wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urinary

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt cze 18, 2021 7:53 wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urinary

Przeklejam to z mojego wątku- tam wyczerpujące wyjaśnienie .. : viewtopic.php?f=1&t=141937&start=1395


Poszukujemy kocurka na dokocenie do Śnieżki - uroczej delikatnej spokojnej koteczki.

Państwo chcą dać dom starszemu kotu i na karmie Urinary, dokacali już więcej niż raz a więc dadzą radę..

Ważne jest aby kocur miał około 10-ciu lat, aby był na Urinary ( bo Śnieżka jest prawie od urodzenia ), aby poza tym ( czyli poza byciem na Urinary ) był zdrowy .
Państwo szukają kotka z DT bo ważne, aby był łagodny przyjazny , kochał inne koty i ludzi.

Domek jest z gatunku idealnych ( znany mi od 10-ciu lat , wydałam tam 2 kotki ) :
Państwo są bardzo uważni na kocie potrzeby, badają swoje koty regularnie, dużo przebywają w domu, psów nie mają,małych dzieci też.
Dom jest praktycznie niewychodzący bo taras jest skutecznie zabezpieczony, a znajduje się na zamkniętym osiedlu w okolicach Dąbrówka/Józefosław.

Proszę o kandydatury na szczęśliwego partnera Śnieżki - wszystkie posty przekażę Pani Beacie. :D :D
Ostatnio edytowano Wto cze 22, 2021 15:58 przez smarti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie cze 20, 2021 12:58 Re: Damy DS starszemu kotu wymagającemu karmy Urinary

Skontaktuj się z Koteria lub Jokot. Może mają.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 22, 2021 15:57 Re: Damy DS starszemu kotu wymagającemu karmy Urinary

up,
na razie nie znalazłam poszukiwanego kocurka

gdzie jest nasz szczęściarz ??? :roll:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro cze 23, 2021 11:47 Re: Damy DS starszemu kotu wymagającemu karmy Urinary

smarti pisze:up,
na razie nie znalazłam poszukiwanego kocurka

gdzie jest nasz szczęściarz ??? :roll:

Pisałaś do Agneski i Hania66? One maja starsze koty. Hania jest na fb jako Azyl.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 23, 2021 14:23 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

pisałam wszędzie, rozmawiałam już chyba z każdym kto mógłby mieć takiego kotka,

nikt nie ma kotka do tej adopcji :(

chyba dam sobie spokój bo widzę ze nie mogę pomóc domkowi w tym temacie :(
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto cze 29, 2021 17:39 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

A Anna61 nie ma takiego? Tam jest kilka kotów do oddania. A iza71koty też ma pod opieką wiele, nie tylko tych wolnożyjących.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 29, 2021 18:00 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

smarti pisze:pisałam wszędzie, rozmawiałam już chyba z każdym kto mógłby mieć takiego kotka,

nikt nie ma kotka do tej adopcji :(

chyba dam sobie spokój bo widzę ze nie mogę pomóc domkowi w tym temacie :(

co to znaczy chyba z każdym+? Dzwonilaś do +fundacji np+? +Jest np w +Zielonce koło +Warszawy fundacja, wiem, ze karmia tam koty urinary i mają starsze koty. +Ale prawda jest, ze teraz odchodzi sie od tej karmy, szczególnie suchej i ludzie oddajacy koty wola, zeby byly one lepiej karmione, sami przestawiaja na inne karmienie. +Trochę nie rozumiem warunku z urinary, szczerze mówiąc
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 29, 2021 19:27 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

Chodzi o to, że Śnieżka je urinary, więc pewnie lepiej żeby drugi kotek też taką jadł i sobie nie podjadały.
Zapytałam na wątku Anny. Jeśli sama nie ma, to może wie kto może mieć takiego kotka.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 29, 2021 20:54 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

+Koki, wiem, skad ten warunek, ale nadal nie rozumiem. +Naprawdę można zorganizowac przy 2 kotach wszystko tak, by miski si e nie mieszały. +A nawet jak sobie okazjonalnie podskubią kilka chrupek, to na pewno od tego nic im sie nie stanie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 29, 2021 20:56 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

A Schronisko w Korabiewicach?

Yocia

 
Posty: 1597
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pt lip 02, 2021 12:09 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

Anna61 odpisała, że niestety nie ma takiego kocurka. Szukacie jeszcze? Przetrząsać forum i ogłoszenia czy to już nieaktualne? Może lepiej by było na kotach też napisać o poszukiwaniach.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lip 08, 2021 17:03 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

Warunek stąd że tak chce ds .

Wiele lat mieli koty na rôżnych karmach i teraz biorąc nowego kota chcą tego uniknąć bo ich to zmęczyło.
Śnieżce nic zmieniać nie chcą bo mimo że „się odchodzi” to Śnieżka ma być dalej tak karmiona bo takie są zalecenia dr. Neski
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon sie 09, 2021 13:57 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

Czy wątek jest jeszcze aktualny?

ptrkb

 
Posty: 2
Od: Nie maja 02, 2021 22:07

Post » Wto sie 10, 2021 16:58 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

Nie. Już nieaktualne.
Państwo już mają kotka. Przykro przyznać i wciąż trudno zrozumieć, ale brytyjski niebieski 9- cio letni, przyniesiony do weta do uśpienia bo „musi mieć za drogą karmę”
W każdym razie ma szczęśliwie wspaniały, troskliwy dom :)

Dziękuję wszystkim zaangażowanym
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt wrz 03, 2021 8:48 Re: wciąż szukamy ! - Damy DS starszemu kotu na karmie Urina

smarti pisze: Przykro przyznać i wciąż trudno zrozumieć, ale brytyjski niebieski 9- cio letni, przyniesiony do weta do uśpienia bo „musi mieć za drogą karmę”
W każdym razie ma szczęśliwie wspaniały, troskliwy dom :)

Dziękuję wszystkim zaangażowanym


Przerażające :placz:

Ale może ktoś kiedyś im powie, że 80 letni rodzic ma za drogie leki i odda go "w dobre ręce", no bo wśród ludzi "uśpienie" nazwane byłoby zabójstwem.

Zwykle osoby, które nie maja serca dla zwierząt nie maja go dla ludzi, bo widzą najdalej czubek własnego nosa
Obrazek

andorka

 
Posty: 13091
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 51 gości