Już jest młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylki

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 22, 2022 13:02 Już jest młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylki

Edit:
Póki co nie szukamy bo kocurek się znalazł - śliczny buranio. Mam wielką nadzieję ze adopcja się uda i kotki będą szczęśliwą parą przyjacół.
:kotek: :kotek:



Szukam młodego kotka lub kotki na dokocenie dla ok. 5-cio letniej, uroczej i wesołej, zdrowej i zadbanej szylkretki Loli.

Znajoma która nie jest polką poprosiła mnie o poszukanie dla niej kotka.

O oferowanym domu :
Państwo mieszkają w Warszawie od 2 lat, w domu w Wilanowie-Zawadach, mają dwoje dzieci w wieku szkolnym.
Państwo są z zachodnio europejskiego kraju, są tu na placówce dyplomatycznej, Lola jest ze schroniska z placówki w poprzednim kraju, placówka w Polsce potrwa jeszcze min. 3 lata, a potem następny kraj lub powrót do ojczyzny.

O poszukiwanym kotku:
Poszukiwany jest kotek lub kotka w wieku około 3-6 miesięcy, nie rudy ( bo zbyt wiele wspomnień ) i nie szylkret, zsocjalizowany, zdrowy, przyjazny ludziom i dzieciom, oczywiście najchętniej miziak.
Kotek mógłby pójść do nowego domu po listopadowym święcie.


Bardzo proszę o wiadomości tylko na PW , z opisem kotka - charakter , sytuacja zdrowotna, co zostało zrobione a co jeszcze należy w najbliższym czasie zrobić, oraz z warunkami adopcji i zdjęciami kotka - przekażę je znajomej i skontaktuję panie w razie zainteresowania.

Dziękuję.
Ostatnio edytowano Czw paź 27, 2022 20:23 przez EmiBell, łącznie edytowano 2 razy

EmiBell

 
Posty: 20
Od: Czw maja 05, 2016 10:06

Post » Sob paź 22, 2022 13:36 Re: Poszukiwany młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylk

Schronisko Na Paluchu ma do wyboru do koloru kotków, to samo Fundacje.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 22, 2022 13:54 Re: Poszukiwany młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylk

Wydaje mi się niezbyt dobrym pomysłem dokocenie kilkuletniej kotki maluchem.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 22, 2022 15:31 Re: Poszukiwany młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylk

Gosiagosia -
wiem ,
ale to nie zmienia faktu że chcę dać szansę szczęśliwego DSu jakiemuś kotkowi stąd, z domów tymczasowych.

ewar -
też można powiedzieć że teoretycznie tak uważam, przy dużej różnicy wieku na pewno.

natomiast w praktyce różnie to bywa,nawet ostatnio mam przykłady ( przy niedużej róznicy wieku ) , niejednego takiego dokocenia szalenie udanego, gdzie ten starszy kotek wręcz młodnieje.

a Lola nie jest seniorką - nie szukamy kociaka dla seniora.
Lola jest bardzo wesoła i młodzieńcza i ma dopiero niecałe 5 lat

Czyli nadal proszę o PW jeśli ktoś ma takiego kociaka i chce aby trafił do fajnego domu.

EmiBell

 
Posty: 20
Od: Czw maja 05, 2016 10:06

Post » Pon paź 24, 2022 20:10 Re: Poszukiwany młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylk

Helo,
kotek na dokocenie szukający świetnego domu wciąż poszukiwany :)

założyłam nowy wątek tu : viewtopic.php?f=13&t=215005 ,
natomiast bardzo proszę o niepisanie w tym nowym wątku postów bo to tylko utrudnia.
proszę tylko o PW od osób które szukają domu stałego dla swojego tymczaska.

Co do tego wątku - bardo proszę o radę - czy ktoś mi tu doradzi jak poprosić o jego zamknięcie aby wątki się nie dublowały ??

EmiBell

 
Posty: 20
Od: Czw maja 05, 2016 10:06

Post » Czw paź 27, 2022 20:23 Re: Już jest młody kotek do towarzystwa dla wesołej szylki

Edit:
Póki co nie szukamy bo kocurek się znalazł - śliczny buranio. Mam wielką nadzieję ze adopcja się uda i kotki będą szczęśliwą parą przyjacół.
:kotek: :kotek:


proszę o zamknięcie tego wątku

EmiBell

 
Posty: 20
Od: Czw maja 05, 2016 10:06




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 70 gości