OTW22- Ritunia po operacji ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 10, 2021 18:42 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Dziewczyny-dzieki:)
Asia, zamów trzy.
Doloze to co brakuje.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 10, 2021 18:48 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Znaczy Asia sama zamawia? Ok
Asia daj na pw z nr konta. Dorzucę te pare zł.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie paź 10, 2021 19:02 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

MonikaMroz pisze:Znaczy Asia sama zamawia? Ok
Asia daj na pw z nr konta. Dorzucę te pare zł.

Będzie najsprawniej, bo 3 może zamówić z darmową dostawą do domu.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 10, 2021 19:12 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Podtrzymuję = finansuję 1 op obojętne kto zamawia, tylko proszę o info komu i ile przelać?

IrenaIka2

 
Posty: 879
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Nie paź 10, 2021 19:13 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Dziewczyny nie mam konta na allegro
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 10, 2021 19:15 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

ASK@ pisze:Dziewczyny nie mam konta na allegro

Asiu, ale zamówienie nie z allegro, bo na allegro wychodzi drożej:( a jak z allegro by było, to nie problem - mogę zamówić i podrzucić w razie W.
Tu zamów 3 opakowania z dostawą gdzie Ci wygodniej https://pupilexpert.pl/scanvet-scanomun ... m=referral
Kaskę myślę, że najsprawniej będzie przelać Asi po prostu. Jak dziś zrobimy przelewy, to jutro będzie miała.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 10, 2021 19:16 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

ASK@ pisze:Dziewczyny nie mam konta na allegro

Sorki, to nie allegro.
Ewa, dopatrzyłam się i ja.
Zamówię rano. Na tel nie umiem
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 10, 2021 19:29 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Taki bazarek na szybko - viewtopic.php?f=20&t=213191 może ktoś by chciał, postaram się dołożyć czegoś jeszcze.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 11, 2021 8:03 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

gusiek1 pisze:Taki bazarek na szybko - viewtopic.php?f=20&t=213191 może ktoś by chciał, postaram się dołożyć czegoś jeszcze.

Dzięki :1luvu:

Kochani złożyłam zamówienie na 3 opakowania Scanomune. Zapłaciłam 109,47 zł. Jak zwykle miałam problemy z wejściem w bank. :roll: To tradycja. Nie czytam uważnie :oops: Za 2-3 dni winno wyjść. Wybrałam InPost najbliżej mnie.
Dziękuję :1luvu:

Ritunia trzyma się. Dziś jakby mniej fluczy się. Rano udało mi się nakarmić ją tylko z jednym wyciekiem z noska. Potem poszła spać i niestety, musiałam ją obudzić by zastrzyki zrobić i dać kolejny posiłek. Kichnęła tylko raz ale za to konkretnie. Czysta bluzka została oglucona. Januszowi zostawiłam pełną strzykawkę. Jest w domu to zaopiekuje się dzieckiem. Deczko boi się karmić drobnicę. Świadomość dziury w podniebieniu przeraża. Do tego mała jest bardzo, bardzo drobna. Strach ucisnąć. Gdy wychodziłam bawiła się tunelikiem. Tak zajęta była ,że jej nożynki się poplątały i wywaliła się. Korzysta z kuwetki. Takiej jednorazowej blaszki do pieczenia. Kupalka jeszcze nie było. Wczoraj kupiłam jej espumisan w kroplach i zaczęłam podawać. By brzuniek odgazował się. Kupiłam i kropelki do oczu. Zakrapiam nosek bo ma zalepiony nie tylko żarciem.
Niestety, Gabryśka z takim trudem namierzona, po akcji wyłapywania Rity wyniosła się. Znowu w nieznanym kierunku. wzięła swoją doopę w troki , zdrowe dziecko (oby jak najdłużej było w dobrej formie) i znikła. Po śniadaniu. Dobre i to. Dziś zostawiłam w kilku miejscach testowe miski z wątróbką. Tyle że kocurek z kotłowni też ją podjada. Zimno się robi i to mnie martwi.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 11, 2021 16:27 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Dorzucę się bardzo małym groszem, podaj konto.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon paź 11, 2021 17:31 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 879
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Wto paź 12, 2021 7:02 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Ritunia walczy. Choć dziś jakby gorzej jest. W nocy (karmiłam ją o 2) wyglądała lepiej. Nie charczało jej tak w nosku.
Gdy wstałyśmy o zwykłej porze to była roztrzęsiona i niespokojna. Drżała. Nie miała temperatury. Ale 37,5 to jednak mało. Jakoś, mimo wysiłków, nie chce ona zwiększyć się. Dałam leki p.bólowe i rozkurczowe. Rozkręciłam kaloryfery. Wreszcie zwymiotowała. I lepiej się poczuła. Moja wina. Gdy szykowałam dzikom gotowanego kuraka jej też drobniusio pokrojonego dałam. Jadła ze smakiem. Na wolności też to dostawały. Ale to są wiórki i jakiś musiał jej utkwić. Więc pozbył się organizm w jedyny sposób jaki umiał złogów. Zero stałego jedzenia! Tylko papki, przetarte. Mam jeszcze convę. Kupiłam gerberki. Przeprosiłam się z sitkiem. Będzie tylko to dostawać. Ew kuraka też przetartego.
Dla niej to walka o życie. Związku z rozszczepem ma utrudnione nawet oddychanie. Często zadziera główkę i z otwartym pysiem łapie powietrze. Tak też śpi. Z nosem w górze i rozwartymi ustami. Nawet jak się wywala rozluźniona ( a już ma takie momenty) pilnuje się by pozycja głowy był jedna. Gdy Januszowi po raz pierwszy tak dziwnie zasnęła w ramionach to przestraszył się opadającej głowiny. Myślał ,że coś się jej stało

Śpiąca Ritunia. Zdjęcie w prawdziwej, pionowej pozycji. Usnęła opierając się w pleckami o narożnik okna z koszykiem. Głowina opadła ale usta są w górze.
Obrazek

Dziwny też jest Sorruś. To drugi raz w tygodniu gdy jest ospały i nie żebrze o smaczki. Dałam dodatkowe leki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 12, 2021 9:54 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

oby przetrwała i organizm poradził. Ciepło. Rozkręcone kaloryfery - pamiętaj o nawilżaniu.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto paź 12, 2021 10:29 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

Matko jak zobaczyłam tę pozycję to tylko jedno mi się skojarzyło :evil: :evil: nie lepszy bender? do przecierania?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19586
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto paź 12, 2021 10:55 Re: OTW22- bo życie to mało fajne jest ...:(

meg11 pisze:Matko jak zobaczyłam tę pozycję to tylko jedno mi się skojarzyło :evil: :evil: nie lepszy bender? do przecierania?

Właśnie ona tak Januszowi usnęła. Tak mocno ,że obudzić nie mógł i się wystrachał. Jak jej musi dokuczać to "rozdarcie".
Małgos, ja mam mały blender ale on i tak za duży na porcje co szykuję. Więcej mycia i skubania. Robię jej zawsze świeże i ciepłe. To raptem 2 łyżeczki (po jednej convy i gerberka). A kuraka to też jedna łyżeczka. Mogę sobie zrobić odciski :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości