KONIEC "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 13, 2021 8:41 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Jeszcze o takim numerze nie słyszałam. :mrgreen:
Parka kocia cudowna. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lut 15, 2021 12:37 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Obrazek

Miłość kwitnie :mrgreen:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon lut 15, 2021 22:07 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

mir.ka pisze:
ametyst55 pisze:
SabaS pisze:Ekspresowe dokocenie, piękna ta fotka. Tylko na co te obróżki? Uspokajające czy ułatwiające rozpoznanie? Fajny domek się chłopakowi trafił. Niech tylko szybko wraca już do zdrowia :ok:


Ułatwiające rozpoznanie :ok: bo Pani pierwszej nocy zamknęła w łazience nie tego kota którego należało zamknąć :lol:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Boskooo :P Pewnie zrobiłabym tak samo :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 15, 2021 22:08 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

ametyst55 pisze:Obrazek

Miłość kwitnie :mrgreen:

Dobrze,że na czas zaopatrzono się w odpowiedni wymiar kanapy :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lut 17, 2021 9:49 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 17, 2021 9:53 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

mir.ka pisze:Obrazek


Dziękujemy :)

Dobrze , że mi przypomniałaś :D idę wymiziać towarzystwo i dać smaczki :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lut 17, 2021 15:13 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

zdrowia i dobrych domów, kociaki!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro lut 17, 2021 15:32 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

czarno-czarni pisze:zdrowia i dobrych domów, kociaki!

Dziękujemy :1luvu: Jakoś ucichły ostatnio telefony :roll:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto lut 23, 2021 22:04 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

I wąteczek też ucichł. Co tam u Was?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lut 23, 2021 23:26 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Koki-99 pisze:I wąteczek też ucichł. Co tam u Was?


Ostatnio pisałam z Panią o maluchach, ale chyba nic z tego nie będzie. Pani najpierw myślała o jednym kocie, potem stwierdziła , że weźmie obydwa, a dzisiaj dostałam informację , że chyba jednak tylko Tobisia :roll: Za daleko i nie bardzo podoba mi się kilka spraw więc jutro odpowiem na nie. W czwartek umówieni jesteśmy u weta na szczepienie. Tobisia najprawdopodobniej zaszczepimy, natomiast co wyjdzie u Tinusi to zobaczymy. I chyba jednak zrobię osobne ogłoszenia bo na dwa koty jest bardzo mało chętnych. U Olisia wszystko w porządku :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lut 24, 2021 13:35 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

ametyst55 pisze:
Koki-99 pisze:I wąteczek też ucichł. Co tam u Was?


Ostatnio pisałam z Panią o maluchach, ale chyba nic z tego nie będzie. Pani najpierw myślała o jednym kocie, potem stwierdziła , że weźmie obydwa, a dzisiaj dostałam informację , że chyba jednak tylko Tobisia :roll: Za daleko i nie bardzo podoba mi się kilka spraw więc jutro odpowiem na nie. W czwartek umówieni jesteśmy u weta na szczepienie. Tobisia najprawdopodobniej zaszczepimy, natomiast co wyjdzie u Tinusi to zobaczymy. I chyba jednak zrobię osobne ogłoszenia bo na dwa koty jest bardzo mało chętnych. U Olisia wszystko w porządku :ok:


takie rozmowy to kiepsko rokują i nie warto sobie głowy zawracać, dla dobra kotów
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 24, 2021 18:13 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

mir.ka pisze:
ametyst55 pisze:
Koki-99 pisze:I wąteczek też ucichł. Co tam u Was?


Ostatnio pisałam z Panią o maluchach, ale chyba nic z tego nie będzie. Pani najpierw myślała o jednym kocie, potem stwierdziła , że weźmie obydwa, a dzisiaj dostałam informację , że chyba jednak tylko Tobisia :roll: Za daleko i nie bardzo podoba mi się kilka spraw więc jutro odpowiem na nie. W czwartek umówieni jesteśmy u weta na szczepienie. Tobisia najprawdopodobniej zaszczepimy, natomiast co wyjdzie u Tinusi to zobaczymy. I chyba jednak zrobię osobne ogłoszenia bo na dwa koty jest bardzo mało chętnych. U Olisia wszystko w porządku :ok:


takie rozmowy to kiepsko rokują i nie warto sobie głowy zawracać, dla dobra kotów


Pani dzisiaj jeszcze próbowała się ze mną skontaktować :roll: a napisałam wyraźnie, że nie oddam Tobisia samego . Nie mam dzisiaj siły na dyskusję :roll: Może jutro do niej napiszę.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw lut 25, 2021 23:00 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Znajdą się ludzia dla nich :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 26, 2021 20:07 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

Tobiś został dzisiaj pierwszy raz zaszczepiony. Tinka niestety nie, bo cały czas ma temperaturę , powiększone węzły chłonne i utrzymuje się u niej rozwolnienie. Tobiaszek też ma lekko zaczerwienione dziąsła i powiększony jeden węzeł chłonny, ale wet stwierdził, że szczepimy małego . Na razie czuje się dobrze, lata po kuchni i zagląda do garnków :evil: więc chyba jest ok. U Tinki zdecydowaliśmy , że zrobimy panel biegunkowy i zobaczymy co wyjdzie. Wet nie ma pomysłów co może tym kotom dolegać. Ja natomiast zdecydowałam , że zaczynam ogłaszać Tobiaszka osobno i niech mnie wszyscy święci chronią przed zalewem idiotycznych telefonów :strach:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob lut 27, 2021 9:48 Re: "Ametystowe" tymczasy: puchatki czekają na dom.

ametyst55 pisze:Tobiś został dzisiaj pierwszy raz zaszczepiony. Tinka niestety nie, bo cały czas ma temperaturę , powiększone węzły chłonne i utrzymuje się u niej rozwolnienie. Tobiaszek też ma lekko zaczerwienione dziąsła i powiększony jeden węzeł chłonny, ale wet stwierdził, że szczepimy małego . Na razie czuje się dobrze, lata po kuchni i zagląda do garnków :evil: więc chyba jest ok. U Tinki zdecydowaliśmy , że zrobimy panel biegunkowy i zobaczymy co wyjdzie. Wet nie ma pomysłów co może tym kotom dolegać. Ja natomiast zdecydowałam , że zaczynam ogłaszać Tobiaszka osobno i niech mnie wszyscy święci chronią przed zalewem idiotycznych telefonów :strach:

:ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości