12, 2023 8:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

U nas zimnica okropna, woda zamarzła. Kiedy to się skończy to nie wiem. Nie zapowiadają ciepełka w prognozach.

aga66

 
Posty: 6139
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 12, 2023 10:22 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Byłam już u Kulek. Było piękne słońce, wydawało się, że będzie ciepło. Nic z tych rzeczy. Wiał lodowaty, silny wiatr, zmarzłam bardzo. Sreberko czekała w parku, zjadła mięso i słoninę, poza tym sporo zostawiła. Lila biegła ile sił w nóżkach, ona zjadła sporo. Ta kotka łaknie kontaktu z człowiekiem, lasi się, domaga pieszczot. Będę się z nią bawiła wędką, ale jak będzie przyzwoita pogoda. Zjawiła się też kocia mama 8O , najwyraźniej była głodna. Szybko odjechałam, żeby zjadła coś ciepłego.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55019
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości