Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie maja 22, 2022 8:38 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Ale dzisiaj brzydko :evil: Zimno, wieje, mży..itd. Pogoda taka bardziej pościelowa, ale może się nieco poprawi. Do Kulek pojechać muszę.
Noc minęła spokojnie, ale to chyba dlatego, że Bratek jeszcze do końca nie czuje się pewnie. Łazi po meblach, im wyżej, tym lepiej :wink: No cóż, takie koty bywają. Oczko Mimka nadal kiepskie :( , wizyta u weta więc nieunikniona.
A to parę zdjęć Bratka
Jest bardzo ciekawski
ObrazekObrazek
Na balkonie w drapakowej budce
Obrazek
Ma niezwykły kolor oczu
Obrazek
A tu na wyżynach :wink:
Obrazek



śliczny maluch :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 22, 2022 8:48 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

mir.ka pisze:
ewar pisze:Ale dzisiaj brzydko :evil: Zimno, wieje, mży..itd. Pogoda taka bardziej pościelowa, ale może się nieco poprawi. Do Kulek pojechać muszę.
Noc minęła spokojnie, ale to chyba dlatego, że Bratek jeszcze do końca nie czuje się pewnie. Łazi po meblach, im wyżej, tym lepiej :wink: No cóż, takie koty bywają. Oczko Mimka nadal kiepskie :( , wizyta u weta więc nieunikniona.
A to parę zdjęć Bratka
Jest bardzo ciekawski
ObrazekObrazek
Na balkonie w drapakowej budce
Obrazek
Ma niezwykły kolor oczu
Obrazek
A tu na wyżynach :wink:
Obrazek



śliczny maluch :1luvu:

To fakt że jest Śliczny i te oczy koloru bursztynu. :1luvu:
Bratek jak Zuzia wysokopienny. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 22, 2022 9:51 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Bratek ma prawie pomarańczowe oczka. Urodą może nie powala, ale jest sympatyczny. To młody, bardzo zdrowy kotek, więc musi dać ujście energii. Jak dotąd bawi się wyłącznie patyczkami matatabi 8O A w ogóle to jakaś epidemia jest, bo na moim osiedlu zaginęły dwie kotki. Jedna to pingwinka, druga prawie klon Bratka, tylko oczka ma zielone i trochę rudości na futerku. P.Iza też w pierwszej chwili pomyślała o Bratku.
Dobra wiadomość jest taka, że Mimek ma już niezłe oczko :lol: Przemywanie pomogło, ufff :ok:
Troszkę się wypogodziło, ale jest zimno. U Kulek już byłam, tylko Lila tym razem przyszła. Najadła się jak bąk. Kocią mamę widziałam, ale nie przyszła do misek. Był też piękny buras, siedział na schodach nad rezydencją kociej mamy. Czyżby przychodził w wiadomym celu? :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 22, 2022 10:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Bratek ma prawie pomarańczowe oczka. Urodą może nie powala, ale jest sympatyczny. To młody, bardzo zdrowy kotek, więc musi dać ujście energii. Jak dotąd bawi się wyłącznie patyczkami matatabi 8O A w ogóle to jakaś epidemia jest, bo na moim osiedlu zaginęły dwie kotki. Jedna to pingwinka, druga prawie klon Bratka, tylko oczka ma zielone i trochę rudości na futerku. P.Iza też w pierwszej chwili pomyślała o Bratku.
Dobra wiadomość jest taka, że Mimek ma już niezłe oczko :lol: Przemywanie pomogło, ufff :ok:
Troszkę się wypogodziło, ale jest zimno. U Kulek już byłam, tylko Lila tym razem przyszła. Najadła się jak bąk. Kocią mamę widziałam, ale nie przyszła do misek. Był też piękny buras, siedział na schodach nad rezydencją kociej mamy. Czyżby przychodził w wiadomym celu? :(


oby nie :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 22, 2022 11:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ewa miałaś rację pudełko piłeczki i kasztany to super zabawa.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 22, 2022 11:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Bratek jest uroczy :)
Mimku, dobrze, że z oczkiem już lepiej!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 22, 2022 11:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Bratek może nie ma oryginalnej urody, ale jest śliczniusi :) ma sliczną sierść, taki puchty chyba z odcieniem rudości, śliczne oczka i kolor, kształt, ale też to pomalowanie wokół, fajny wyraz/lształt pyszczka- ładniutki jest :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 22, 2022 13:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Gosiagosia pisze:Ewa miałaś rację pudełko piłeczki i kasztany to super zabawa.
Obrazek

To się cieszę :lol: Czasami takie byleco jest lepsze niż wypasiona zabawka na baterie.
maczkowa pisze:Bratek może nie ma oryginalnej urody, ale jest śliczniusi :) ma sliczną sierść, taki puchty chyba z odcieniem rudości, śliczne oczka i kolor, kształt, ale też to pomalowanie wokół, fajny wyraz/lształt pyszczka- ładniutki jest :)

Dziękuję w imieniu Bratka :1luvu: Oczy ma naprawdę piękne i jakby pociągnięte eyelinerem.
Nul pisze:Bratek jest uroczy :)
Mimku, dobrze, że z oczkiem już lepiej!

Dziękuję :1luvu: Cieszę się z powodu Mimka, bo on strachulec jest, nie chciałabym go dodatkowo stresować.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 22, 2022 13:33 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Mnie jest łatwo wkręcić, nie wymaga to żadnego wysiłku, ale nawet mnie jest ciężko uwierzyć, że to nie fake news 8O
https://wydarzenia.interia.pl/dolnoslas ... Id,6041884

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 22, 2022 14:38 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dlaczego fake? Po prostu mnóstwo złej woli. :?
A właścicielka kota dostrzegła okazję łatwego zarobku. :roll:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie maja 22, 2022 15:38 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Usłyszałam kiedyś, że serial o szpitalu w Leśnej Górze jest serialem MISYJNYM :wink: Chyba i te o działalności policji też są misyjnymi i nijak się mają do rzeczywistości. O takich absurdach w działalności polskiego wymiaru sprawiedliwości się słyszy, że aż strach się bać, naprawdę. Ktoś przywiąże psa do drzewa w lesie, przywiąże do bramy schroniska, zagłodzi psa na łańcuchu i policja ma to gdzieś, prokuratura również. Wet wszedł na cudzą posesję i uśpił zdrowego owczarka, w dodatku nie podając mu znieczulenia, pies umarł w męczarniach i ...nic :evil: W świetle podlinkowanego artykułu, grozi mi dożywocie :wink: Niby niedużo, bo ja już stara jestem, ale zawsze.
Nie wiem, co się stało Lucy. Weszła do tekturowego pudełka z kocimi zabawkami i potraktowała pudło jak kuwetę :evil: :evil: :evil:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 23, 2022 8:59 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Bratek jest przesłodkim kotkiem :1luvu: Lgnie do człowieka, uwielbia mizianki. Do kotów jeszcze podchodzi z dystansem, nie zauważyłam, aby z którymś chciał się zaprzyjaźnić, ale może potrzebuje więcej czasu.
Zdjęcia z wieczornego pobytu na balkonie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trudno mu zrobić zdjęcie, bo jest w ciągłym ruchu.
Mimkowi się udało, oczko już dobre. Mam nadzieję, ze go nie boli.
Dorota jest u Kulek, ale tylko kocia mama przyszła do misek. Martwimy się nieobecnością Sreberka, wczoraj jej nie było. Dorota czeka jeszcze.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 23, 2022 11:44 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

A jak Lucy dzisiaj? Wszystko w porządku w kwestii kuwety?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 23, 2022 11:45 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Tak, normalnie chodzi do kuwety. Nie wiem, co jej wczoraj odbiło. Może poczuła jakiś zapaszek?
A Mimek leży na posłanku z Miszą, koty w objęciach i myją sobie nawzajem uszka i pyszczki. Wzruszyłam się.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 23, 2022 17:48 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Też bym się wzruszyła :) Takie wieści to miłe wieści :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości