Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro cze 23, 2021 15:16 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Było coś w rodzaju burzy, podlało zdrowo, ale nadal jest gorąco, parno :evil: Ziemia nie dostała wiele wilgoci, bo wszędzie beton i wszystko wyparowało.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 23, 2021 16:32 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Było coś w rodzaju burzy, podlało zdrowo, ale nadal jest gorąco, parno :evil: Ziemia nie dostała wiele wilgoci, bo wszędzie beton i wszystko wyparowało.


a u nas nadal ani kropli :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 16:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas lało, ale chyba deszcz nie zdążył dotrzeć do ziemi, bo wcześniej wyparował :wink:
Taką mam temperaturę w mieszkaniu :placz:
Obrazek
A to mój dzikus Mimek
ObrazekObrazek
To dobry kotek, nie ma w sobie agresji, nigdy nie syknął, nie warknął. Jest miły dla innych kotów, Benię kocha nad życie, mnie się boi :( Trójka, czyli Benia, Mimek i Gabryś tak się nawzajem nakręca. Idzie to w złym kierunku, nie wiem dlaczego.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 24, 2021 7:01 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:U nas lało, ale chyba deszcz nie zdążył dotrzeć do ziemi, bo wcześniej wyparował :wink:
Taką mam temperaturę w mieszkaniu :placz:
Obrazek
A to mój dzikus Mimek
ObrazekObrazek
To dobry kotek, nie ma w sobie agresji, nigdy nie syknął, nie warknął. Jest miły dla innych kotów, Benię kocha nad życie, mnie się boi :( Trójka, czyli Benia, Mimek i Gabryś tak się nawzajem nakręca. Idzie to w złym kierunku, nie wiem dlaczego.

:(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 7:18 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Znowu upał :evil: Koszmar jakiś, a podobno ma być jeszcze gorzej. Zaraz idę na zakupy, muszę kupić mięso dla kotów. Dzisiaj jadę do Kulek. Mam nadzieję, że wszystkie będą. Młody człowiek mówił, że kociej mamy też już kilka dni nie widział :( Sreberko i Lila przychodzą i nawet już się z nim oswajają :D

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 24, 2021 9:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Czarnuszek najedzony, ptaki nakarmione. Jakaś łachudra ukradła gołębiom dwie miski na wodę :evil: Nie zauważyła, że jest jeszcze jedna pod oknem p.Izy, bo chyba też by zniknęła. Mam nowe, muszę je nieco wkopać w ziemię, bo ptaki stają na brzegu i miska potrafi się wywrócić.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 24, 2021 9:21 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Znowu upał :evil: Koszmar jakiś, a podobno ma być jeszcze gorzej. Zaraz idę na zakupy, muszę kupić mięso dla kotów. Dzisiaj jadę do Kulek. Mam nadzieję, że wszystkie będą. Młody człowiek mówił, że kociej mamy też już kilka dni nie widział :( Sreberko i Lila przychodzą i nawet już się z nim oswajają :D


jak jeść daje to w porządku :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 9:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas przeszła burza z ulewą, sądzę że zaraz nie będzie sladu po deszczu bo ziemia wyschnieta na popiół.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 24, 2021 10:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Gosiagosia pisze:U nas przeszła burza z ulewą, sądzę że zaraz nie będzie sladu po deszczu bo ziemia wyschnieta na popiół.


może i do nas dojdzie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 13:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U Kulek byłam. Sreberko zjadła tyle, że chyba pęknie 8O Lila też sporo, ale mniej niż Sreberko. Kiedy już wracałam, dostałam telefon od wolontariuszki z fundacji, że kocia mama jest, że opiekuje się trójką podrośniętych już kociaków. Jedno szare, drugie czarne, a trzecie to krówka. Od razu zadzwoniłam do młodego człowieka, aby wieczorem po pracy dołożył jedzenia. Zostało wprawdzie sporo, ale może być za mało dla czterech kotów. Ani on, ani ja ich nie widzimy. Widocznie przychodzą o innych porach.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 25, 2021 6:19 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

W nocy była burza, ale żadna nawałnica. Rano też zagrzmiało i popadało, ochłodziło się bardzo, ale w domu jeszcze duchota.
Dwie nowe, gołębie miski zniknęły chyba nad ranem, bo w nocy jeszcze były :evil: :evil: :evil: Poproszę o sprawdzenie monitoringu. Nie wiem, czy to nie jest złośliwość, bo ptaki komuś przeszkadzają.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 25, 2021 10:40 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Byłam na targu po ziarno dla ptaków i dobrze, bo zaczęło już grzmieć i padać. Oziębiło się, zrobiłam przeciąg, może w domu będzie znośniej.
Czarnuszka nie było, kilka razy zaglądałam, w końcu zostawiłam jedzenie, najwyżej się zmarnuje.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 25, 2021 10:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Niektórym ludziom wszystko przeszkadza, u mnie też ktoś wyrzucił pojemniczki z wodą ale porozkładane resztki obiadowe nie przeszkadzają :strach: :evil:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 25, 2021 11:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ten trawnik to śmietnik, jest tam obrzydliwie :evil: Miski były nowe, ładne, może ktoś je ukradł? Tego nie wiem. Teraz dałam taką dużą, po lodach, jest wielkości skrzynki na kwiaty balkonowe. Zobaczymy, czy nie zniknie. Nie ma teraz faceta, który ma dostęp do monitoringu, wróci, to poproszę go o sprawdzenie.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 25, 2021 11:04 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Ten trawnik to śmietnik, jest tam obrzydliwie :evil: Miski były nowe, ładne, może ktoś je ukradł? Tego nie wiem. Teraz dałam taką dużą, po lodach, jest wielkości skrzynki na kwiaty balkonowe. Zobaczymy, czy nie zniknie. Nie ma teraz faceta, który ma dostęp do monitoringu, wróci, to poproszę go o sprawdzenie.

Ja też takie po lodach ustawiłam i nie ma. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości