OTW22- Ritunia po operacji ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 02, 2021 21:15 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

To normalne,ze masz chwile zwatpienia,ale pomysl o tych kotach,ktore uratowalas,dalas im szanse na dobre zycie.Nie uratujesz wszystkich,nawet jeden kociak uratowany to juz jest Twoj sukces.A glowa to moze ,ze syresu,albo od kregoslupa bolec,jak masz problem z odcinkiem szyjnym.Niestety wiem po sobie ze kregoslup to moze dac w kosc naprawde mocno.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto sie 03, 2021 6:41 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 879
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Wto sie 03, 2021 17:22 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Cały czas łapiemy. Malca Gabrysi i jej samej nie widać. Łapka została ustawiona więc między garażami na kortach. Na drodze przejścia. Tuńczyk, łosoś... Makrela olana została wcześniej więc trzeba próbować z innymi daniami. A sos z tuńczyka capi na odległość wabiąc. Ścieżki usypane z kierunków różnych zostały. Czekamy, czekamy...
Po jakimś czasie pokazał się mały. Wyjadł dróżkę. Jeszcze krok i wlezie i... dziecko odgonił dorosły kocur. Zmaterializował się zeskakując z dachu garażu. Oblazł klatkę. Obwąchał. Obznaczył moczem świeżym pręty. Wlazł do środa tak głęboko ,że złapałam za prześcieradło by przykryć złapane zwierzę. Jednak drań wylazł i zadowolony polazł dalej. Wcześniej olewając moczem świeżym róg klatki. Dziecko nie wychyliło nosa. Poszłam sprawdzić sprzęt czy w ogóle jest coś co kusi. Nic nie było. A wielki kawał łososia położony za zapadką zniknął. Tak się skurczysyn wyciągnął, ze złapał przysmak i dał nogę. Wcześniej zrobił podobny numer wynosząc puszeczkę gumrecikową jaką postawiłam w podobny sposób by kusiła. Musiał to zrobić bo znikła po jego wyjściu. Pitolony drań! To duży kot. Długi. I sprytny jak widać.
Czekamy.Czekamy. Malec wylazł z niebytu. Wyżarł plamy oleju prowadzące do łapki. Nawet nogę jedną postawił w środku. Ale zaczął się już ruch i idący do garażu człowiek wypłoszył go. Więcej się już nie pokazał. Ludzi było coraz więcej i trzeba było zrezygnować. Nie ma jak przeciągnąć sznurka by zapadkę uruchomić. Za daleko. Zbyt nie równo. Przechodziłby przez uliczkę wewnętrzną, którą ciągle coś jeździ, łazi. Jeśli nie będzie padać ruszam rankiem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 03, 2021 18:42 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Kciuki wciąż.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 03, 2021 19:37 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Asiu, przykro mi bardzo z powodu maluszka :(

A w sprawie banerka:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=212377][img]http://i.imgur.com/eIdr8DR.gif[/img][/url]

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 03, 2021 19:45 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Bardzo mi przykro Asiu :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro sie 04, 2021 6:09 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Szalony Kot pisze:Asiu, przykro mi bardzo z powodu maluszka :(

A w sprawie banerka:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=212377][img]http://i.imgur.com/eIdr8DR.gif[/img][/url]

Dzięki :1luvu:
Proszę się częstować.

Opiszę wsio potem dokładnie. Bym kota próbowała przechytrzyć :cry: . Mamy kocura.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 04, 2021 6:33 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Tego cwaniaka ?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19592
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sie 04, 2021 6:55 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 879
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Śro sie 04, 2021 7:25 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

meg11 pisze:Tego cwaniaka ?

Tak.
Dziś skórki od pasztetówki i łososia zablokowalam szybką, którą się otwiera by żarcie za zapadkę włożyć. Zaczął się cwaniak szarpać i...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 04, 2021 10:08 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

ASK@ pisze:
Szalony Kot pisze:Asiu, przykro mi bardzo z powodu maluszka :(

A w sprawie banerka:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=212377][img]http://i.imgur.com/eIdr8DR.gif[/img][/url]

Dzięki :1luvu:
Proszę się częstować.

Opiszę wsio potem dokładnie. Bym kota próbowała przechytrzyć :cry: . Mamy kocura.

To ten ostatni Gabrysi złapany?
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro sie 04, 2021 10:57 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Chyba tego dorosłego co wczoraj przepłoszył sprzed łapki ostatnie niezłapane kocię Gabrysi.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sie 04, 2021 11:17 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

fili pisze:Chyba tego dorosłego co wczoraj przepłoszył sprzed łapki ostatnie niezłapane kocię Gabrysi.

Tak to dorosły, w pełni jajeczny kocur wlazł w łapkę.
To nie małego Gabrysi przepłoszył. Tylko siostrę /brata Fibaka z kortów. Dziś ich mamusię wystraszył.
Kocura przyjęła Koteria, której bardzo dziękuję :1luvu:
Ważne jest to, że przetrzymają go i nie będzie się pętał przy łapaniu na kortach.

Ostatnie dziecko Gabrysi jest nie niewidzialne. Ostatni raz było widziane z Samim w zeszły wtorek. Facet co je obserwował mówił, że oba koty mają chore oczy. W czwartek złapałam Samiego. Niestety, rozsądek podpowiada, że mały może nie żyć. Sam był w bardzo złym stanie. Podejrzewać należy, że ten też był w nie najlepszym. Bez pomocy mógł odejść.

Mały Fibak bardzo trudno się oswaja. Bardzo. Mimo ogromu czasu jaki mu poświęcam. Wciąż syczy i płacze rozdzierająco. Tęskni. Nie bawi się co mnie bardzo martwi. Wegetuje. Głaszczę, tule, całuję...mruczy czasem. Ale zanim się rozluźni to paraliżuje go strach. Jeśli się nic nie zmieni będę musiała podjąć jakieś decyzje. Kot nie może się tak męczyć. Liczyłam, że złapane rodzeństwo ulży mu. Ale ono nie chce współpracować. Z drugiej strony może być gorzej.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 04, 2021 13:03 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Daj mu więcej czasu, mruczy a to ważne. Pamiętaj że był tam gdzie był, potrzeba czasu.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19592
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sie 04, 2021 13:20 Re: OTW22- proszę o banerkową pomoc.

Kurde myślałam, ze dzieciaczek gabryski, ale skoro jego braciszek był bardzo chory, to moze i tak byc, ze maluszka juz nie ma na tym świecie. Ze tez ta Gabrynia taka cwana i nie wejdzie do łapki.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości