Kotka znajda szuka domu. Świętochłowice/Chorzów/Katowice

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto gru 14, 2021 19:53 Kotka znajda szuka domu. Świętochłowice/Chorzów/Katowice

Hej, znajoma znalazła bezdomną kotkę, jej chłopak ją zabrał i zawiózł do weterynarza, chwilowo jest zabezpieczona ale czas się kończy a na tę chwilę nie znaleźli nikogo kto mógłby ją przygarnąć chociaż na tymczas :(
W ramach pomocy udostępniam treść posta tutaj, być może ktoś z okolic poratuje to kocie nieszczęście. Podobno rozpytywali okoliczne fundacje ale nikt nie chce kotki przyjąć. Kotka znajduje się w Świętochłowicach, ewentualny transport do ustalenia z osobą która znalazła kotkę ale myślę że jest to najmniej problematyczna kwestia w tej chwili.

Osoby chętne do udzielenia pomocy zapraszam do kontaktu przez facebook ze mną, Michalina Michalik (na zdjęciu profilowym mam bordową bluzkę w kwiatki) a ja przekieruję was do znajomej.

Poniżej treść posta znajomej:

Potrzebna jest POMOC !
W środę w Świętochłowicach na Lipinach została znaleziona taka koteczka, która stała przerażona na pasach i samochody ją omijały!
Całe szczęście została uratowana przez Bartka i została zawieziona do weterynarza, który zrobił jej szereg badań.
Koteczka ma ok. 10 lat.
Najprawdopodobniej na tym zimnie była kilka dni!
Wychudzona, ale grzeczna.
Niestety ma niewydolność nerek, więc bedzie musiała jeść specjalistyczną karmę do końca jej życia.
Obecnie przebywa u weterynarza do czwartku, mamy kilka dni na znalezienie jej DOMKU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO. inaczej trafi do schroniska
Gwarantujemy, że KOCIA BABCIA odwdzięczy się miłością. ❤


Obrazek

Annairu

 
Posty: 20
Od: Czw mar 18, 2021 12:06

Post » Wto gru 14, 2021 20:08 Re: Kotka znajda szuka domu. Świętochłowice/Chorzów/Katowice

:!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 44 gości