Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 15, 2021 13:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Jasne. To ogromne odciążenie. Jakoś nigdy do tej pory nie prosiłam o takie coś, raczej mnie proszono o zastępstwo. Mogłabym jeździć co drugi dzień, ale kotki mają kocięta, trzeba je dobrze karmić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 15, 2021 13:56 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Jasne. To ogromne odciążenie. Jakoś nigdy do tej pory nie prosiłam o takie coś, raczej mnie proszono o zastępstwo. Mogłabym jeździć co drugi dzień, ale kotki mają kocięta, trzeba je dobrze karmić.


już niedługo, bo małe spore
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 16, 2021 7:16 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Kociej mamy może i tak, ale Sreberko urodziła 23 kwietnia. To jeszcze malizny. A i pogoda niezbyt fajna, sporo deszczu i bywa naprawdę zimno. W nocy lało, rano nieśmiało wyszło słonce, a teraz mokro, ponuro i zimno :evil: Może później będzie ładnie.
Śniadanie i leki podane kotom, kuwety sprzątnięte, fontanny włączone, mogę spokojnie wypić poranną kawę i poczytać forum. Potem oddam się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli krojeniu mięsa :wink: Mokrej i suchej karmy nie idzie mi tak dużo, mięsa owszem. Koty Doroty tak samo, surowe mięso wciągają jak odkurzacze.
To za mała porcja dla Sreberka
Obrazek
Na drugiej misce jednak już coś zostawiła
Obrazek
Lila tyle nie je
Obrazek
I jak zwykle, zdjęcie Lilii z głupią miną :mrgreen:
Obrazek
Ona nie znosi być fotografowana, ucieka i już.
Może dzisiaj uda mi się zrobić zdjęcie czarnuszkowi.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 16, 2021 8:51 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Gołębie nakarmione
Obrazek
Potem przyleciały rybitwy, bo daję im mięso, jeśli koty nie zjadły.
Czarnuszek był. Czyż nie jest śliczny? :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Dzisiaj nie dostał suchej karmy, bo tę lubi najmniej i zostawia
Obrazek
Teraz spokojnie mogę szykować jedzenie dla Kulek.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 16, 2021 8:54 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Kolejny raz napiszę: dobrze mają z Tobą!
Śliczne kotki. Jeszcze żeby się dały połapać... :201461


Edit: Tak, czarnuszek jest piękny! (Przedtem pisałam do postu o Lili i Sreberku)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 16, 2021 9:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dzięki :1luvu:
Koty są mądre i powinny zauważyć, że Lila ma święty spokój, dba tylko o siebie, kocury jej nie molestują. Też Sreberko i kocia mama tak by miały, ale cóż poradzić? :(
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 16, 2021 9:19 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Dzięki :1luvu:
Koty są mądre i powinny zauważyć, że Lila ma święty spokój, dba tylko o siebie, kocury jej nie molestują. Też Sreberko i kocia mama tak by miały, ale cóż poradzić? :(


namówić Lilę, żeby je przekonała
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 16, 2021 9:39 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

A co robię od miesięcy ? :mrgreen:
Mam dużo dobrego jedzenia dla Kulek, wzięłam też serek bieluch, a nuż posmakuje?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 16, 2021 11:10 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Sliczny jest i Czarnuszek i dziewczyny :) Ze Sreberkiem dziwne..chyba straciła kocięta w poprzednim sezonie, prawda? Bo jednak pewnie przyprowadziłąby na jedzenie do stołowczeki, jakby podrosły..
oby w tym roku udało się namierzyć i słapac i samą kicię też
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 16, 2021 11:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Wolontariuszki z fundacji też próbują łapać kotki, ale wychodzi im tak, jak mnie :oops:
Dzisiaj była tylko Lila, zjadła i poszła sobie w stronę parku. Koło kociego domku obrodziło jaskółcze ziele. Chwast to, ale przynajmniej jest ładnie. Trochę śmieci stamtąd pozbierałam, tak w czynie społecznym
Obrazek
Po drodze spotkałam w parku cudnego mopsika. Uwielbiam tę rasę, a Rocky był wyjątkowo sympatyczny. Chciałam zrobić mu zdjęcia, ale piesek nie chciał pozować, chciał być głaskany
Obrazek
Obrazek
Wstąpiłam też do buraska, zawiozłam trochę karmy. On jest cudowny, miziasty, od razu ociera się o dłoń i w ogóle kot ze snów.
ObrazekObrazek
Już na parapecie dostał mięsko
ObrazekObrazek
Na parapecie są ziarenka dla ptaszków, burasek może je obserwować zza moskitiery. Kotek powolutku zaczyna odkrywać nowe zabawki. Wcześniej bawił się wyłącznie myszkami, a teraz potrafi pół godziny bawić się torem z piłeczką.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 16, 2021 13:12 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 17, 2021 6:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Wczoraj lało i wiało, było nieciekawie, a dzisiaj zapowiada się ciepły, słoneczny dzień. Codziennie inna pogoda. Dzisiaj nie jadę do Kulek, młody człowiek ma je nakarmić, wykorzystam więc to, że będę mieć trochę więcej wolnego i coś w domu zrobię. Koty mam bardzo spokojne, grzeczne, naprawdę. Wyskoczę tylko do sklepu po mięso, bo już nic nie mam, nakarmię ptaki i czarnuszka i zajmę się czymś pożytecznym.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 17, 2021 8:21 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ptactwo małe i duże nakarmione, woda nalana do trzech misek. Czarnuszek przebiegł, chciałam mu jeszcze dołożyć do miski, a wtedy próbował mnie dziabnąć pazurem. Podejrzewam, że bał się, że mu jedzenie zabiorę :mrgreen:
Zapowiada się piękny, upalny wręcz dzień. Jest przepięknie, bo zieleń młodziutka, niewyschnięta, więc super.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 17, 2021 11:17 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Młody człowiek doniósł mi, że były dwie kotki, które przybiegły na dźwięk dzwonka rowerowego. Dałam mu taki sam, jaki mam przy rowerze. Była to Lila i Sreberko, tak wynika z opisu. Tak się cieszę, coś zjedzą, a jutro dostaną dużo mięsa. Wykorzystałam czas i sporo zrobiłam w domu, ufff!!
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 17, 2021 13:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Ptactwo małe i duże nakarmione, woda nalana do trzech misek. Czarnuszek przebiegł, chciałam mu jeszcze dołożyć do miski, a wtedy próbował mnie dziabnąć pazurem. Podejrzewam, że bał się, że mu jedzenie zabiorę :mrgreen:
Zapowiada się piękny, upalny wręcz dzień. Jest przepięknie, bo zieleń młodziutka, niewyschnięta, więc super.


a u nas leje od rana :(
daj trochę słoneczka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 184 gości