Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 26, 2022 11:23 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

To jest karma dla kotów, dałabym puszkę, gdyby ten ktoś poprosił, naprawdę. Chodzi nam o to, że koty były przyzwyczajone, że karma zostaje, że mogą później przyjść i coś zjeść. Zachodził tam też czasem Atol. Teraz nie ma nic :cry: W sumie to jesteśmy u Kulek trzy razy dziennie, to trochę uciążliwe.
Mimek i Gabryś na balkonie
Obrazek
Bratka trudno obfocić, chyba tylko jak śpi. Tu zdjęcie ruszone
Obrazek
On jest naprawdę przemiłym kotkiem, bardzo mądrym, czyściutkim. Nie chodzi tylko o kuwetę, ale on się ciągle myje i ma piękne futerko.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 26, 2022 15:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty śpią jak zabite, też ucięłam sobie poobiednią drzemkę, ale krótką i pojechałam do Kulek. Przybiegła Lila i kocia mama, dostały po saszetce. W misce mają też trochę suchej karmy, dobrej, nie kolorowej. Przy okazji podeszłam pod okno p.Izy, gdzie są miski z wodą dla ptaków. Były puściutkie, a rano przecież nalałam do pełna. Jedna miska ma pojemność ok 2 litrów, druga mniejsza, ale to przecież i tak sporo. Nalałam znowu do pełna, do rana powinno wystarczyć.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 5:58 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

"Jak dobrze wstać skoro świt...". Naprawdę lubię takie poranki, kiedy jeszcze jest chłodno, przyjemnie. Koty dostały już śniadanie, wyszalały się i chyba zaraz pójdą spać. One prześpią upał, a ja zaraz pójdę na zakupy, póki jeszcze jest znośnie. Dzisiaj Dorota podjedzie do Kulek, ja mam wolne :lol:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 8:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 27, 2022 9:04 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Trzy Kulki się pojawiły, ale tylko kocia mama ładnie zjadła. Lila i Sreberko lekceważąco potraktowały Smillę w kartoniku, a wcześniej im bardzo smakowała. Dorota miała jakieś saszetki i suchą karmę, dostały też, ale najwyraźniej nie są bardzo głodne, a o tym, że wybredne się zrobiły, to nie wspomnę :wink:
W domu cichutko, wszystkie koty śpią jak zabite. Upał straszliwy, bardzo, ale to bardzo przydałby się ulewny deszcz.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 9:10 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

To fakt że ten upał nawet koty zmęczy. Wróciłam do Warszawy i zamiast zjeść śniadanko ja latam i sprzątam.
Chyba jakaś głupia jestem przecież z brudu nikt nie umarł :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 27, 2022 9:28 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Gosiagosia pisze:To fakt że ten upał nawet koty zmęczy. Wróciłam do Warszawy i zamiast zjeść śniadanko ja latam i sprzątam.
Chyba jakaś głupia jestem przecież z brudu nikt nie umarł :mrgreen:


mieszkanie jest do mieszkania a nie do sprzątania :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 27, 2022 10:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Skaranie boskie z tymi Kulkami :wink: Sreberko i Lila głodne, ale na coś innego niż na Smillę. Wsuwają teraz tacki Winstona, cóż...Nie da się kota zrozumieć.
Nie było już nic wody w miskach dla ptaków, nalałam do pełna, a po południu pewno znowu nic nie będzie. Aż tyle potrzebują?

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 13:38 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Skaranie boskie z tymi Kulkami :wink: Sreberko i Lila głodne, ale na coś innego niż na Smillę. Wsuwają teraz tacki Winstona, cóż...Nie da się kota zrozumieć.
Nie było już nic wody w miskach dla ptaków, nalałam do pełna, a po południu pewno znowu nic nie będzie. Aż tyle potrzebują?


część na pewno wyparuje w tym upale :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 28, 2022 5:23 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Nie ma końca upałów :( W nocy da się żyć, ale w dzień jest koszmar. Koty leżą jak zwłoki, przesypiają skwar. U Kulek jest cień, bo tam drzewa i chaszcze, chociaż tyle.
U mnie koty korzystają z drapaków, ale najbardziej podoba mi się Michasia. Na drapaku zachowuje się jak kociak :lol:
Obrazek
Obrazek
Właściwie to jest jej jedyna zabawa.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 28, 2022 8:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Pięknie się Michasia z drapakiem zaprezentowała :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11124
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 28, 2022 10:14 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Prawda? :D
Byłam u Kulek, były kotki trzy. Sreberko zjadła bardzo dużo, kocia mama nie mniej i sobie poszły. Wracając zauważyłam ,że Sreberko przeskakuje przez płot zaplecza pobliskiej knajpy. Pan, który tam pracuje powiedział mi, że ma czwórkę kociaków. Widziałam je, są śliczne, ale bardzo płochliwe. Człowiek zwierzolubny chyba, w odróżnieniu od kierownika, który powiedział, że koty mają zniknąć, bo to lokal gastronomiczny. Ciekawa jestem, jak by to zrobił. Jutro łapanka. Kocia mama podobno też ma czwórkę kociąt, ale ani ja ani Dorota ich nie widziałyśmy. Możliwe, że je wyprowadza wieczorem. Maluszki Sreberka wyglądają ładnie, mają czyste oczka.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 28, 2022 10:35 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Prawda? :D
Byłam u Kulek, były kotki trzy. Sreberko zjadła bardzo dużo, kocia mama nie mniej i sobie poszły. Wracając zauważyłam ,że Sreberko przeskakuje przez płot zaplecza pobliskiej knajpy. Pan, który tam pracuje powiedział mi, że ma czwórkę kociaków. Widziałam je, są śliczne, ale bardzo płochliwe. Człowiek zwierzolubny chyba, w odróżnieniu od kierownika, który powiedział, że koty mają zniknąć, bo to lokal gastronomiczny. Ciekawa jestem, jak by to zrobił. Jutro łapanka. Kocia mama podobno też ma czwórkę kociąt, ale ani ja ani Dorota ich nie widziałyśmy. Możliwe, że je wyprowadza wieczorem. Maluszki Sreberka wyglądają ładnie, mają czyste oczka.


będziecie łapać wszystkie czyli Sreberko i kociaki?

za powodzenie łapanki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 28, 2022 10:36 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Nie ma końca upałów :( W nocy da się żyć, ale w dzień jest koszmar. Koty leżą jak zwłoki, przesypiają skwar. U Kulek jest cień, bo tam drzewa i chaszcze, chociaż tyle.
U mnie koty korzystają z drapaków, ale najbardziej podoba mi się Michasia. Na drapaku zachowuje się jak kociak :lol:
Obrazek
Obrazek
Właściwie to jest jej jedyna zabawa.


ona tu wygląda jak kociak
ślicznotka :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 28, 2022 12:19 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Michasia jest drobniutką koteczką, najmniejszą w stadzie, Bratek też z takich małych.
mir.ka pisze:będziecie łapać wszystkie czyli Sreberko i kociaki?

Wszystko, co się da.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 39 gości