Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw paź 06, 2022 20:10 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Jakie piękne w tych „pomarańczach”! Dobre tło!

Też mam taką kanapę, którą Felek niekiedy drapie, a śladu nie ma. Już ją kiedyś miałam wywieźć, ale została… To ta, której fragment służył jako rampa na piec, teraz znów jest oparciem kanapy :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 07, 2022 6:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

No, proszę :lol: Stare, ale jakie porządne materiały kiedyś były.
Kotki są kochane. Żal mi od nich wychodzić. One chyba są jednak szczęśliwe mimo wszystko, pięknie się bawią, stały się też trochę wybredne, jeśli chodzi o jedzenie. Bilbo wskakuje na blat w kuchni, kiedy nakładam coś do misek, Frodo grzecznie czeka na podłodze, aż postawię mu miseczkę. On jest trochę nieśmiały, Bilbo odważny do brawury. Wczoraj wieczorem dałam miskę dla jeża, nie widziałam go wprawdzie, ale prawie wszystko zniknęło, więc chyba przyszedł.
Dzisiaj ma być prawie upał, fajnie, bo koty będą mogły posiedzieć na balkonie. Zwłaszcza Bratek, on by z balkonu nie schodził. Bratek i Adaś szaleją, są kotkami wyjątkowo aktywnymi. Ciężko zrobić im zdjęcia. Bratek powinien być jedynakiem, nie nawiązuje bliższych relacji z kotami, a bardzo lgnie do ludzi. Z kolan by nie schodził. Adaś też jest trochę taki łobuziak, ale lubi się z Miszą. Misza jest dla niego jak starszy brat, bardzo opiekuńczy. Fajny dwupak byłby z nich.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 08, 2022 6:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Jeszcze parę fotek moich śliczności.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 08, 2022 7:23 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Cuda!!!

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob paź 08, 2022 10:40 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Patrzę na nie trochę przez pryzmat ich charakterów i nie mogę przestać się zachwycać. Energiczny i zabawowy Bilbo i przemiziasty, spokojniejszy Frodo. Naprawdę nie chce mi się od nich wychodzić. Jedyne, co mam im nieco za złe, to to, że w kuwecie musi być bentonit :( To ze względu na Frodo, ale oba kocurki już załatwiają się tylko do kuwet z Benkiem. Uwielbiają być czesane, a dzisiaj podetnę im pazurki. Nie ma z tym problemu.
Dzisiaj upał, nie przesadzam, w lekkiej nawet kurtce już za gorąco. U Kulek byłam. Sreberka nie widziałam, ale kiedy wracałam, to miska była puściutka. Małe grube podjadło sobie pod czujnym okiem kociej mamy, a potem się bawiło. Kocia mama jest tłuściutka i piękna. Nie wiem, gdzie ona śpi, ale jest bielusieńka. Koło domku były szczątki gołębia, to jej sprawka. Nie podoba mi się to, ale taka jest kocia natura.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 08, 2022 10:58 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 09, 2022 6:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dziękuję :1luvu:
To mój ogromny Misza.
Obrazek
Jest wyjątkowo opiekuńczy w stosunku do kotów.
Wieczorem przytuptał jeż :lol:
Obrazek
Chyba się mnie wystraszył, albo miłej krówci, która tam się pojawiła. Domowa, miziasta, w obróżce. To małe osiedle, ale wychodzących kotów mnóstwo i zorientowały się, że jest tam stołówka. Jeżowa miska pozostała nieruszona, mam nadzieje, że jeż przyszedł później i się najadł.
Małym podcięłam pazurki, bez żadnego problemu. Wieczorem czekały na mięso, potrafią zjeść ilości hurtowe. Potem się bawiły.
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Nie mogę pokazać, jak przytulają się do mnie. One są naprawdę cudowne. Zaraz do nich pójdę, ale na krótko, potem podjadę do Kulek. Mam strasznie "rozerwany" dzień, co chwilę muszę wychodzić, gdzieś jechać, ale trudno. Tak trzeba. Sąsiad naprawił mi rower :ok: , nie musiałam korzystać z serwisu, ufff!.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 09, 2022 8:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

śliczne maluchy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 09, 2022 8:42 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Też mi się podobają :lol: Właśnie od nich wróciłam, nakarmiłam, sprzątnęłam kuwety i wymiziałam. Frodo ułożył mi się na kolanach, pewno by tak zasnął, ale musiałam już iść :(
Dzisiaj zrobiło się chłodniej niż w ostatnich dniach, trzeba włożyć kurtkę, na rowerze bardziej odczuwa się zimno. Miasto jakby wymarłe, w ogóle nie ma ludzi na ulicach.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 09, 2022 8:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Też mi się podobają :lol: Właśnie od nich wróciłam, nakarmiłam, sprzątnęłam kuwety i wymiziałam. Frodo ułożył mi się na kolanach, pewno by tak zasnął, ale musiałam już iść :(
Dzisiaj zrobiło się chłodniej niż w ostatnich dniach, trzeba włożyć kurtkę, na rowerze bardziej odczuwa się zimno. Miasto jakby wymarłe, w ogóle nie ma ludzi na ulicach.

Jeszcze śpią a Ty jesteś "ranny ptaszek" :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 09, 2022 10:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Zdecydowanie. Dla mnie piąta rano jest zdecydowanie lepszą porą niż siedemnasta. Rano wszystko robię szybciej. Moi weci otwierają gabinet o ósmej i zwykle jestem tam pierwsza w kolejce :lol:
Byłam już u Kulek. Sreberko przyszła, ale musiałam pilnować, bo wredna sroka się zorientowała, że jest jedzenie. Sreberko boi się srok, w odróżnieniu od kociej mamy. Ona też przyszła pod koci domek razem z małym grubasem. Małe jadło, aż mu się uszka trzęsły, a kocia mama go pilnowała. Potem trochę się z małym pobawiłam, jedzenia zostało dużo, może Lila przyjdzie, bo jej akurat nie było. Dorota nie może się nadziwić, jaką metamorfozę przeszła kocia mama. Była strasznie chuda, brudna, a teraz jest przepiękna i czyściutka, co jest niezwykłe u białego, bezdomnego kota.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 09, 2022 23:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Dziękuję :1luvu:
To mój ogromny Misza.
Obrazek
Jest wyjątkowo opiekuńczy w stosunku do kotów.
Wieczorem przytuptał jeż :lol:
Obrazek
Chyba się mnie wystraszył, albo miłej krówci, która tam się pojawiła. Domowa, miziasta, w obróżce. To małe osiedle, ale wychodzących kotów mnóstwo i zorientowały się, że jest tam stołówka. Jeżowa miska pozostała nieruszona, mam nadzieje, że jeż przyszedł później i się najadł.
Małym podcięłam pazurki, bez żadnego problemu. Wieczorem czekały na mięso, potrafią zjeść ilości hurtowe. Potem się bawiły.
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Nie mogę pokazać, jak przytulają się do mnie. One są naprawdę cudowne. Zaraz do nich pójdę, ale na krótko, potem podjadę do Kulek. Mam strasznie "rozerwany" dzień, co chwilę muszę wychodzić, gdzieś jechać, ale trudno. Tak trzeba. Sąsiad naprawił mi rower :ok: , nie musiałam korzystać z serwisu, ufff!.

Fajne te zdjęcia dwóch kotów z piłeczką :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 10, 2022 6:07 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Renia przywozi mi z Niemiec takie owoce wypełnione amerykańską kocimiętką. Na większość kotów działają jak narkotyk. Dałam jabłuszko maluchom i Frodo oszalał :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bilbo nie był zainteresowany 8O
Obrazek
Frodo się zmęczył i postanowił odpocząć
Obrazek
Wieczorem daję jeżowi jedzenie. Trochę mięsa, mokrą i suchą karmę, często taką, którą moje koty zostawiają w miskach. Nie jest nieświeża. Wczoraj zaczepił mnie mały kocurek, który mieszka naprzeciwko i jest wieczorem wypuszczany. On potrafi biec za mną i prosić o jedzenie. Nie zawsze jednak go spotykam. Wczoraj owszem. Nie widziałam jeszcze kota, który tak by jadł, że aż się dławił :(
Obrazek
W misce był zwykły winston i sucha karma, trochę surowego mięsa też mu dałam. Tę miskę wyczyścił i nadal był głodny. Dołożyłam i kiedy już odchodziłam, to jeszcze jadł. Biedactwo :(
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 10, 2022 7:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Kocurkowi ślicznie języczek uchwyciłaś :) Lubię kocie języczki :) (nie chodzi mi tu o biszkopty!)

A piłeczka się bardzo ładnie prezentuje na zdjęciach! Fotogeniczna :)

Napiszę tu od razu na gorąco, że właśnie Feliś wylizuje Bajkę! Albo jeszcze śnię, albo cud jakiś… Drugi raz w życiu to widzę. Może do tej pory się kryli przede mną z takimi czułościami? A dzisiaj Bajka się przytuliła do Felka, a potem on ją lizał po głowie, teraz już zaczął myć siebie. Cuda…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 10, 2022 8:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 151 gości