Starszy brat Bombelków spod krzaka w domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon paź 05, 2020 16:52 Starszy brat Bombelków spod krzaka w domu

Przyprowadziła go Mamacita do miejsca karmienia. Podejrzewamy, że jest starszym bratem miotu, który tez szuka domu.
Kocurek ewidentnie sobie nie radzi na dworze. Przychodzi wygłodniały. Obecnie jest w koterii na kastracji.
Tel kontaktowy 601722369

Obrazek

Obrazek

link do ogloszenia koterii

https://m.facebook.com/ADOPCYJNEzKOTERI ... _tn__=EH-R
Ostatnio edytowano Nie gru 06, 2020 18:29 przez zuza, łącznie edytowano 1 raz
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto paź 06, 2020 5:08 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 06, 2020 13:47 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Zuza, kolejne wielkie DZIEKUJĘ, że wrzuciłaś.
Ja się średnio wyrabiam z dziesiątką w dwóch lokalizacjach, karminkiem i stołówką dla jeży.

Kocurek jest przemiły, oswojony i łagodny.
Bardzo boi się innych kotów, nawet kotki sąsiadów, która waży może ze dwa i pół kilo.
Jak dostaje miskę nieustająco skanuje otoczenie, czy na horyzoncie nie pojawia się inny kot.
Jeśli się pojawia - nie kończy tylko zmyka wchodząc w nadświetlną.
Odpada zatem opcja "postawić budkę, karmić i niech sobie mieszka pod tarasem".

Co ważne - korzysta z kuwety. Przetrzymaliśmy go w piwnicy jedną noc przed kastracją i zachował się wzorowo.
I nie za bardzo może do tej piwnicy wrócić bo chociaż pomieszczenie ciepłe, czyste, ze światłem trochę dziennym i obfitym sztucznym to jest to piwnica z dala od ludzi.
Do Bombelków go nie dołączę. Maurycy prycha na Filipa (który w końcu wychodzi z klatki rekonwalescencyjnej) i go bije. Jak Maurycy prycha to Olaf też.
Wczoraj wnerwili mnie tak, że ja ich sprychałam. Się zadziwili bardzo. Ale się uspokoili.

Może ktoś by wziął Białaska na DT? Dowiozę. Zapewnię wyprawkę. Zapas jedzenia też.
On bardzo Gourmety lubi. Suche Sanabelle Outdoor, RC Outdoor. Ale w zasadzie zje wszystko - Animonde, Bozite, MAC's, Almo.

No i jest naprawdę milusi.
Nie wiem jak z dziećmi. Nie mam za bardzo skąd pożyczyć żeby sprawdzić.

Komu? Komu?
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Śro paź 21, 2020 13:41 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Tja. Jedenastego mam na pokładzie.
Do piwnicy Białasek wrócił. Na kilka dni. Teraz przebywa w eleganckim apartamenciku na piętrze. Do dyspozycji ma panoramiczne okno z widokiem na las oraz pełen węzeł kuchenkowo - sanitarny.
W Koterii powiedzieli, że jest agresywny 8O Tzn. jak go wyciągali z klatki żeby wykonywać różne zabiegi medyczne to gryzł i drapał.
Zabiegi medyczne były niezbędne bo się kotu ropień na żuchwie zrobił. Obecnie widać jedynie łyse miejsce z zaczerwienieniem.

Nie wyciągałam go na siłę znikąd więc nie potwierdzę.
Nie miałam problemu, żeby wziąć go na dworze pod pachę i nieść, zapakować go do transportera, dotykać łapek, dotykać brzuszka, czesać różnymi szczotkami, jeździć po futrze klejakiem do kudłów, zaglądać w uszy, ogłądać miejsce po ropniu. Bez problemu.

Zarobiłam wczoraj minusa za odkurzacz. Bardzo się boi. A odkurzyłam tylko na szybko wkoło kuwety z daleka od niego. Do końca dnia nie zaszczycił mnie spojrzeniem.
Dzisiaj dał mi szansę, bo świeże chrupeczki przyniosłam. Acana Wild Praire. Się nadadzą - stwierdził.

Co jeszcze? Nie kojarzy że okrągłe posłanko na parapecie służy do leżenia. Leży obok.
Lubi wyglądać przez okno. Ale traktora z kapustą się boi.
Załapał zabawę wędką. Piłeczką jeszcze nie.

Kilka fot poniżej.
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Śro paź 21, 2020 13:48 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Czw paź 22, 2020 19:08 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

urodziwy jest :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie lis 15, 2020 15:23 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Ależ ten czas leci.
Trzy tygodnie mineły odkąd Białasek został numerem jedenaście.
Zrobił się bielszy i okrąglejszy.
Nauczył się do czego służą zabawki. Polubił myszki, mysze i wszelakie przytulaki-tarmoszaki.
Piłeczki zupełnie go nie bawią. Ani takie do turlania luzem, ani w torze. No dobra - zdaje się mówić - ale co z tego, że to się kula? :roll:
Za to wędka ze szczurkiem na końcu jest najlepsza. I widać, że radość sprawia mu gonienie, skakanie i łapanie.
A co najlepsze - jak złapie to się cieszy, a nie że - eee tam, złapałem to już się nie bawię.

Do tego jest przemiły i delikatny - nawet jeśli podczas miętoszenie łapie człowieka zębami to bardzo lekko.
Za moment zdjęcia wrzucę.
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Nie lis 15, 2020 16:25 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Nie lis 15, 2020 17:19 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Niezwykły ma ten kolorowy ogonek :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie gru 06, 2020 17:36 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka szuka domu Warszawa

Białasek w domu.
Okazało się, że dożywiany był także przed jednych z sąsiadów.
Wchodził, wychodził, wchodził, wychodził, zaczął znikać.
Zniknął.
Szukali ale tylko wrzucając ulotki do skrzynek.
A że skrzynka nie była sprawdzana to trochę z nami pobył.
Wrócił do domu, obiecali nie wypuszczać. A także zaczipować i zaszczepić. I troszczyć się bo to fajny kotek jest.
Obrazek

BombelkiSpodKrzaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 83
Od: Śro sie 19, 2020 13:03
Lokalizacja: Wawa Kabaty

Post » Pt gru 11, 2020 19:03 Re: Starszy brat Bombelków spod krzaka w domu

Super :D
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Burajulia i 53 gości