Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 29, 2022 15:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

ewar pisze:
Cheetos pisze:Czy Frodo szuka domu?

Oczywiście.


Czy mogę dostać zdjęcie z krótkim opisem? Może ktoś coś...
Boogie (15.04.2012), Bruno (5.06.2020), Nikoś (20.05.2023) & Cheetos (maj 2022)

drx Bury (')2016
drx Rudy (')2011

Cheetos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1959
Od: Śro lip 06, 2022 17:50
Lokalizacja: - Czarna Wieś -

Post » Wto lis 29, 2022 15:31 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Zdjęcia są na wątku. A kocurek jest przekochany. Były problemy z kuwetką, ale zmiana żwirku załatwiła sprawę. To bardzo grzeczny kotek, który z kolan by nie schodził. Pięknie potrafi się bawić i jest w pełni obsługiwalny. Podcięcie pazurków nie stanowi problemu, a czesanie uwielbia. On nie ma w sobie cienia agresji. Wita mnie w przedpokoju i od razu domaga się mizianek. Renia się w nim zakochała, ja też. Frodo ma zaledwie 7 miesięcy, jest po weterynaryjnym fullserwisie, przy kastracji miał badania, wszystko jest OK. Z Bilbo się przyjaźnił, ale jemu potrzebny jest przede wszystkim człowiek. Kiedy tylko siadam na wersalce, on jest przy mnie, wtula główkę w moją dłoń, mruczy, wywala brzuszek do miaziania, jest naprawdę kotkiem ze snów. U Reni miałby pole do popisu, gdyby był łobuziakiem jak mój Bratek i Adaś, ale niczego nie strąca. Stoją szklane wazony, filiżanki...itd i... stoją, niczego nie strąca. Lubi wyglądać przez okno, obserwuje ptaszki. Odkręcam mu wodę z kranu, bardzo to lubi i chętnie pije. Z miseczki i fontanny również. Teraz kocha bawić się helowym balonikiem, ale może to robić tylko w mojej obecności, boję się , żeby nie uciął i połknął sznurka, do którego balonik jest przywiązany.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lis 29, 2022 16:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Przykro mi bardzo z powodu kocurka.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto lis 29, 2022 20:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

ewar, dziękuję. Trudno teraz o adopcje (chyba w największym stopniu inflacja robi swoje), ale popytam na swoim poletku.
Boogie (15.04.2012), Bruno (5.06.2020), Nikoś (20.05.2023) & Cheetos (maj 2022)

drx Bury (')2016
drx Rudy (')2011

Cheetos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1959
Od: Śro lip 06, 2022 17:50
Lokalizacja: - Czarna Wieś -

Post » Śro lis 30, 2022 7:31 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Dziękuję :1luvu:
Posiedziałam sobie wczoraj wieczorem z Frodo. Zjadł wątróbkę ze smakiem, widocznie coś w niej było, czego mu potrzeba. Oczywiście pobiegał, pobawił się, a potem siedział na kolanach i był bardzo zadowolony. On jest kocim ideałem, naprawdę.
Adaś i Bratek szaleją, jak zwykle rano. Im wyżej wskoczą, tym lepiej, a mnie to denerwuje. Adaś już wymaga kastracji, jestem umówiona za tydzień. bardzo wcześnie dojrzał, ma dopiero siedem miesięcy. To był grzeczny kotek, ale Bratek pokazał mu, co można robić i Adaś go naśladuje. Pozostałe koty spokojne, grzeczne. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ale wczoraj pewien widok mnie zachwycił. Obok siebie leżały Lucy, Misza i Mimek, w takiej typowej pozycji dla kotów, czyli przednie łapki podwinięte. Koty dotykały się bokami. Misza pięknie wszedł w stado, kocham tego kota :1luvu: Zauważył już, że jedzenia nie brakuje i nie najada się na zapas, jak wcześniej, ale i tak jest ogromny.
NITKA/KARINKA, bardzo dziękuję za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 30, 2022 11:57 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Dziwne, ale wydaje mi się, że Frodo jest szczęśliwy pomimo straty brata 8O Bardzo się cieszy na mój widok, ale bawi się sam, sądząc po zabawkach, które zmieniają miejsce. Ma apetyt, w kuwetach wszystko OK, nie mam się do czego przyczepić. Obserwuję go, badam brzuszek, ale nic złego się nie dzieje. Jest sam, więc staram się być z nim dłużej niż dotychczas. Wieczorem dostanie ostatni antybiotyk.
Dorota była dzisiaj u Kulek i było pięć kotów, bo zjawił się tam też Atol :ok: Oczywiście oprócz jedzenia była też zabawa z Lilą i Jagódką. Mam kupić wędkę z piórkami, bo jest hitem, ale szybko się niszczy. Jasne, że zamówię przy okazji robienia zakupów. Podobno Jagódka zjadła mnóstwo, Dorota zastanawiała się, gdzie to wszystko się w niej mieści :lol:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 30, 2022 13:24 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Jedzenie się w Jagódce kompresuje :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 30, 2022 15:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Możliwe :mrgreen: Ona jest taka kwadratowa, naprawdę. Jutro ja je karmię, zobaczę, czy też będzie dobra frekwencja. Jagoda będzie na pewno, na nią można liczyć.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 01, 2022 10:12 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 01, 2022 11:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Dziękuję :1luvu:
Kilka zdjęć Frodo

ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
U Kulek byłam. Były wszystkie cztery, ale Sreberko odmówiła posiłku 8O Dałam jej talerzyk z dala od kotów, ale powąchała i zaczęła zagrzebywać swoim zwyczajem. Trudno. Jedzenie pod daszkiem jest, zdecyduje się coś zjeść, to drogę zna. Pozostałe ładnie jadły. Tylko Lila nie ma zdjęcia
Kocia mama
Obrazek
Sreberko
Obrazek
Jagódka
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 01, 2022 11:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Jagódka jest śliczna i taka grubiutka :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 01, 2022 12:24 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Wszystkie są grubiutkie, ale Jagódka jest taka krótka, więc wydaje się być wyjątkowo gruba. Ona jest odrobaczona, tylko ona, może to mieć znaczenie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 02, 2022 10:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 02, 2022 10:25 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Gosia, dziękuję :1luvu:
Straszny ziąb dzisiaj :( Niby temperatura tylko lekko poniżej zera, ale odczuwalna dużo niższa.
Byłam u Frodo, wszystko w porządku, ale kociak mało je. Mięsa nie chce prawie wcale, kupiłam mu wątróbkę, wieczorem dostanie. U Kulek byłam, zjawiła się Jagódka, którą wzięłam na ręce i wyprzytulałam. Była też Sreberko. Kociej mamy i Lilii nie widziałam. Kotki tym razem zjadły niewiele. Coś złego musiało się dziać koło domku, bo wyrzucone było trochę ścinków polarowych i zrzucona meblowa płyta, która była z boku, zabezpieczała miski przed deszczem czy śniegiem. Może jakiś kot był w domku i coś go przestraszyło. Tego nie wiem.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 02, 2022 15:13 Re: Koty z Hucianego Grodu cd. Bilbo za TM.

Dorota podjechała do Kulek i chyba już wiemy, co się mogło stać. Były wszystkie koty oprócz Sreberka i dodatkowy stołownik, czarne coś, chyba kocur. Niesympatyczny, Lila na jego widok uciekła, tylko Jagódka się nie przestraszyła, ale ona jest właśnie taka odważna. Koty są terytorialne, wiele razy pisałam, że przeganiają Sreberko, a teraz pojawił się nowy kot i może doszło do konfliktu. Trudno, on też walczy o przetrwanie. Bywa ponoć też w miejscu, gdzie Dorota podkarmia koty, a to w sumie niedaleko.
A Jagódka takie pozy przyjmuje :lol:
Obrazek
Obrazek
Misza jest cudownym kotem, oprócz tego, że tnie tekturę jak bóbr :mrgreen: To duży kot z ogromną dozą empatii. Kiepskie zdjęcia zrobiłam, ale chciałam pokazać jak leżą przytuleni z Mimkiem. Myli sobie nawzajem główki, szyjki, cudny widok.
Obrazek
Obrazek
Misza taki jest w stosunku do innych kotów, o ile im to nie przeszkadza. Głównie Mimek i Adaś doświadczają takich karesów z jego strony.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 47 gości