OTW23-A życie prozaicznie się toczy:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 24, 2023 9:04 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

meg11 pisze:ObrazekObrazek

:201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 24, 2023 10:17 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Mocne kciuki za Sorrunia :ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt mar 24, 2023 10:56 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Sorruś wygląda na zdecydowanego na każdy opór pacjenta. I to zadziorne spojrzenie. Kochany chłopak. Nieustanne kciuki!
Obrazek

Agnieszka-

Avatar użytkownika
 
Posty: 668
Od: Wto sty 17, 2006 16:27
Lokalizacja: 3miasto lub koniec swiata (Umea)

Post » Pt mar 24, 2023 19:55 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Mały ma bogaty asortyment słów i postaw :1luvu: by wyrazić swe niezadowolenie. :roll:
Co by nie było nasze działania "w ciemno" okazały się być słuszne. Dziś zadzwoniła onkolog. Była mocno zaskoczona takim dooonym zachowaniem Sorrka. Choć nie wykluczyła, że nowe leki miały wpływ. Lekcję odrobiłam więc niby wiem. Jest plan na dalsze postępowanie. Jutro ciąg dalszy. Jest tzw nasza lekarz i wsio ustalimy.
Jak to dobrze, że mam w domu jako takie zapasy lekarskie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 24, 2023 22:22 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Czyli wiadomo co i jak? Operacja?

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob mar 25, 2023 6:22 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

aga66 pisze:Czyli wiadomo co i jak? Operacja?

Operację odwołałam.
Niestety. Jego stan nie pozwala na to.
Według onkolog też.Trzeba zrobić specyficzną lipazę i usg. Mogła dostać trzustka. Pogadam dziś z "naszą" bo jest.
Za 2godziny ruszam z Sorrkiem . Znowu kilka godzin się zejdzie. Oby wenflon wytrzymał.
Jutro mnie martwi bo jesteśmy sami. Janusz pracuje. Ale będę się martwić "potem".

Kochani, wiem że wpłaciliście mnogo forsy na Synka i jego operację. Za co bardzo dziękujemy z Sorrusiem :1luvu: :1luvu:
Tych pieniążków nie zmarnujemy. Są na koncie na cel konkretny. Jeśli jest Waszą wolą zwrot ich to proszę info na pw. Natentychmiast dokonam przelewu. :201494
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob mar 25, 2023 7:05 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Kurcze, niewesoło. Chyba lekami da się jakoś podreperować wątrobę i trzustkę?

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob mar 25, 2023 7:57 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

:ok: :ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 874
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Sob mar 25, 2023 12:01 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Wróciłam od Wet. Muszę zaraz wyjść i załatwić coś co od kilku dni leży odłogiem z powodu Sorrunia.
Ale napiszę ku uspokojeniu. Jestem po rozmowie z wet i onkolog. Działamy prawidłowo ku lekkiemu zaskoczeniu onkolog. Nasza Asia jest otwarta na zmiany i wdraża wsio co trzeba. Ma intuicję. Kroplówki utrzymane zostaną dopóki nie zejdzie kolor żółty. Leki nie podane okazały się słuszną decyzją.
Sorrek jest podejrzany o ostre zapalenie wątroby, trzystki i dwunastnicy. Na poniedziałek ma umówione usg. Spec lipaze zrobimy przy zmianie wenflonu. Nie będę teraz kuć drogocennych żył. Trzy łapy ma pokute.
Deczko zjadł. Deczko.
Dzięki za kciuki.
Trzymajcie i za mnie. Bo nerwy mnie wykończą. Kocham go bardzo, bardzo. Nie wiem jak mu pomóc i to zabija najbardziej
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob mar 25, 2023 13:13 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

Wszystkiego Dobrego dla Was. Zdrowia i sił.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10656
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob mar 25, 2023 15:35 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Sob mar 25, 2023 21:55 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

ASK@ pisze:Wróciłam od Wet. Muszę zaraz wyjść i załatwić coś co od kilku dni leży odłogiem z powodu Sorrunia.
Ale napiszę ku uspokojeniu. Jestem po rozmowie z wet i onkolog. Działamy prawidłowo ku lekkiemu zaskoczeniu onkolog. Nasza Asia jest otwarta na zmiany i wdraża wsio co trzeba. Ma intuicję. Kroplówki utrzymane zostaną dopóki nie zejdzie kolor żółty. Leki nie podane okazały się słuszną decyzją.
Sorrek jest podejrzany o ostre zapalenie wątroby, trzystki i dwunastnicy. Na poniedziałek ma umówione usg. Spec lipaze zrobimy przy zmianie wenflonu. Nie będę teraz kuć drogocennych żył. Trzy łapy ma pokute.
Deczko zjadł. Deczko.
Dzięki za kciuki.
Trzymajcie i za mnie. Bo nerwy mnie wykończą. Kocham go bardzo, bardzo. Nie wiem jak mu pomóc i to zabija najbardziej

Wiadomo :( ale robisz wszystko co trzeba.
Kciuki za Was trzymam bardzo mocno.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34246
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie mar 26, 2023 8:45 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

tabo10 pisze:
ASK@ pisze:(...)Sorrusiowi padła wątroba. Ma żółtaczkę. Gorączka też jest i to nie wróży dobrze. Coś się dzieje bardzo niedobrego. (...)

:cry:
A co on dostawał na osłonę wątroby?

Przepraszam, poleciałam dalej. On dostawał leki zalecone przez weta onkologa. Za diabła w jego stanie nie dałabym mu coś sama. Rozmawiałam o wątrobie, wszystko mi wyjaśniła. Nikt ale to nikt nie spodziewał się ,że kota tak powali coś znikąd. Małgoś, nie dyskutujmy o tym czy dobrze czy nie dobrze. Może wyciągnąć ona i ja wnioski na przyszłość. Czy to ew brak leków na wątrobę był przyczyną? Nie mam pewności. Sorrek to specyficzny kot i może być z nim wszystko. Zaś każda podana dodatkowa tabletka to dla niego horror. Teraz ich brał więcej bo był szykowany do operacji. Zaraz po niej miały być niektóre odstawione.

Wracając do małego. Nie jest dobrze. Nie je. Po lekach coś tam skubie ale to jest horror. Każda kroplówka podawana jest duphalaytem. Mamy zrobić spec liazę ale czekamy aż wenflon będzie nie sprawny. Dlaczego? Bo musimy go wymienić i podczas tego procesu krew zostanie pobrana. Sorrek ma po kute wszystkie trzy łapy. Wygląda jak ćpun. :strach: Każde dodatkowa ingerencja zmniejszy szansę na założenie kolejnego. Wenflon działał jeszcze wczoraj. Dziś też wybieramy się. Podjedzie po nas wet w drodze na dyżur. Na jutro mamy umówione USG.
Sorruś izoluje się. Jakby brzuszek mniej mu dokuczał gdy leży na twardym i chłodnym. Szuka takich miejsc np na kafelkach w łazience. Troszkę się myje. Oczka jakby bystrzejsze. Ale nie żre! Złamałam się i zaczęłam go karmić strzykawką. Na razie łyka choć nie ma szału. Została mi po Ricie saszetka, dwie Convy więc rozrabiam i pcham co kilka godzin. By go nie męczyć. Martwi mnie ,że podczas picia kłapie i trzeszczy szczęką. A to nie jest dobry objaw. Zauważyłam już to przy próbach zjedzenia jakiś smaczków z miski.
To inny kot! Jakby szmatka leżała. Wiem ,że czasu trzeba by leki zadziałały. A to "dopiero" 4 doba.
Dziękuję za wszelkie kciuki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie mar 26, 2023 10:13 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 26, 2023 13:10 Re: OTW23- wiosna, wiosna idzie!

:ok: :ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 874
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości