Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lut 01, 2023 22:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

I cudnie wygląda przy tej torbie :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 02, 2023 7:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Dzięki :1luvu: Ona zyskuje przy bliższym poznaniu, jest przekochana, podobnie jak Lila.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 02, 2023 12:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Psia pogoda dzisiaj :evil: Zdążyłam jednak podjechać do Kulek zanim się rozpadało. Były tylko trzy kotki, kocia mama się nie ujawniła, kocich narzeczonych też nie było. Sreberko trochę zjadła, ale jak wracałam to przybiegła do parku, tam dostała jeszcze saszetkę. Obie siostry są przemiziaste, domagają się głasków, idą za mną do śmietnika, no, do zacałowania, naprawdę. Bardzo jednak boją się obcych, wieją od razu, jak tylko kogoś zobaczą z daleka. Sreberko nie pozwala się mi zbliżyć za bardzo. Ona jest nieufna.
Pisałam już, że Adaś lubi szeleszczące piłeczki. Nosi je w pyszczku, przynosi do mnie i chce, abym mu rzucała. Aportuje? :lol:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 02, 2023 15:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Tak, niektóre koty aportują. :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt lut 03, 2023 11:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Wiem :D
Byłam u Kulek, trzy kotki się pojawiły, oczywiście obie łaciatki najbardziej były zachwycone miziankami. Sreberko ładnie zjadła, potem poszła do parku i tam też coś dostała. Kocich narzeczonych ani śladu, kociej mamy też nie widuję. Jedzenie znika, w domku któryś z kotów urzęduje, widać po wyrzuconych na zewnątrz ścinkach. Dołożyłam dzisiaj trochę, będzie kotu cieplej, no i są to czyściutkie ścinki.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 03, 2023 14:02 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Zastanawiam się, dlaczego ludzie nie kastrują kocurów.
Cytuję post ze strony moich wetów
Poznajcie BOLKA
Ten słodki rudzielec wyszedł z domu i nie wrócił!
Po 2 dniach pojawił się porozbijany z poszarpanym uchem , załatwiał MĘSKIE SPRAWY !
Jest już po zbiegu przeszczepu skóry , był konieczny do uratowania małżowiny usznej , zaopatrzony w leki wrócił już do domu .
Pozdrawiamy rudego słodziaka i jego opiekunów ☺️
I tym miłym akcentem życzymy wszystkim fajnego piątku!
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 04, 2023 10:14 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Zastanawiam się, dlaczego ludzie nie kastrują kocurów.
Cytuję post ze strony moich wetów
Poznajcie BOLKA
Ten słodki rudzielec wyszedł z domu i nie wrócił!
Po 2 dniach pojawił się porozbijany z poszarpanym uchem , załatwiał MĘSKIE SPRAWY !
Jest już po zbiegu przeszczepu skóry , był konieczny do uratowania małżowiny usznej , zaopatrzony w leki wrócił już do domu .
Pozdrawiamy rudego słodziaka i jego opiekunów ☺️
I tym miłym akcentem życzymy wszystkim fajnego piątku!
Obrazek


biedny :(

a czy przy okazji ratowania ucha weci zajęli się też inną jego częścią, żeby w przyszłosci takich drastycznych przypadków nie było?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 10:27 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 11:54 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Dziękuję :1luvu:
mir.ka pisze:biedny :(
a czy przy okazji ratowania ucha weci zajęli się też inną jego częścią, żeby w przyszłosci takich drastycznych przypadków nie było?

Na pewno to sugerowali, ale wielu ludzi uważa kastrację za ingerowanie w naturę :evil: , co nie przeszkadza im potem topić kocięta lub je wyrzucać :evil: :evil: :evil: Myślę, że post jest sarkastyczny. Dowiem się przy okazji.
Rano było w miarę spokojnie, zimno, ale nie padało, teraz jest zamieć :evil: Zdążyłam nakarmić Kulki, były trzy kotki. Na parkingu pod samochodem siedziało czarne coś. Dałam mu miskę, jadło, a pod samochód weszła Jagódka i się na to coś gapiła :lol: Myślę, że to był Atol, bo grzeczny, spokojny. On jest wykastrowany już od dawna.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 05, 2023 11:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Nie napadało dużo śniegu, ale jest bardzo ślisko, trzeba uważać. Tylko dwie Kulki przybiegły na posiłek i mizianki, Lila i Jagódka. Jedzenia trochę zostało, ale może zamarznąć, dałam więc sporo suchej karmy.
Domowe koty już się wyszalały, śpią sobie, jest błoga cisza i spokój. Najbardziej oczywiście szaleje Bratek z Adasiem, dobrali się :lol:
Adaś kocha wskakiwać do wanny
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 05, 2023 12:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Nie napadało dużo śniegu, ale jest bardzo ślisko, trzeba uważać. Tylko dwie Kulki przybiegły na posiłek i mizianki, Lila i Jagódka. Jedzenia trochę zostało, ale może zamarznąć, dałam więc sporo suchej karmy.
Domowe koty już się wyszalały, śpią sobie, jest błoga cisza i spokój. Najbardziej oczywiście szaleje Bratek z Adasiem, dobrali się :lol:
Adaś kocha wskakiwać do wanny
Obrazek
Obrazek


śliczny :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 05, 2023 12:41 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Dziękuję :1luvu: Nie widać tego na zdjęciach, ale ma piękne, błyszczące futerko.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 06, 2023 13:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Coś dzisiaj zapachniało wiosną. Naprawdę. Dorota była rano u Kulek, nakarmiła trzy kotki i wymiziała dwie. Jagódka przechodziła samą siebie, wywalała brzuszek do miziania, łasiła się, kręciła młynki, no rozkosz nad rozkosze :lol: Dorota sporo czasu tam spędziła i zauważyła kocią mamę pod samochodem :ok: Byłam tam też około południa i kocia mama posilała się koło domku. Była bardzo zdziwiona moim widokiem :mrgreen: Ładnie wygląda, tylko jest brudna :wink: Spotkałam też Lilę, która urzędowała pod podłogą knajpy. Jutro mój dyżur, zobaczę, czy wszystkie kotki się pojawią.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 06, 2023 14:22 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Coś dzisiaj zapachniało wiosną. Naprawdę. Dorota była rano u Kulek, nakarmiła trzy kotki i wymiziała dwie. Jagódka przechodziła samą siebie, wywalała brzuszek do miziania, łasiła się, kręciła młynki, no rozkosz nad rozkosze :lol: Dorota sporo czasu tam spędziła i zauważyła kocią mamę pod samochodem :ok: Byłam tam też około południa i kocia mama posilała się koło domku. Była bardzo zdziwiona moim widokiem :mrgreen: Ładnie wygląda, tylko jest brudna :wink: Spotkałam też Lilę, która urzędowała pod podłogą knajpy. Jutro mój dyżur, zobaczę, czy wszystkie kotki się pojawią.


Kocica się zdziwiła bo byłas o niewłaściwej porze i ją zaskoczyłaś?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 06, 2023 15:08 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Tak sądzę. Z jakiegoś powodu kotka nie chce się ujawniać. Naprawdę była zaskoczona.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 42 gości