OTW22- Ritunia po operacji ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 29, 2021 7:53 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Obrazek
Obrazek

Ania ma go zatargać do weta. Co dalej, zobaczymy. Ma wolną klatkę to trafi do niej na obecną chwilę. Choć do mnie i tak wróci bo to "mój" kot.
Dałam jej suche RC i Feringę dla kociąt. On nie przełknie nic co nie jest pasztetem. Miałam tylko 6 puszeczek. Będę bardzo wdzięczna :201494 ,jeśli ktoś wspomoże malca https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... Fbaby_pate

Był karton ale Gabrysie zjadły wszystko.

W tym całym zamieszaniu zapomniałam :oops: o podziękowaniach. Ciocia maczkowa sprezentowała nam pakę podkładów. Janusz zapominalski woził w aucie dostarczając do domu co i raz po kilka. Teraz podzielił się z Anią by było do klatki biedaka.
Ania wybacz i dziękują :1luvu:

Mały Fibak dziś po raz pierwszy zamruczał cichutko. :201461 Płacze i tęskni. Dawno tak jojczącego dziecka nie miałam. Z powodu chorych Gabrysiów na pewien czas wstrzymana została akcja kortów. Nie rozdwoimy się. Niestety. Choć co dzień zaglądam. Nie widzę niestety rodzeństwa co mnie martwi. Żadnego kota nie widzę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lip 29, 2021 9:04 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Mały to chłopczyk. Jest bardzo chory. Bardzo osłabiony i odwodniony. Zalany ropą, którą podobno czuć wszędzie. Ania mówi ,że transporter, auto, gabinet... czuć ropą. Waży połowę mniej od braci. Grzeczny bardzo był u weta. Dostał antybiotyk, tolfinę, kroplówkę z duphalaytem. Po południu pójdę dać mu Fosprenil. Obym miała. Tak mi się wydaje ,że jest w lodówce. Jak nie to może moja wetka ma. Przejrzę smakołyki, może coś mu się trafi. Boże, oby ten ostatni dał radę. Został sam. Ponoć też ma oczki takie sobie. Widział go ktoś z balkonu na przeciwko.

Ja nie nadaję się do tej roboty. Te kilka dni łowów na chorego malca bardzo dały mi w kość. Spać człek nie może bo ma przed oczami widok dziecka , który nie może opanować drgawek.Do tego nie można nawyknąć. Nie kryję, przegoniłam Anię i Janusza w łowach. O ile ta pierwsza szła na ustępstwa. O tyle Janusz okazywał jawne zdziwko ,że coś chcą od niego :mrgreen: Na moje słodkie, kochanie z ty jeszcze nie ubrany? idziem przecie koty łapać! rozdarł się ,że on NIGDZIE nie łazi! Fanaberie mam jakieś. Po czym wyszedł już ogacony z łazienki popędzając mnie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lip 29, 2021 10:12 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Dobrze, ze kocio bezpieczny, zaopiekowany, mam nadzieję, że wydobrzeje. Widac na zdjęciu, ze kociaczek bardzo chory.Kciuki za niego oraz za udaną łapankę tego drugiego.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw lip 29, 2021 10:26 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Małe biedactwo, jeszcze nie wie, jakie ma szczęście :(
oby wszystko było dobrze!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 29, 2021 17:44 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Oby i ten ostatni się złapał :( Marne ma szanse taki chory. Mój Maniuś też tak wyglądał jak go wzięłam. Ropa była wszędzie. Balansował na granicy życia i śmierci. Pomógł 3 antybiotyk bo po 2 pierwszych nie było żadnej poprawy. Oby dzieciak zdrowiał :ok:

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 30, 2021 7:37 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Mały jest bardzo chory. Bardzo. Wieczorem, po uzgodnieniu z wet, robiłam mu kroplówkę z duphalaytem i zastrzyki. To taki dzielny chłopczyk. Maluni. Dużo drobniejszy od swoich braci. Nos zawalony. Ślina cieknie z pysia. Z nosa ropa. Śluzówki białe. Niepokoi mnie to,że on taki łaskawy do ludzi. Nie jest dobrze gdy dziki kot tak się otwiera. Ma za niska temperaturę. Prawie nie je. Zaniosłam dziś jogurciki i smaczki Sorrunia. Po kilka. Zobaczymy czy zje. Jego rodzeństwo dziś się nie pokazało. Nie poszłam z łapką bo nie miał kto dziś stać. Ale gdyby był to zawsze ktoś by ją podrzucił choćby na pół godziny. Młody człowiek widzący rodzinkę z balkonu twierdzi ,że ostatniego czarnuszka od kilku dni nie widział. Gabrysię i owszem. Przychodzi pod balkon i czeka na smakołyki jakie jej zrzuca. Wziął od Ani łapkę ufając w swe zmysły łowieckie. Postawił. Zapełnił tym co Gabrynia lubi. Wlazł do się i zawołał. Kobietka przybiegła z głową zadartą ku górze. Czekając aż jej z nieba spadnie rarytas. Podobno raptem zauważyła kratkę łowiecką stojąca w roślinach, zawinęła się na trzech nogach i tyle ją widział. A nie wierzył, że cwaniara z niej wielka. Kilka dni się nie pokazywała.
Fibak był wczoraj u weta. Jest ze 2 tygodnie młodszy od sklepowych. Dał sobie wsio zrobić. Zaszczepiony został. Ma fajne futerko bo podszerstek jest platynowy. Waży 1,50 kg. Uszki czyste, brak pcheł. Darł się na okrągło. Wszyscy wiedzieli ,że kota niesiemy. On w ogóle rozdarciuch okropny. Jutro będzie tydzień jak jest a drze się nieustannie. Na rączkach mruczy. Ma apetyt. Pięknie korzysta z kuwetki.
Mały pingwinek wczoraj, przy łapaniu, mnie pogryzł. Palec spuchł. U weta zastanawiałam się czemu mnie rwie i nie mogę zgiąć. A to synek mnie uciapał.

Trzymajcie kciuki za maleństwo. Za każde. Kortów też nie widac.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 30, 2021 7:43 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Rozdartość śmiem twierdzić że mu tak zostanie :mrgreen: mam taką cholerę, drze mordę przy byle okazji :mrgreen: kciuki są :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19509
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt lip 30, 2021 9:10 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Z małym jest bardzo źle. Został w szpitaliku, w inkubatorze.
Kciuki mocne potrzebne. KociBożeTyMój, daj mu siłę. :201494
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 30, 2021 9:42 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Mocno trzymam.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lip 30, 2021 10:56 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Bardzo mocne kciuki :ok:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt lip 30, 2021 12:33 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

ASK@ pisze:Z małym jest bardzo źle. Został w szpitaliku, w inkubatorze.
Kciuki mocne potrzebne. KociBożeTyMój, daj mu siłę. :201494

:( :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19509
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt lip 30, 2021 12:34 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Tradycyjnie podczytuję z kciukami mocnymi… :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 30, 2021 12:56 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 876
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Pt lip 30, 2021 14:01 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Maluni, taki biedniusi.
Wczoraj nie wyglądał tak okrutnie źle. Dziś chorobę widać. Trzymał się dopóki musiał. Zaopiekowany poddał się.
Ma kalici i jest pod tlenem.
Mijające godziny nie przynoszą poprawy.
Tak strasznie się boję o niego. To taka kruszyna.
Gdzie tu sprawiedliwość.
Obrazek
Obrazek

Kciuki, modlitwy, dobre myśli...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 30, 2021 14:31 Re: OTW22- zapraszamy serdecznie

Kuruj się maluszku, dasz radę. :ok:
To synek Gabrysi?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości