Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2023 10:43 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Chyba jednak będzie burza, słońce mocno przypieka, jest parno.
Rano tylko Sreberko czekała koło domku. Szybko coś zjadła i pobiegła do kociąt. Za mniej więcej godzinę tam zajrzałam w drodze na cmentarz i znowu tylko Sreberko czekała, tym razem w parku. Wracając też zahaczyłam o Kulki, ale żadnego kota nie było. Jeż chyba coś zjadł, bo miska z suchą karmą była trochę wysunięta, on tak robi, koty nie. Dorota jest na zakupach, potem ona też zajrzy do kotów. Obie martwimy się o Lilę :cry:

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 26, 2023 11:45 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 26, 2023 11:47 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

:lol: Dziękuję :1luvu:
Dorota spotkała jeża :lol: Zrobiła mu zdjęcia, ale nie mogę ich pobrać z jakiegoś powodu. Może jeszcze raz mi je prześle jak wróci do domu.
Udało się :ok:
Obrazek
Nie jest uroczy?

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 26, 2023 19:06 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Jest uroczy :)

Nie mam pojęcia, co to za łysy placek. Może się uda złapać i zbadać toto, oby!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11213
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob maja 27, 2023 7:06 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Będę próbować ją złapać, ale ostatnio pokazuje się sporadycznie.
Dzisiaj znowu ciepło, słonecznie, ale bez upału. Już mam przygotowane jedzenie dla gołębi i Kulek, a także dla jeża. On lubi jeść z murku, nie wiedzieć czemu.

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 27, 2023 9:41 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Wróciłam już od Kulek, po drodze zrobiłam drobne zakupy. Otóż, Sreberko czekała koło domku, zjadła naprawdę dużo i szybciutko pobiegła do dzieci. Dzwoniłam dzwonkiem, długo czekałam, ale nic więcej się nie pojawiło. Odjechałam, ale postanowiłam wrócić i dobrze, bo Lila przybiegła. Była głodna. Usunęłam jej olbrzymiego kleszcza z karku. Na grzbiecie łysy placek, taki jak był, bo sierść długo odrasta.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 27, 2023 12:11 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Sreberko przybiegła do parku, Dorota ją nakarmiła. Jeż chyba był, bo miska z suchą karmą przechylona, on tak robi. Jedzenie koło domku jest, przypuszczam, że do jutra zniknie.

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 10:05 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Zniknęło, oczywiście :lol:
Taki dzień jak dzisiaj to marzenie :lol: Ciepło, słonecznie, jeszcze zielono, cudnie. Sreberko była w parku, wybiegła aż na ścieżkę, żeby mi pokazać, że jest i czeka na posiłek. Zjadła mięso, trochę mokrej skubnęła, popiła śmietanki i pobiegła do dzieci. Na pewno wróci, ale Dorota i tak podjedzie później i ją znowu nakarmi. Lila przybiegła do domku. Ładnie zjadła i szybciutko gdzieś pobiegła. Obejrzałam dokładnie łysy placek. Nic się nie dzieje, nie ma uszkodzeń skóry.
Jeża nie widziałam, ale na pewno przytupta na jedzenie. Z jego punktu widzenia, to on ma tam hotel Hilton. Mnóstwo liści, gałęzi, wielka pryzma, ma się gdzie schować. No i miski są tuż obok.
Domowe koty dostały już drapak na balkonie. Na razie tylko Adaś ulokował się w budce. Jest bardzo gorąco, balkon nagrzany, chyba im za ciepło.
Parę zdjęć
Obrazek
Michasia czasem ewakuuje się na szafę
Obrazek
Ona powinna być jedynaczką. Nie lubi innych kotów, nie nawiązuje z nimi żadnych relacji.
W przeciwieństwie do Michasi, Misza musi się "przykleić" do drugiego kota, wylizać któremuś uszka...itd
Obrazek
Naprawdę rekin powinien już wylądować na śmietniku, ale :mrgreen:
Obrazek
Adaś w pościeli
Obrazek
Mam zdecydowanie za małe łóżko :oops: Lucy zawsze śpi na mojej poduszce, Frodo i Adaś w okolicach nóg, czasem następuje zmiana i łóżko zajmuje Michasia i Bratek.

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 11:29 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Musisz kupić większe łóżko.
Przecież koty muszą mieć wygodnie.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2023 11:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Gosiagosia pisze:Musisz kupić większe łóżko.
Przecież koty muszą mieć wygodnie.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

fajna piętrowa miejscówka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 12:44 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Nie mogę zrobić zdjęcia, kiedy prawie wszystkie koty są na balkonie, musiałabym mieć szerokokątny obiektyw :lol: Wyobrażam sobie, co myślą o mnie sąsiedzi, kiedy widzą tyle kotów :lol:
Gosia, powinnam kupić wygodne łóżko, nie tylko ze względu na koty, ale mnie się już nie chce nic remontować, zmieniać...itd. :oops:

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 12:47 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Urocze kotowate :)
Adaś w piścieli… no miaaau! :)

Twój wpis o jeżu mi przypomniał, ze w nocy chyba właśnie jeża widziałam, nie w sąsiedztwie, byliśmy w goścuach i tam takie coś tuptało. Może jeż?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11213
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 28, 2023 13:24 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Pewno jeż. Dawno temu szukaliśmy ze znajomymi kota na działkach. W nocy, tam nie było oświetlenia, więc mieliśmy latarki. Słyszeliśmy mlaskanie, to były jeże, było ich mnóstwo i tylko czasem w świetle latarki udało nam się je zobaczyć. Uciekały. "Mój " jeż nie jest płochliwy i bardzo dziwne, bo wychodzi w dzień. Pod blok Renaty z kolei przychodzą trzy jeże, sąsiad Reni je dokarmia, ale właśnie w nocy. W zeszłym roku był tam jeden, podkarmiałam go, a w tym roku są trzy. Tam tamy doniosły pewnie, że jest tam żarełko, trzeba skorzystać :lol: Kocham jeże, naprawdę :1luvu:

ewar

 
Posty: 54961
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 15:43 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Pewno jeż. Dawno temu szukaliśmy ze znajomymi kota na działkach. W nocy, tam nie było oświetlenia, więc mieliśmy latarki. Słyszeliśmy mlaskanie, to były jeże, było ich mnóstwo i tylko czasem w świetle latarki udało nam się je zobaczyć. Uciekały. "Mój " jeż nie jest płochliwy i bardzo dziwne, bo wychodzi w dzień. Pod blok Renaty z kolei przychodzą trzy jeże, sąsiad Reni je dokarmia, ale właśnie w nocy. W zeszłym roku był tam jeden, podkarmiałam go, a w tym roku są trzy. Tam tamy doniosły pewnie, że jest tam żarełko, trzeba skorzystać :lol: Kocham jeże, naprawdę :1luvu:


nie ty jedna je kochasz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości