Wrocław szuka koteczki :) Jest chora

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob mar 20, 2021 20:48 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

ewar pisze:https://youtu.be/yyuHo75whE0

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 20, 2021 21:15 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Urocza kitulka. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob mar 20, 2021 21:23 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Cudna kicia! Oby jak najwiecej tu takich watkow bylo!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4236
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob mar 20, 2021 23:33 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 21, 2021 7:04 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

maczkowa, dzięki raz jeszcze :1luvu: Powinnam sama się nauczyć wklejania filmików, bo sporo ich dostaję.
Kotka już szczęśliwa w swoim nowym domku. Chciałabym bardzo, bardzo podziękować wszystkim, którzy w taki, czy inny sposób przyczynili się do tego, że kotka już bezdomna nie będzie. agamalaga, dzięki za informację o kotce :1luvu: , bo od tego wszystko się zaczęło. Szczęśliwym zrządzeniem losu, mamucik założyła wątek i zareagowała na mój post, wielkie dzięki :1luvu: Bardzo dziękuję za dowiezienie kotki do DS-u, agamalaga i jej TŻ pokonali parę ładnych kilometrów, ale kotka jechała wygodnie :1luvu: :1luvu:
Przede wszystkim dziękuję domkowi, że zaofiarował malutkiej to, czego za żadne pieniądze świata nie da się kupić, czyli DOM :1luvu: :1luvu: :1luvu:
No i oczywiście wszystkim trzymającym kciuki, kibicującym ślicznej kotce :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Kicia w nowym domku
ObrazekObrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 21, 2021 7:56 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Płaczę ze szczęścia :) Super!

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 21, 2021 9:06 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Kotki na oczy nie widziałam, ale jestem pod wrażeniem. Tymczasuję od lat, czytam o kotach i o takim, który czuje się dobrze w lecznicy, w tymczasowym domu, potem drugim, w samochodzie i w DS-ie chyba nigdy nie słyszałam. Zero stresu, kocha wszystkich, kuwetkowa, korzysta z drapaka, niesamowite. Byłoby to wręcz nieprzyzwoite, gdyby takie coś miało żyć na działkach.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 21, 2021 9:14 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

:D :D :D Dokładnie to samo, co do słowa chciałam napisać, ze te wszystkie zmiany, różni ludzie, w sumie średno przyjemne zabiegi, narastające zmiany- bo to ma tez znaczenie, a ta cały czas radosna, szczęśliwa i że az za gardło łapie, ze miałaby nie mieć domu i swojego człowieka i ..ciekawe ile jeszcze takich kotów jest, które tyle szcześcia nie miały..
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 21, 2021 9:15 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

a jeszcze do tego po prostu śliczna jest :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 21, 2021 9:32 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

maczkowa pisze:ciekawe ile jeszcze takich kotów jest, które tyle szcześcia nie miały..

Bardzo dużo :( Na moim " terenie" nie, bo ja takie zgarniam. Teraz chciałabym, aby buras znalazł dom i aby na jego miejsce trafiła miziasta, starsza kotka z działek. Karmicielka zabrała ją do domu, ale nie dogaduje się z jej kotami i chce ją wypuścić. Znajoma karmicielki, młoda dziewczyna jednak trzyma rękę na pulsie i mam nadzieję, że i tej kotce się powiedzie.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 21, 2021 9:43 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

ewar pisze:https://youtu.be/yyuHo75whE0

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 21, 2021 12:46 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Wrocław ma nową, szczęśliwą mieszkankę.
To Misia.

Zostałam poproszona, aby w imieniu Domku podziękować. Domek odezwie się jak złapie chwilkę.

Więc teraz będzie jak na oscarach :ryk:
Dziękuję ewar, Agnieszce, DT i osobie, która wzięła Misię z działek do weta.
I wszystkim ciotkom, które tutaj trzymały kciuki.
Na oscarach jeszcze dodają - i wszystkim innym, których niechcący pominęłam 8)

Misia obudziła się o 5 rano i rozpoczęła pogłębioną inspekcję domku.
Ponieważ Ania w ciągu tygodnia wstaje o tej porze powstał pomysł nauczenia Misi parzenia kawy.
Chociaż kto wie czy ona tego nie potrafi - bo to zdaje się nadzwyczaj mądra dziewczynka :mrgreen:
Tyle osób sobie poustawiać w sznureczku, żeby do tego swojego domku w końcu trafić :piwa:
No bo ile można czekać :ryk:
Lato mija, jesień, zima i wiosna się zaczyna...
Działka i działka, a tu do Ani i jej Mamy, i Rodzinki by się naprawdę już chciało :201461

Fajna historia, dobre zakończenie.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 21, 2021 13:31 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

Jesteś pewna , że Misia? :mrgreen:
Kotka będzie miała do dyspozycji osiatkowany balkon, na razie nie jest, ale to kwestia czasu. Kotka pięknie korzysta z drapaka, co mnie ogromnie cieszy, myślę, że warto byłoby jakiś kupić, bo może drapać meble.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola


Post » Nie mar 21, 2021 15:46 Re: Wrocław szuka małej koteczki :)

ewar pisze:Jesteś pewna , że Misia? :mrgreen:
Kotka będzie miała do dyspozycji osiatkowany balkon, na razie nie jest, ale to kwestia czasu. Kotka pięknie korzysta z drapaka, co mnie ogromnie cieszy, myślę, że warto byłoby jakiś kupić, bo może drapać meble.


Tak :)

Agnieszka wspomniała, że mówiła do niej Myszka i tak Domek przekształcił nieco jej imie :D
Czy to imię zostanie - to już kocia pewnie zdecyduje :D

Osiatkowanie oczywiście jest niezbędne - to młoda, sprawna kotka i jak to kotka, ciekawska. Ale to dobry dom, podpowiem odpowiednie zabezpieczenia :kotek:
Poprzednia Koteczka niestety nie była sprawna ruchowo, akcja szybka, na pewno wiosną pojawią się zabezpieczenia.

No właśnie - dzisiaj pierwszy dzień wiosny :D :flowerkitty:
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości