kociaki tygryski do adopcji - tylko w Warszawie

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 20, 2022 19:05 kociaki tygryski do adopcji - tylko w Warszawie

Dzień dobry
Kotki szukają domów - będą do adopcji we wrześniu 2022 (termin jeszcze do ustalenia)
Może ktoś z Was albo z Waszych znajomych lub rodziny poszukuje kotka ?
Do znajomych na wsi przybłąkała się kotka i urodziła 3 kociaczki. (Kotka zostanie wykastrowana jak skończy karmić i albo zostanie u nich albo będzie także będzie szukać domu) Poproszono mnie o pomoc jako wolontariusza.
Informacja o kotkach na chwilę obecną:
- są zdrowe (karmione przez mamę, już chodzą, bawią się itd.)
- płeć jeszcze nie znana, (jak je zobaczę to sprawdzę, bo osoby u których są nie bardzo się na tym znają ale wydaje im się, że są dwa kocurki i kotka)
- mają około 4 tygodni
- umaszczenie tygrysie ale bardziej marmurkowe jakby
Niestety na razie dysponuje tylko takim zdjęciem.
(Jak je zobaczę osobiście to zrobię lepsze zdjęcia)
Kotki przed adopcją będą:
- odrobaczone
- raz zaszczepione
- z książeczkami zdrowia (na życzenie testy)
Kotki poszukują domów w Warszawie, najchętniej u kogoś kto ma już kota i wie z czym się to wiąże oraz potrafi zapewnić kotu odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo. Fajnie by też było aby kotek miał towarzystwo do zabawy. Chętnie adopcja w dwupaku też.
Ważną rzeczą jest to że kotki nie mają żadnego kontaktu z kotami chorymi, z dużym skupiskiem innych kotów więc będą idealne dla osób, które chcą się "dokocić" bez ryzyka zarażeniem " (po oczywiście zrobieniu testów jeśli ktoś ma już kota)
W przypadku wykonania badań na mój koszt oraz przygotowania kotka do adopcji (odrobaczenie, szczepienie) miło będzie jeśli osoba adoptująca za równowartość tej kwoty wesprze jakąkolwiek kocią fundację/azyl/schronisko.
Jest jeszcze troszkę czasu do ale już daję ogłoszenie bo zależy mi na tym aby znalazły dobre domy.. Więcej informacji później.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na priv z zaznaczeniem że chodzi o kotki.

Obrazek

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 46 gości

cron