Pusia Krowa oraz dziecko Pusi Oreo Krowa: Długołęka/Wrocław

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lip 24, 2022 11:02 Pusia Krowa oraz dziecko Pusi Oreo Krowa: Długołęka/Wrocław

Od jakiś 2 lat dokarmiam kota, który mieszka u sąsiadów, wychudzony i ledwo żywy wyjadał u mnie skorupki jajek z kompostu.
Kot miał zeza i prawie nic nie widział. Dzieci go polubiły i nazwały Pusia/Krowa. Wiec zostało, ze Pusia to imię a nazwisko to Krowa :kotek:
Obecnie jest ładnym i bardzo łagodnym kotkiem, który nauczył się bycia kotem od nowa. Okociła się w Marcu i tydzień temu zrobiła nam zrzutkę.

Dziecko Pusi nazywa się Oreo. Nazwisko Krowa :201461 Jest towarzyskim psotnikiem, klonem swojej mamy.

Zarówno Pusie jak i Oreo trzeba wykastrować do tego najlepiej jakby, ktoś mógł go adoptować, szkoda by miał taki los jak jego mama. Ona przy nim nauczyła się polować na ptaki, ma też tu kilka domów w okolicy, gdzie może liczyć na jedzenie.

Nie mam do tego sprzętu (transporter dla kota), nie wiem do kogo z tym iść, jeżeli ktoś z okolic mi pomoże to mogę dać 200 zł w ramach dotacji na jakiś domek tymczasowy. Oczywiście dla chcącego kota Oreo też byłaby jakaś mniejsza wyprawka. Piszę tutaj, bo coś czuję, że na OLX kotek skończyłby zjedzony przez węża albo gorzej. Obrazek

kot_krowa

 
Posty: 2
Od: Nie lip 24, 2022 10:45

Post » Nie lip 24, 2022 16:11 Re: Pusia Krowa oraz dziecko Pusi Oreo Krowa: Długołęka/Wroc

Nie wiem czemu obrazek się nie wyświetla.
http://imgurl.pl/img2/img20220717182520 ... 3aba69.jpg wklejam bezpośrednio

kot_krowa

 
Posty: 2
Od: Nie lip 24, 2022 10:45

Post » Nie lip 24, 2022 22:07 Re: Pusia Krowa oraz dziecko Pusi Oreo Krowa: Długołęka/Wroc

Bardzo ładne koty.
Chyba najlepiej byłoby namierzyć wrocławskie (ew. z okolic Wrocławia) fundacje, które pomagają w szukaniu kotom domów, poprosić o ogłaszanie i o to, żeby odbyła się tzw. wizyta przedadopcyjna. Może też znalazłby się dom tymczasowy?
Nie jestem z Wrocławia i nie znam tam nikogo, ale mam nadzieję, że jakiś forumowicz się tu odezwie. Możesz też poszukać aktywnych na forum użytkowników z Wrocławia (zakładka "użytkownicy").
Boogie (15.04.2012), Bruno (5.06.2020), Nikoś (20.05.2023) & Cheetos (maj 2022)

drx Bury (')2016
drx Rudy (')2011

Cheetos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1987
Od: Śro lip 06, 2022 17:50
Lokalizacja: - Czarna Wieś -




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości