OTW23-A życie prozaicznie się toczy:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon wrz 12, 2022 12:32 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

meg11 pisze:Mój Rumcajs na własnych klaczkach na piersi wychował Wasylise.Tyle co ona sie go naciumkala :mrgreen: to jej.Do tej pory leci jak jej się krzywda dzieje i płacze. Często śpią razem przytuleni.Wychowal ją.

Nasz Rudzik, egocentryk i neurotyk, rozkwitł gdy pierwsze tymczasy nastały. Dbał o nie, prowadzał do kuwety, nawoływał, mył i karcił...Kochał bezgranicznie. Chował i uczył kocich manier. Spał z nimi w wersalce obejmując je łapkami. Gdy poszły do domów rozpaczał. Długo szukał.
Trafiły się nam kolejne malce. Gdy Rudzik usłyszał kwilenie poleciał do posłanek radosnym krokiem. Zajrzał, powąchał. Mina mu zrzedła. Obrzydzenie zawisło na usteczkach. Pretensja we wzroku się pojawiła skierowanym na nas. Odszedł posuwistym krokiem w "dal". Janusz jeszcze za nim zawołał, że przecież to maluszki są. Powinien się cieszyć. Odwrócił głowę, zastrzygł uszami i (dam sobie głowę uciąć, że to powiedział) jak se wzielista to se chowajta :smokin: Nigdy już nie utulił żadnego kota. To raczej jego tulą. Księcia udzielnego.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 13, 2022 7:13 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

W Stokrotce wypatrzyłam szklanki. Takie do napojów. Spore i kolorowe. Całe 4,99 zeta za jedną. Postanowiłam kupić dla każdego z nas + jedna zapasowa. Stoję w kolejce do kasy. Przede mną dulczy starsza kobieta. Zerka mi cięgiem w koszyk. Omijam ją wzrokiem. Nie mam ochoty na jakieś wynaturzenia słowne. Zmęczona jestem całym dniem pełnym telefonów. Wreszcie paniusia nie wytrzymuje
Przepraszam a te szklanki to po ile ?
odpowiadam zgodnie z prawdą.
Przepraszam ale czy te szklanki są zdrowe?
8O
Bo wie pani , chodzi mi o farbę na nich!
8O
Czy farba nie jest z rtęcią? Bo już kiedyś w Biedronce sprzedawali takie "trujące". Wie pani to niezdrowo z takich szklanek pić.
Kolejka nastawia uszu i każdy ciekawie na mój koszyk zerka. Próbując go jakoś zasłonić trzepię nimi aż dźwięk idzie po sklepie. Daje wreszcie sobie spokój i patrząc na babkę mówię ,że co ma być to będzie.
Nie poddaje się
Bo wie pani, trzeba dbać o zdrowie i zdrowo się odżywiać! Garnki i sprzęt też jest ważny!
Dochodzimy do kasy. Z ulgą przyjmuję fakt ,że zaraz ta "zdrowa" kobieta będzie obsłużona i skończymy dyskusję o moich wyjątkowo kolorowych skorupach. I ta "zdrowa" kobieta na taśmę kasy wykłada pyszne, super organiczne... zupki chińskie. :twisted:
Sztuk sześć!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 13, 2022 7:54 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

ASK@ pisze:W Stokrotce wypatrzyłam szklanki. Takie do napojów. Spore i kolorowe. Całe 4,99 zeta za jedną. Postanowiłam kupić dla każdego z nas + jedna zapasowa. Stoję w kolejce do kasy. Przede mną dulczy starsza kobieta. Zerka mi cięgiem w koszyk. Omijam ją wzrokiem. Nie mam ochoty na jakieś wynaturzenia słowne. Zmęczona jestem całym dniem pełnym telefonów. Wreszcie paniusia nie wytrzymuje
Przepraszam a te szklanki to po ile ?
odpowiadam zgodnie z prawdą.
Przepraszam ale czy te szklanki są zdrowe?
8O
Bo wie pani , chodzi mi o farbę na nich!
8O
Czy farba nie jest z rtęcią? Bo już kiedyś w Biedronce sprzedawali takie "trujące". Wie pani to niezdrowo z takich szklanek pić.
Kolejka nastawia uszu i każdy ciekawie na mój koszyk zerka. Próbując go jakoś zasłonić trzepię nimi aż dźwięk idzie po sklepie. Daje wreszcie sobie spokój i patrząc na babkę mówię ,że co ma być to będzie.
Nie poddaje się
Bo wie pani, trzeba dbać o zdrowie i zdrowo się odżywiać! Garnki i sprzęt też jest ważny!
Dochodzimy do kasy. Z ulgą przyjmuję fakt ,że zaraz ta "zdrowa" kobieta będzie obsłużona i skończymy dyskusję o moich wyjątkowo kolorowych skorupach. I ta "zdrowa" kobieta na taśmę kasy wykłada pyszne, super organiczne... zupki chińskie. :twisted:
Sztuk sześć!

:lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 13, 2022 10:05 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

:ryk: nie ma to jak zdrowa żywność!
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro wrz 14, 2022 7:04 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

U nas 'po staremu" niepokoi mnie bardzo Rita. Wcale a wcale nie chce jeść. Siedzi także tak jakby brzuniek osłaniała. D tego dużo pije. Co też jest objawem nerwowości, brakiem stabilności. Wczoraj o 2 rano nakarmiłam ją strzykawą. To pisałam. O 6 zjadła normalnie z miseczki. Gdy Janusz wrócił z pracy to info było takie, że deczko polizała to co naszykował. Już resztę wcisnęłam jej do pyska "tradycyjnie". Bawi się. Gada po swojemu. Choć mnie niepokoją drobnostki niby nie zauważalne.
z rana dzisiejszego od 4 zaczęłam maraton karmieniowy. Do mego wyjścia zjadła , ratami, swoją porcję. Oczywiście wciśnięte bezpośrednio do pysia. Sprzęt :wink: leży na czajniku by zawsze był ciepły. Januszowi się dostało ,że pijąc kawkę zdjął wsio i nie odstawił na miejsce. :strach: Te chłopy to mało rezolutne są :placz:
Dziś TŻ-t ma sądny poranek. :mrgreen: Danka też. :twisted: Oboje pytali kiedy kurak będzie. Obsypany i natarty dobrociami przesiąkał przyprawami. Więc rano zaczęłam go obsmażać. Po czym, patrząc na zegarek, stwierdziłam żem już na wylocie pracowym i muszą dokończyć. :twisted: Dałam instrukcję co i jak. Jak będzie to będzie. Na stwierdzenie ,że nie umieją odpowiedziałam, że ja też z wiedzą kucharska się nie urodziłam. :cry: Są książki w domu. Jest net. Mogą zadzwonić. Skoro są oboje w domu to mogą zrobić. Ja po pracy nie będę siedzieć godzinami przy garach. Tak pracowitych.
Wkurzyli mnie wczoraj to się zemściłam. :smokin:

Mała Berni powoli się oswaja. Jest wystrachana. Ale wzięta na ręce mruczy. Ładnie je i kuwetkuje. Odważa się na wejście na drapaczki. Hamaczek jeden też zaliczyła. Drugi jeszcze obcy jest. Nie nawykła do odgłosów domu więc ma lęki gdy coś się zadzieje. Wielkie wystrachane oczy patrzą na świat. Uszyska kulą się z obaw ale szybko nabierają pionu gdy znajdzie się w ramionach. Najchętniej jednak przesiaduje w rogu klatki. po podniesieniu spodu już nie bryka na wolność. Choć widać było ,że próby podjęła. Bardzo ładna dziewczynka z niej.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 14, 2022 8:16 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

ASK@ pisze:Mała Berni powoli się oswaja...... Bardzo ładna dziewczynka z niej.


Fotki poprosimy, fotki!
Obrazek

Agnieszka-

Avatar użytkownika
 
Posty: 669
Od: Wto sty 17, 2006 16:27
Lokalizacja: 3miasto lub koniec swiata (Umea)

Post » Śro wrz 14, 2022 13:21 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Agnieszka- pisze:
ASK@ pisze:Mała Berni powoli się oswaja...... Bardzo ładna dziewczynka z niej.


Fotki poprosimy, fotki!

Wiecie, że ja nie fotkowa. Jak jestem u niej to siedzę z nią mając ręce zajęte. Nie myślę nawet o tym by telefon zabrać. gdy jest w klatce to ukryta w kącie. Mało kiedy jestem z kimś co by mi pomógł bo wszyscy bardzo rotacyjnie są.

Niestety, Rita jedzie dziś do weta. Alarm podniosła córka. Że sączy się jej roba z boku. Nie daje się dotykać. A ona ma przeczucie. Ja już na jutro się umówiłam ale nie będę czekać. Kciuki poproszę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 14, 2022 13:53 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Rita ty się nie wygłupiaj, u weta kłują w zadek!

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Śro wrz 14, 2022 15:47 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Oby to nic powaznego
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4812
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro wrz 14, 2022 15:50 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

ASK@ pisze:
Agnieszka- pisze:
ASK@ pisze:Mała Berni powoli się oswaja...... Bardzo ładna dziewczynka z niej.


Fotki poprosimy, fotki!

Wiecie, że ja nie fotkowa. Jak jestem u niej to siedzę z nią mając ręce zajęte. Nie myślę nawet o tym by telefon zabrać. gdy jest w klatce to ukryta w kącie. Mało kiedy jestem z kimś co by mi pomógł bo wszyscy bardzo rotacyjnie są.

Niestety, Rita jedzie dziś do weta. Alarm podniosła córka. Że sączy się jej roba z boku. Nie daje się dotykać. A ona ma przeczucie. Ja już na jutro się umówiłam ale nie będę czekać. Kciuki poproszę.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 14, 2022 15:54 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Zdrowia dla Rity :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10680
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro wrz 14, 2022 17:47 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Rituniu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro wrz 14, 2022 17:59 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

Rita ma ropień jak krater. Znaczy się dziurę "po". Gorączkę. Martwicę.
Jeszcze dziś ją dokładnie oglądałam. Widziałam strupek po zastrzykach. Płaski i nie bolesny. A po południu córka pisze, że jest nie fajnie. Zaniepokoiło ją "mlaskania" przy dotyku. Gdy napisała do mnie, że z tyłu Rity leci ropa to mało nie zemdlałam. Wszystko, stan zapalny, poszło w głąb a dziś pękło.
Byłam na jutro z naszą wet umówiona bo i tak mnie jej stan niepokoił. Rita ma stwierdzone Ibd więc kondycja kota jest wytłumaczalna. A tutaj wyszło co wyszło.
Jestem załamana. Zawsze wszystko jest po stronie doopy. Jakbyś się nie obróciła.
Trzeba wierzyć przeczuciom. Nie bagatelizowac. Nawet jakby się ośmieszyło to warto tym zaryzykować. Dlatego Dance uwierzyłam i nawet nie sprawdzając Ritunia do weta pojechała.
Boli mnie ogromnie, że to dziecko ma ciągle pod górkę. Jedno nieszczęście goni drugie. Jeden ból zastępuje następny. Kiedy Rita będzie szczęśliwa?!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 14, 2022 18:00 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 880
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Śro wrz 14, 2022 18:03 Re: OTW23- Cienie i blaski :(

IrenaIka2 pisze::ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dzięki Irenko.
Jej jak tlenu dobrych i życzliwych myśli potrzeba. Ritunia była bardzo dzielna przy czyszczeniu wulkanu. Ale stres czułam pod dłonią. Trzęsła się jak osika. Zniosła wszystko dzielnie.
Jutro powtórka.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 151 gości