Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon maja 31, 2021 14:08 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Super wiadomość! Kciuki za Buraska i nowy dom :D :ok: :ok: :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 31, 2021 14:33 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Burasek w samochodzie, jedzie do swojego domku do Warszawy. Ludzie wygrali los na loterii, bo taki kot zdarza się raz na milion, naprawdę. Serce mam w kawałkach, przywiązałam się do niego, ale tak trzeba. Domek ponoć sprawdzony, ale to już fundacja się tym zajmowała. Ode mnie dostał wyprawkę, oczywiście. Napisałam do tych ludzi list, podałam namiary na siebie, mam nadzieję, że się odezwą.


Niech mu się wiedzie w swoim domku :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 31, 2021 16:05 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Już powinien być na miejscu, ale ja nie mam kontaktu z domkiem :(
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 31, 2021 16:12 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Już powinien być na miejscu, ale ja nie mam kontaktu z domkiem :(


przyjechali po niego czy ktoś go odwoził?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 31, 2021 16:47 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ktoś go odwiózł.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 01, 2021 6:45 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Podobno dzisiaj ma być ciepło i słonecznie. Na razie z balkonu czuć ziąb okrutny, ale koty sobie na nim leżą. Zaraz trzeba szykować jedzenie dla ptaków i czarnuszka, potem zakupy i jazda do Kulek. Muszę też podjechać na targ, kończy mi się ziarno dla gołębi.
O burasku nic nie wiem :( Trochę to nie w porządku, bo i DT i ja zajmowaliśmy się kotem bardzo troskliwie, wypadałoby nas poinformować, co i jak. Trochę żałuję, że nie wzięłam go całkowicie pod swoje skrzydła, ale mądry Polak po szkodzie :evil: Mam teraz dwa potencjalne domki tymczasowe, ale współpracować z fundacją nie będę, przynajmniej teraz , zbyt jestem rozżalona.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 01, 2021 6:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas zimno. A ja mam dziś urlop i miałam go spożytkować ogrodniczo. A tu waciak potrzebny, tak zimno.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto cze 01, 2021 6:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ewa, przykro mi bardzo, że się nie odzywają, to bardzo nie w porządku :( Chociaż na początku kilka zdań, jak się kotem miewa, jak się zadomowił, przetrwał podróż. Szkoda mi też ludzi z DT, bo przecież oni na codzien z nim byli, spał z nimi w łożku..chyba serce by mi wyrwało, gdybym tak nagle takiego wychowanka pieszczoszka straciła z oczu :(

A nie masz możliwości jakoś bardziej "przycisnąc" fundację, dom, napisać, jak bardzo zalezy Tobie, DT na chociaż początkowych wieściach? Aż mi się łzy w oczach zagnieździły :((
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 01, 2021 8:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Podobno dzisiaj ma być ciepło i słonecznie. Na razie z balkonu czuć ziąb okrutny, ale koty sobie na nim leżą. Zaraz trzeba szykować jedzenie dla ptaków i czarnuszka, potem zakupy i jazda do Kulek. Muszę też podjechać na targ, kończy mi się ziarno dla gołębi.
O burasku nic nie wiem :( Trochę to nie w porządku, bo i DT i ja zajmowaliśmy się kotem bardzo troskliwie, wypadałoby nas poinformować, co i jak. Trochę żałuję, że nie wzięłam go całkowicie pod swoje skrzydła, ale mądry Polak po szkodzie :evil: Mam teraz dwa potencjalne domki tymczasowe, ale współpracować z fundacją nie będę, przynajmniej teraz , zbyt jestem rozżalona.


Czasami ci adoptujący nie odzywaja sie od razu, nie mają świadomosci, ze my czekamy na wieści, ale mają telefon do Ciebie to powinni się odezwać
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 01, 2021 9:08 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Też bym proponowała poprosić fundację, może tam akurat nikt nie pomyślał, by DS poprosić o jakąś wieść, niechby dwa słowa...
Może ludzie na razie są jeszcze „pod wrażeniem” nowej sytuacji, może jeszcze napiszą?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 01, 2021 9:33 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Na pewno są przejęci sytuacją i kotkiem w nowym domku. Pewnie najważniejszy jest przybysz i nawet nie pomyślą, że ktoś inny martwi się o kiciucha.
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2392
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 01, 2021 10:41 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Uważam że powinny napisać parę słów, jak kotek się czuje w nowym domu, czy ma apetyt.
Czy była wizyta przedadopcyjna ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 01, 2021 12:33 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Podobno domek był sprawdzony. Tak jak pisałam, fundacja się tym zajmowała. Obiecuję sobie, że już nigdy im nie zaufam. Paru wolontariuszy znam, są fajnymi ludźmi, ale nie rządzą i w sumie nie mają nic do powiedzenia. Pani prezes decyduje o wszystkim.
Byłam u Kulek, Sreberko była bardzo głodna, czekała na jedzonko. Zjadła bardzo dużo. Pod drugim transformatorem nie było kotów, a za to trzy drące się sroki. Chyba się najadły :wink: Lila przyszła późno, ale miałam jeszcze mięso, ładnie zjadła, poprawiła mokrą karmą, więc nie powinna być głodna. Nie wiem, czy nie ma kleszcza na grzbiecie, ale trudno było mi sprawdzić, ma bardzo gęste futerko. Zrobiłam parę zdjęć, potem postaram się wkleić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 01, 2021 15:27 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Rano Benia i Gabryś wylegiwali się na balkonie
Obrazek
Moje śliczne Sreberko :1luvu:
Obrazek
Mięsa dokładałam trzy razy :D
Obrazek
Woda jest, czysta, w dwóch miskach, to tak na marginesie.
Obrazek
Sroki. Dwie, trzecia nie zmieściła się w kadrze :wink:
Obrazek
I Lila, jak zwykle z głupią miną
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 01, 2021 16:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ależ mają wyżerkę! Głodne nie będą :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości