Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto mar 21, 2023 8:11 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

U Lucy jest poprawa, jeżeli chodzi o uszka. Ja sobie z nią radzę, ale wetka nie mogła zajrzeć głęboko. Zobaczymy, czy żel zadziała, ewentualnie będzie lekka narkoza i badanie, ale to za jakiś czas.
aga66 pisze:Biedne te chorowitki :( Ja zawsze u weta z kotem denerwuję się bardziej niż koci pacjent. Zdrowia dla kociastych :ok:

A ja jakoś bardzo się nie denerwuję, był czas przywyknąć :wink: Lucy ma ok.9 lat, podobno i tak nieźle się trzyma jak na jej problemy zdrowotne. Porusza się po mieszkaniu, trafia do kuwet i misek, wskakuje na kanapę, ale na parapety już nie. Lubi być na balkonie, trafia na niego bez problemu. Nie sprawia wrażenia, że ja coś bardzo boli. Uszkami już nie trzepie. Oby tylko nie było gorzej.
Frodo się ożywił, nawet trochę łobuzuje, ale to nadal spokojny kot. Cieszę się, bo i Mimek trochę się bawi z kocią młodzieżą.
Dzisiaj ponuro, mokro, ale chyba dość ciepło. Zaraz przyszykuję ziarno dla ptaków i jedzenie dla Kulek. Nie wiem, czy wszystkie przyjdą, ale na to wpływu nie mam.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 21, 2023 11:56 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Chociaż pada i jest chłodniej to wstawiam wiosenną karteczkę.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 21, 2023 12:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Dziękuję :1luvu:
Pada, ale nie jest bardzo zimno, da się wytrzymać. U Kulek byłam, przybiegła Lila. Ona czegoś się boi :( Stałam przy niej i czekałam, aż zje. Przy mnie czuje się pewniej. Jeszcze raz tam podjechałam, Sreberko czekała pod drzewem w parku, a kocia mama była koło domku. Bardzo była zdziwiona, że mnie widzi :wink: Dołożyłam małą puszkę, na pewno będzie jej smakowała. Kotka ładnie wygląda.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 21, 2023 12:38 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

ewar pisze:Dziękuję :1luvu:
Pada, ale nie jest bardzo zimno, da się wytrzymać. U Kulek byłam, przybiegła Lila. Ona czegoś się boi :( Stałam przy niej i czekałam, aż zje. Przy mnie czuje się pewniej. Jeszcze raz tam podjechałam, Sreberko czekała pod drzewem w parku, a kocia mama była koło domku. Bardzo była zdziwiona, że mnie widzi :wink: Dołożyłam małą puszkę, na pewno będzie jej smakowała. Kotka ładnie wygląda.


zaskoczyłaś kocicę, nie spodziewała się Ciebie :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 21, 2023 12:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Dokładnie :D

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 21, 2023 12:42 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

ewar pisze:Dokładnie :D


gdybyś ja jeszcze z klatką zaskoczyła to byłoby dobrze
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 22, 2023 8:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Tracę już nadzieję :(
Jesteśmy już po wizycie u weta. Frodo był na czczo, ale wetka uznała, że nie ma potrzeby robić mu badań. Dziąsła niezłe, węzły niepowiększone, kot przytył 10 dkg. Schodzimy powolutku ze sterydu, co mnie ogromnie cieszy.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 22, 2023 17:49 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Brawo, Frodo!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 23, 2023 7:28 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Mam nadzieję, że na trochę mam z głowy weta ( odpukać!!!).
Jest jeszcze wcześnie, ale koty zażyczyły sobie wypuszczenia na balkon. Wygląda na to, że będzie dzisiaj przepiękny dzień :lol: Na chwilę chociaż pożegnamy zimowe kurtki.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 23, 2023 10:07 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Słońca coś mało, ale ciepło. U Kulek byłam, Sreberko czekała pod drzewem w parku. Lada dzień urodzi :cry: Najbardziej smakowała jej wątróbka, Lila też chętnie ją jadła. Miała ogromnego kleszcza na karku, usunęłam, oczywiście. Kocią mamę widziałam po drugiej stronie torów. Na pewno czekała, aż odjadę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 23, 2023 19:32 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Za spokoj i odpoczynek od wetow na dlugo.
Kocic szkoda, moglyby miec spokoj, ale zycia sie nie przeskoczy, nie wytlumaczy im.

FuterNiemyty

 
Posty: 3475
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Pt mar 24, 2023 7:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Niestety :cry: Spędza mi to sen z powiek, naprawdę. Takie małe to stadko, a tyle problemów.
P.Iza znów wyhodowała owies dla moich kotów
Obrazek
Niektóre koty zdążyły się już odkłaczyć, a Lucy swoim zwyczajem już traktuje miskę z owsem jak posłanko :mrgreen:
Jeszcze pokażę Michasię
Obrazek
i Frodo w wannie :wink:
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 24, 2023 11:02 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

ewar pisze:Niestety :cry: Spędza mi to sen z powiek, naprawdę. Takie małe to stadko, a tyle problemów.
P.Iza znów wyhodowała owies dla moich kotów
Obrazek
Niektóre koty zdążyły się już odkłaczyć, a Lucy swoim zwyczajem już traktuje miskę z owsem jak posłanko :mrgreen:
Jeszcze pokażę Michasię
Obrazek
:201461 :201461 :201461
i Frodo w wannie :wink:
Obrazek
Obrazek

:201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 24, 2023 14:43 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.Jagódka za TM

Rano trochę popadało, ale było ciepło i nadal jest. Nakarmiłam Kulki, Sreberko jak zwykle czekała w parku pod drzewem. Koło domku pojawił się czarny kocur, chyba nie Atol. Ja nie odróżniam. Był głodny, podjadł sobie. Lila chyba się go bała, bo czekała pod samochodem na parkingu. Miała znowu ogromnego kleszcza na karku :evil: Troszkę jestem zaniepokojona, bo wydaje mi się, że odrobinę kuleje? Głaskałam ją, a w pewnym momencie zasyczała, jakby ją coś bolało. Jutro jeszcze sprawdzę. Kociej mamy nie widziałam.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 25, 2023 11:06 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dzisiaj dość brzydko, ponuro i mży. Zapowiadają jednak burzę 8O
U Kulek byłam, nakarmiłam Lilę. Sprawdziłam ją dokładnie, chyba wszystko jest w porządku. Nie kulała i nie miała kleszcza. Brzuszek miękki, nie reagowała syczeniem. Pojechałam na zakupy i dopiero jak wracałam, to zastałam Sreberko pod drzewem. Dostała sporo i to dobrego jedzenia. Próbuję ją oswajać, daję przysmaczki w ręce, wącha, ale jest ostrożna. Kocia mama mnie totalnie lekceważy :wink: Była na parkingu z Lilą, ale nie reagowała na moją obecność. Jedzenie koło domku pod daszkiem jest, ale tam nie przyszła.
Domowe koty dostały fajny leżaczek. Nie wiem, czy nie kupię drugiego, bo koty bawią się w komórkę do wynajęcia :mrgreen: Fajna rzecz, na balkon super, no i lepsza od pontonu, łatwiejsza do prania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 42 gości