OTW22- Ritunia po operacji ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 31, 2021 12:13 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Stomachari pisze:Aż nie wiem, jak to skomentować.
Czy jest szansa robienia czegoś w ukryciu przed nim? Czy to kolejne gumowe ucho, w dodatku wiecznie przyklejone do szyby?
I czy on nie miał gdzieś wyjechać?

Nie ma szans na tajne przez poufne. Ma okna wychodzące na teren i cel.

Zmianę czasu nie uwzględniły koty. Wstałam "normalnie". Rudolf tak darł ryja po starym czasie, że nie dało rady spać. Poza tym to tzw chory kot i muszę, chce, mu dogadzać.
Łapki prawie puste. Zmieniony został wystrój choinkowy. Złapał się już wykastrowany kocurek. Tyle sukcesów :mrgreen: kastrowany na miasto nie ma na ciętego ucha. Znam go więc wypuściłam. Ale... Otwock to dziwna kraina. :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 31, 2021 14:26 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Czyli przyklejony do szyby :?
Drań jeden.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie paź 31, 2021 17:22 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Obchodu ciąg dalszy. Chyba fama poszła o łapance. Dlaczego tak sądzę?
Ano od wielu tygodni tylko moje żarcie było wyłożone. Dziś, dopiero co wróciłam z obchodu, zastałam pełne miski. Te co świeciły tyle czasu dnem.
Obstawiam Teresę Pierwszą i Mariusza. To po dedukcji mi wyszło i rozpatrzeniu zawartości.
Nigdy jej nie złapiemy.
Zamknęłam łapki "na sklepie". Wyczyściłam i zebrałam zawieszki i wkładki. Jutro jest zamknięty. Jeśli by coś się złapało to niezła jazda by była. No, jeszcze przez ponad 2 metrowy płot można by było przerzucić :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 31, 2021 19:23 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Ten Mariusz, to jest ten student, który miał gabryśke i wypuścił, czy cos mi sie pomieszało?
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4814
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie paź 31, 2021 19:38 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Myszorek pisze:Ten Mariusz, to jest ten student, który miał gabryśke i wypuścił, czy cos mi sie pomieszało?

Taa. :evil:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19638
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lis 01, 2021 9:05 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Mam wrażenie, że jestem w próżni. Co by człek nie zrobił zadek jest z tyłu. Łapki stoją i mam nadzieję, że wreszcie uda się. Nie wiem jak opisać stan nerwów gdy podchodzę kilka razy na dzień do sprzętu. Zamknięty powoduje wielkie bicie serca. A potem wielki zawód.

Mała Rita daje radę ale nieustannie lęk mnie o nią trzęsie. Jest dzielna bardzo. Przytulas wielki. Po każdym posiłku wspina się po cyckach, wtula w szyję i mruczy. Łapkami dotyka twarzy delikatnie. Czasem ząbkami brodę moją chwyta. Jest czułym i wdzięcznym dzieckiem.
Nawet nie chcę myśleć ile za prąd wywalimy. Poduszka elektryczna chodzi prawie cały czas. Rita jest spokojniejsza i bardziej rozluźniona gdy czuje ciepło pod tyłkiem.
Wczoraj pierwszy raz spała z kołami do góry. Cudny widok. 8O Nie chciałam kręcić się z aparatem bo Ringo czujnik ma wmontowany.
Ringo rośnie. Ma apetyt i...sraczkę :mrgreen: Nadmiar żarcia. Drze się jak rasowy śpiewak operowy. W ramionach uspokaja się i nawet nie próbuję spierdolić :wink: ...za szybko. Jest dużym kotem. O grubych łapach. Taki koci pittbul.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 01, 2021 11:22 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 880
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Pon lis 01, 2021 17:20 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Uzbroilam zamknięte łapki na terenie sklepu. Troszkę to włam przypominało. Aż dziw, że nikt po policję nie zadzwonił :mrgreen: z info, że ktoś gmera. Ręce mam pościerane o szczeble. Za wąsko ustawione.
Ludzie idą odfiokowani. Z wiązankami i zniczami. A ja na kolanach, po kociemu ubrana, grzebię sobie radośnie i zawieszki robię :strach:
Dzieci śpią. Te malunie. Starszaki bawią się żebrząc o jedzenie. Dzień jak co dzień
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 01, 2021 19:12 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

No wiesz- dziś akurat mogłaś aligancko gnatki ubrać :mrgreen: coby kociaste widziały że święto.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19638
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lis 01, 2021 19:25 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

ASK@ pisze:Uzbroilam zamknięte łapki na terenie sklepu. Troszkę to włam przypominało. Aż dziw, że nikt po policję nie zadzwonił :mrgreen: z info, że ktoś gmera. Ręce mam pościerane o szczeble. Za wąsko ustawione.
Ludzie idą odfiokowani. Z wiązankami i zniczami. A ja na kolanach, po kociemu ubrana, grzebię sobie radośnie i zawieszki robię :strach:
Dzieci śpią. Te malunie. Starszaki bawią się żebrząc o jedzenie. Dzień jak co dzień

Znaczy się w eleganckim futrze, z żabocikiem i skarpetkami, w fryzurze układanej starannie przez 3 godziny :ryk: ?

Z nieznanych przyczyn pojawiłaś mi się w wyobraźni jako mądra, czarna kotka z białym pysiem i skarpetkami :ryk: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon lis 01, 2021 20:02 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Sierra pisze:
ASK@ pisze:Uzbroilam zamknięte łapki na terenie sklepu. Troszkę to włam przypominało. Aż dziw, że nikt po policję nie zadzwonił :mrgreen: z info, że ktoś gmera. Ręce mam pościerane o szczeble. Za wąsko ustawione.
Ludzie idą odfiokowani. Z wiązankami i zniczami. A ja na kolanach, po kociemu ubrana, grzebię sobie radośnie i zawieszki robię :strach:
Dzieci śpią. Te malunie. Starszaki bawią się żebrząc o jedzenie. Dzień jak co dzień

Znaczy się w eleganckim futrze, z żabocikiem i skarpetkami, w fryzurze układanej starannie przez 3 godziny :ryk: ?

Z nieznanych przyczyn pojawiłaś mi się w wyobraźni jako mądra, czarna kotka z białym pysiem i skarpetkami :ryk: .

Czyli... Pingwin :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 01, 2021 20:15 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

ASK@ pisze:
Sierra pisze:
ASK@ pisze:Uzbroilam zamknięte łapki na terenie sklepu. Troszkę to włam przypominało. Aż dziw, że nikt po policję nie zadzwonił :mrgreen: z info, że ktoś gmera. Ręce mam pościerane o szczeble. Za wąsko ustawione.
Ludzie idą odfiokowani. Z wiązankami i zniczami. A ja na kolanach, po kociemu ubrana, grzebię sobie radośnie i zawieszki robię :strach:
Dzieci śpią. Te malunie. Starszaki bawią się żebrząc o jedzenie. Dzień jak co dzień

Znaczy się w eleganckim futrze, z żabocikiem i skarpetkami, w fryzurze układanej starannie przez 3 godziny :ryk: ?

Z nieznanych przyczyn pojawiłaś mi się w wyobraźni jako mądra, czarna kotka z białym pysiem i skarpetkami :ryk: .

Czyli... Pingwin :mrgreen:

Ale mądry Pingwin :mrgreen: . Nie zapomnij o "mądry" :lol:

O, tak cię widzę!
Obrazek

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon lis 01, 2021 21:59 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Oooo Milunia :201461 :ok:
A to mądra kotka i bardzo uparta, dążąca do celu :ok:
Wiec Asiu jakby się zgadzało :lol:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon lis 01, 2021 22:43 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

MonikaMroz pisze:Oooo Milunia :201461 :ok:
A to mądra kotka i bardzo uparta, dążąca do celu :ok:
Wiec Asiu jakby się zgadzało :lol:

Z ręką na sercu - zdjęcie w necie znalezione... Szukałam czegoś, co będzie się z moją wyobraźnią zgadzać :lol:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto lis 02, 2021 1:36 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Pingwiny są mądre. Znajomy przewodnik arktyczny je zna.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości