Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lut 06, 2023 15:54 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Tak sądzę. Z jakiegoś powodu kotka nie chce się ujawniać. Naprawdę była zaskoczona.


Wiosna się zbliża to może ma co do Ciebie podejrzenia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 07, 2023 7:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Nie wiem. Ona jest bardzo mądra, naprawdę. Dzięki temu przeżyła tyle lat, w kiepskich na początku warunkach.
Właśnie prószy śnieg, kiepsko będzie jechać na rowerze, ale mimo wszystko szybciej niż na piechotę.
Domowe koty mają się dobrze, jedzą, kuwetkują, bawią się...itd. Większość z nich to miziaczki. Adaś i Bratek łobuzują, oczywiście, Frodo jest bardzo grzeczny. On nie schodziłby z kolan. To młode, fajne kotki, a jakoś nie mają szczęścia do domków. Nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2023 11:01 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Dało się nawet jechać rowerem, chociaż sypał gęsty śnieg. Była tylko Jagódka, głodna, bo jadła ze smakiem. Dzwoniłam dzwonkiem i czekałam chwilę, ale żaden kot się nie pojawił. Jedzenie jest, będzie może zimne, ale nie powinno zamarznąć.
Misza jest kochanym kotkiem :1luvu: Każdy kot może liczyć na przytulanie. Tutaj z Mimkiem i Frodo
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2023 11:48 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Dało się nawet jechać rowerem, chociaż sypał gęsty śnieg. Była tylko Jagódka, głodna, bo jadła ze smakiem. Dzwoniłam dzwonkiem i czekałam chwilę, ale żaden kot się nie pojawił. Jedzenie jest, będzie może zimne, ale nie powinno zamarznąć.
Misza jest kochanym kotkiem :1luvu: Każdy kot może liczyć na przytulanie. Tutaj z Mimkiem i Frodo
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cudny widok :1luvu:
Takie kocie przytulasy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 07, 2023 12:19 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Miszka jest takim kotem, który lubi się przytulać. Często też widzę, jak zatrzymuje się przy przechodzącym Adasiu, aby umyć mu uszka, liznąć parę razy, czy po prostu otrzeć się o kocurka. Jest naprawdę ogromny, a jednak delikatny, nigdy nie słyszałam, aby syknął, czy warknął. Nie ma w ogóle genu agresji.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2023 12:46 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Dało się nawet jechać rowerem, chociaż sypał gęsty śnieg. Była tylko Jagódka, głodna, bo jadła ze smakiem. Dzwoniłam dzwonkiem i czekałam chwilę, ale żaden kot się nie pojawił. Jedzenie jest, będzie może zimne, ale nie powinno zamarznąć.
Misza jest kochanym kotkiem :1luvu: Każdy kot może liczyć na przytulanie. Tutaj z Mimkiem i Frodo
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Misza jest bardzo podobny do mojego Tofika, tylko waga nie ta.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 07, 2023 17:10 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Misza to waga półciężka, jeśli posłużymy się sportową terminologią. Zyzio natomiast to waga piórkowa :mrgreen: Tofik jest chyba gdzieś pośrodku.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lut 08, 2023 11:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Dzisiaj sucho, świeci piękne słońce, ale i tak jest zimno. U Kulek byłam, przybiegła od razu Jagódka i Sreberko i....kocia mama 8O Kotki ładnie jadły, ale pojawiła się, o dziwo lokomotywa na hucianych torach 8O i tylko Sreberko się nie przestraszyła. Tyle lat tam jeżdżę i chyba dwa albo trzy razy po tych torach coś jechało. Lila nie przyszła. Dorota ma wizytę u okulisty, wracając pewno do Kulek wstąpi i zobaczy co tam nowego.
Frodo jest tak spokojnym kotem, że zaczynam się martwić, czy aby coś mi nie dolega. Je, kuwetkuje, myje się, ale nie szaleje tak jak Adaś i Bratek.
Obrazek
ObrazekObrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lut 08, 2023 20:51 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Caaała kocia kanapa :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 09, 2023 8:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Dzisiaj sucho, świeci piękne słońce, ale i tak jest zimno. U Kulek byłam, przybiegła od razu Jagódka i Sreberko i....kocia mama 8O Kotki ładnie jadły, ale pojawiła się, o dziwo lokomotywa na hucianych torach 8O i tylko Sreberko się nie przestraszyła. Tyle lat tam jeżdżę i chyba dwa albo trzy razy po tych torach coś jechało. Lila nie przyszła. Dorota ma wizytę u okulisty, wracając pewno do Kulek wstąpi i zobaczy co tam nowego.
Frodo jest tak spokojnym kotem, że zaczynam się martwić, czy aby coś mi nie dolega. Je, kuwetkuje, myje się, ale nie szaleje tak jak Adaś i Bratek.
Obrazek
ObrazekObrazek

:201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 09, 2023 8:54 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

ewar pisze:Misza to waga półciężka, jeśli posłużymy się sportową terminologią. Zyzio natomiast to waga piórkowa :mrgreen: Tofik jest chyba gdzieś pośrodku.


Tofik aktualnie 3,90 kg
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 09, 2023 11:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Bardzo zmarzłam dzisiaj jadąc do Kulek, ale już zrobiło się zdecydowanie cieplej. Od razu przybiegła Jagódka i Sreberko. Jagódkę musiałam wziąć na ręce, wymiziać, a potem dopiero nakarmiłam. Kotki ładnie zjadły, przyszła też kocia mama. Lilę spotkałam, kiedy już wracałam, siedziała pod podłogą knajpy. Była tam miska, na szczęście, nałożyłam jej jedzenia i już. Sreberko zobaczyła, że wjeżdżam do parku i przybiegła. To chyba odruch Pawłowa, bo przecież jadła koło domku. Dostała saszetkę i jadła ją ze smakiem. Dorota tamtędy niedawno przechodziła, jedzenia zostało trochę, ale widziała tylko Lilę, która wygrzewała się w słońcu. Jutro mam wolne, Dorota nakarmi kotki. Kocich narzeczonych już nie ma.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 09, 2023 19:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Szybko znikaja kocury, za szybko.
Dobrze, ze cala ekipa kotek sie pojawia, chociaz tyle.
No i wiosna juz blizej niz dalej.

FuterNiemyty

 
Posty: 3471
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Pt lut 10, 2023 8:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

FuterNiemyty pisze:Szybko znikaja kocury, za szybko.

Nic na to nie poradzę. Potem już cały rok ich nie widuję.
Od rana świeci piękne słońce, kotki pewno zjawią się w komplecie. Dorota je dzisiaj nakarmi.
Domowe koty już po śniadaniu, zaraz je wypuszczę na chwilę na balkon, niech się wywietrzą. Na zewnętrznym parapecie ciepło, blacha nagrzała się od słońca, koty lubią na nim siadać. No, ale to jednak zima, wyjdą na krótko.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 10, 2023 10:17 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jest kocia mama!

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości