OTW23-A życie prozaicznie się toczy:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 16, 2022 13:18 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Przyznaję- z Asią jako jedyną można się dogadać bezproblemowo :mrgreen: albo hasełko swoje podrzuci albo lodówkę załatwi :mrgreen: nigdy w życiu tak się nie dogadywałam z nikim jak z Asią. Płakać ze śmiechu też mi się rzadko zdarza jak się wyjaśni temat rozmowy :mrgreen: .
Jest wprost idealnym rozmówcą na poprawę humoru :ryk:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19461
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto sie 16, 2022 20:12 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

meg11 pisze:Przyznaję- z Asią jako jedyną można się dogadać bezproblemowo :mrgreen: albo hasełko swoje podrzuci albo lodówkę załatwi :mrgreen: nigdy w życiu tak się nie dogadywałam z nikim jak z Asią. Płakać ze śmiechu też mi się rzadko zdarza jak się wyjaśni temat rozmowy :mrgreen: .
Jest wprost idealnym rozmówcą na poprawę humoru :ryk:

Nio reklama jest. :mrgreen:
Nie raz się śmiałyśmy z moich doopnych wpadek :kotek:
Ktoś jeszcze chce spróbować?! Zabawa gwarantowana.
Faktem jest, że jestem pospieszalska :wink:
Prawdą jest, że dziwny ten świat, ogarniał czasem moją rzeczywistość.
A ta rzeczywistość mówi, że Ricie zostało 8 gerberkow. I jedno pudło mleka. Potrzebujemy promocji
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 16, 2022 21:17 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Myszorek, jestem sporym dinozaurem. Za moich czasów matematyka na maturze była obowiązkowa. Koszmar totalny.
Niemieckiego nie było. Jedyny słuszny obcy język to był rosyjski. Choć ja go lubiłam. Miałam szczęście do fajnych nauczycieli. Wymagających ale sprawiedliwych.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 17, 2022 6:07 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Z tymi promocjami wszelakimi to teraz bida. Obniżka o 90 gr i wielka promocja :( coraz trudniej stado wykarmić.

aga66

 
Posty: 6124
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sie 17, 2022 12:34 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

ASK@ pisze:A ta rzeczywistość mówi, że Ricie zostało 8 gerberkow. I jedno pudło mleka. Potrzebujemy promocji

:mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19461
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw sie 18, 2022 7:11 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

meg11 pisze:
ASK@ pisze:A ta rzeczywistość mówi, że Ricie zostało 8 gerberkow. I jedno pudło mleka. Potrzebujemy promocji

:mrgreen:

Dzięki. Poszło.
Jeszcze mleko.

Upał okropny. Nie jestem w stanie funkcjonować w taką pogodę. Ciągle jest mi niedobrze. I pomyśleć, że kiedyś mogłam leżeć plackiem i topić tylek. Od kiedy hurtowo przyjęłam sterydy nie znoszę gorąca.
Dziś rano nie miałam ochoty iść do kotów. Poszłam. Nie miałam ochoty, w ramach programu "doopa+" zrobić sobie spaceru. Jednak poszłam. Ruch aut był spory. Ostatni odcinek to chodnik przy jezdni. Z dala zauważyłam jakąś kupkę szmaty na asfalcie. Nie zaniepokoiłam się. Ludzie wyrzucają różne rzeczy. Niestety, czym bliżej byłam tym bardziej mnie niepokoiło zachowanie kierowców. Dlaczego? Zwalniali, mijali bokiem, biorąc między koła. Szmate by przejechali. Zaczęłam biec. Głupia ja wlazłam pod koła aut bez zastanowienia. Bo na jezdni leżał jeż. Duży, dorodny ale...już martwy. Niestety. Zebrałam ciałko i zniosłam na pobocze. Obejrzałam. Uff, nie była to matka karmiąca. Choć nie wiem co bym zrobiła gdyby jednak...
Słabe pocieszenie. Pochowałam go w lesie.
To był dorosły osobnik. Wyjątkowej urody. Aż żal.
Normalnie poryczałam się. Głupia ja.
Zabijemy wszystko.
Nikt ale to nikt nie zatrzymał się by zwłoki zdjąć z asfaltu. To jest strasznie smutne.
(*)
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sie 18, 2022 11:35 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

ASK@ pisze:
meg11 pisze:
ASK@ pisze:A ta rzeczywistość mówi, że Ricie zostało 8 gerberkow. I jedno pudło mleka. Potrzebujemy promocji

:mrgreen:

Dzięki. Poszło.
Jeszcze mleko.

Upał okropny. Nie jestem w stanie funkcjonować w taką pogodę. Ciągle jest mi niedobrze. I pomyśleć, że kiedyś mogłam leżeć plackiem i topić tylek. Od kiedy hurtowo przyjęłam sterydy nie znoszę gorąca.
Dziś rano nie miałam ochoty iść do kotów. Poszłam. Nie miałam ochoty, w ramach programu "doopa+" zrobić sobie spaceru. Jednak poszłam. Ruch aut był spory. Ostatni odcinek to chodnik przy jezdni. Z dala zauważyłam jakąś kupkę szmaty na asfalcie. Nie zaniepokoiłam się. Ludzie wyrzucają różne rzeczy. Niestety, czym bliżej byłam tym bardziej mnie niepokoiło zachowanie kierowców. Dlaczego? Zwalniali, mijali bokiem, biorąc między koła. Szmate by przejechali. Zaczęłam biec. Głupia ja wlazłam pod koła aut bez zastanowienia. Bo na jezdni leżał jeż. Duży, dorodny ale...już martwy. Niestety. Zebrałam ciałko i zniosłam na pobocze. Obejrzałam. Uff, nie była to matka karmiąca. Choć nie wiem co bym zrobiła gdyby jednak...
Słabe pocieszenie. Pochowałam go w lesie.
To był dorosły osobnik. Wyjątkowej urody. Aż żal.
Normalnie poryczałam się. Głupia ja.
Zabijemy wszystko.
Nikt ale to nikt nie zatrzymał się by zwłoki zdjąć z asfaltu. To jest strasznie smutne.
(*)

Biedaczek, ludzie jeżdżą nie patrzą czy coś idzie ulicą, czy nie. Ponad miesiąc temu kierowca specjalnie przed moim domem rozjechał kota sąsiada, kot był na poboczu , a ten wjechał na niego, idiota jakiś, albo idiotka, nie zauwazyłam kto kierował, bo sie nie spodziewałam,że bedzie chiał wjeżdżać w zwierzę. co do zdejmowania zwłok. Nie miałam takiej sytuacji, ale nie dałabym rady chyba, ja jak widzę krew padam, słabo mi. Jak pobieraja moim kotom, to ostatnio przysłabłam. Dlatego nie wypuszczam moich na zewnątrz, bo wiem jak to się może skończyć, a dodatkowo jak musiałbym zebrać zwłoki zakrwawione, to byłby koszmar, a swoje zwierzę to bym musiała zabrac.Kocurka sasiadki , nie zdejmowłam, tylko dzwoniłam po właścicielke.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw sie 18, 2022 12:19 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

[quote="ASK@"]
...

Upał okropny. Nie jestem w stanie funkcjonować w taką pogodę. Ciągle jest mi niedobrze. I pomyśleć, że kiedyś mogłam leżeć plackiem i topić tylek. Od kiedy hurtowo przyjęłam sterydy nie znoszę gorąca.

...)[l/quote]

Mam dokładnie tak samo. Nie łączyłam tego że sterydami, bo ja astmatyk i że sterydami żyję za pan brat. Myślałam po prostu starzeję się.

Ale jak przeczytałam co napisałaś, to faktycznie , w 2017r przeszłam "kurację" końską dawką encortonu. Trzymiesięczną.
I faktycznie od tego czasu upał szkodzi mi BARDZIEJ.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3575
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Czw sie 18, 2022 12:33 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

U nas Eko Straż pozbierała żywego jeszcze kota, który chyba wpadł pod tramwaj. Eutanazja była konieczna. Bardzo żal, a szczęśliwy wychodzący, z obrożą.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sie 18, 2022 14:50 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

MalgWroclaw pisze:U nas Eko Straż pozbierała żywego jeszcze kota, który chyba wpadł pod tramwaj. Eutanazja była konieczna. Bardzo żal, a szczęśliwy wychodzący, z obrożą.

Czytałam. Bardzo mi żal kota. Bardzo. Słusznie go uspiono.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 19, 2022 6:29 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

W nocy dwa koty odłowione na terenie szpitala. W tym kotka w ciąży. Dziś rano zero. Łapki stoją. Portier ma nas dość bo żeśmy w nocy go budziły. Dostałyśmy sygnał, że coś wlazło. Mamy nieocenioną pomoc pensjonariuszki Izy. Policjantka z Wrocławia. Karmi, pilnuje łapek, wiesza kartki by nie karmić, uświadamia innych. O 22 zamykają oddział ale ona z okna monitoruje sprzęt. Dała nam w nocy znać, że coś wlazło. Spowodowała, że pielęgniarki ściągnęły stróża (z wyra czy roweru :wink: ) i nam w środku nocy bramę otworzył.
Taka pomoc jest nie oceniona.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 19, 2022 6:59 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 874
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Pt sie 19, 2022 10:30 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Super, choć źle, że stróż zły.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt sie 19, 2022 11:32 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

MalgWroclaw pisze:Super, choć źle, że stróż zły.

Stróż został obudzony w nocy. Bo według mnie spał. Ale to moje zdanie. Dzięki policjantce z Wrocławia nocna akcja z jego uruchomieniem udała się.
A dziś raniusio, widząc autko Anki, zjawił się niezwłocznie.
By nie było bez wpadek. Moja specjalność :mrgreen:
Wstaję
Oczka błękitne przecieram. Ciemno. Mam dzwonić do Anki by ją obudzić. Szpital czeka. Między żarciem dla naszych, pakowaniem plecaków do szpitala i dla dzików, ocieraniem wzroku zimną wodą...dryndam do wspólniczki. Wiadomo, że jak ktoś ma kogoś obudzić o rannej mocno porze, to jestem to ja! No więc dzwonię raz za razem.
Dopiero włączenie się poczty głosowej mnie otrzeźwiło. Ona jej nie ma! 4,20 a ja wiszę ... na numerze...kuriera co gerberki i felixy nam dostarczył
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 19, 2022 11:51 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

ASK@ pisze:
MalgWroclaw pisze:Super, choć źle, że stróż zły.

Stróż został obudzony w nocy. Bo według mnie spał. Ale to moje zdanie. Dzięki policjantce z Wrocławia nocna akcja z jego uruchomieniem udała się.
A dziś raniusio, widząc autko Anki, zjawił się niezwłocznie.
By nie było bez wpadek. Moja specjalność :mrgreen:
Wstaję
Oczka błękitne przecieram. Ciemno. Mam dzwonić do Anki by ją obudzić. Szpital czeka. Między żarciem dla naszych, pakowaniem plecaków do szpitala i dla dzików, ocieraniem wzroku zimną wodą...dryndam do wspólniczki. Wiadomo, że jak ktoś ma kogoś obudzić o rannej mocno porze, to jestem to ja! No więc dzwonię raz za razem.
Dopiero włączenie się poczty głosowej mnie otrzeźwiło. Ona jej nie ma! 4,20 a ja wiszę ... na numerze...kuriera co gerberki i felixy nam dostarczył

Jakby nie patrzeć z zadania się wywiązałaś... KOGOŚ budziłaś :mrgreen:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości