Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 03, 2020 10:14 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Dziś Yoda także ma gości, o 20. Państwo chcą go bardzo poznać, dom też zabezpieczony, ale nawet jeśli się zdecydują to pójdzie do adopcji po kastracji w piątek.

A oto ciekawa odpowiedź na moje ogłoszenie dotyczące właśnie Yody. Wklejam ale usuwam dane osobowe.

Od: MXXXXXX
Email: XXXXXXXXX@gmail.com

Wiadomość:
Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt.
Gdzie i kiedy mogę to zobaczyć?

Witam,
Czy Pani dopuszcza możliwość finansowania utrzymania kotka po jego przekazaniu ?

Pozdrawiam

Długo już siedzę w kotach ale pierwszy raz ktoś mnie zapytał czy będę współfinansowała ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2020 11:10 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie pisze:Witam,
Czy Pani dopuszcza możliwość finansowania utrzymania kotka po jego przekazaniu ?


moja siostra to straszny centuś. Mieszka za granicą, ale wszelkie szczepienia/odrobaczenie/sterylka odbywają się przy okazji, jak są z wizytą w PL. Zawsze to lepiej w złotówkach, niż w euro :P sęk w tym, że ona marzy o drugim kocie. I nawet się napaliła na 14 letnią szylkretową koteczkę, już o dokacaniu czytała, wszystko rozbiło się o finansowanie właśnie - bo ona sądziła, że jak kot fundacyjny to fundacja będzie łożyć na jego utrzymanie, a chociaż wizyty u weta :P

Może się ludziom z DT miesza?
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6048
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Wto lis 03, 2020 11:34 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie pisze:
Witam,
Czy Pani dopuszcza możliwość finansowania utrzymania kotka po jego przekazaniu ?

Pozdrawiam

Długo już siedzę w kotach ale pierwszy raz ktoś mnie zapytał czy będę współfinansowała ;)



Niedointerpretowałaś, Madie ;) Tu nikt nie pisze o wspólfinansowaniu! Masz FINANSOWAĆ!!
Kciuki za dzisiejszą wizytę :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lis 03, 2020 13:14 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Zdaje się, że ASK@ miała niedawno zapytanie o finansowanie utrzymania kota po adopcji. Nie pamiętam, czy też nie napisane łamaną polszczyzną.
Ciekawe, czy to ta sama osoba.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto lis 03, 2020 13:18 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Melduję ża Jaga jest już u nas - świat jest mały ;-) na razie po demolce parapetu w pokoju dziecięcia odpoczywa pod narożnikiem, dajemy jej jeszcze trochę czasu, niech dziewczyna odpocznie :-)
pozdrawiamy
Kaja i Kicia i Łacia i reszta rodziny
Obrazek
Kicia i Łateńka - kosmitki

Kaja

 
Posty: 1346
Od: Nie maja 30, 2004 22:35
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.

Post » Wto lis 03, 2020 13:32 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

maczkowa pisze:
Madie pisze:
Witam,
Czy Pani dopuszcza możliwość finansowania utrzymania kotka po jego przekazaniu ?

Pozdrawiam

Długo już siedzę w kotach ale pierwszy raz ktoś mnie zapytał czy będę współfinansowała ;)



Niedointerpretowałaś, Madie ;) Tu nikt nie pisze o wspólfinansowaniu! Masz FINANSOWAĆ!!
Kciuki za dzisiejszą wizytę :)


Dziękuję <3
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2020 13:34 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Kaja pisze:Melduję ża Jaga jest już u nas - świat jest mały ;-) na razie po demolce parapetu w pokoju dziecięcia odpoczywa pod narożnikiem, dajemy jej jeszcze trochę czasu, niech dziewczyna odpocznie :-)
pozdrawiamy
Kaja i Kicia i Łacia i reszta rodziny



No właśnie, witamy nowy DOM Jagi/Yogi :) :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Podziwiam za spokój po dzisiejszej kociej panice, zakończonej ratującą życie ucieczką pod kanapę i pierdolnikiem w pokoju syna ;) Nawet szklo się posypało o biedych kwiatach nie wspomnę.
A tak chwaliłam tak małą bestię :evil: :evil: :evil:
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2020 13:56 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Miło poznać opiekunkę Jagi:-) (dużo dobrego od Madie słyszałam) Rzeczywiście świat jest mały. Proszę się nie zrażać, ona po bliższym poznaniu zyskuje;-)Może czuje się w obowiązku zachowywać adekwatnie do imienia, takie alter-ego;-) Normalnie to miziak i mruczydło. Jak już się zorientuję że nie chcecie jej zjeść, to pokaże się z lepszej strony ;-)
Ostatnio edytowano Wto lis 03, 2020 14:01 przez tosiatosia1, łącznie edytowano 2 razy

tosiatosia1

 
Posty: 373
Od: Czw sie 25, 2011 12:59

Post » Wto lis 03, 2020 13:59 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Kaja pisze:Melduję ża Jaga jest już u nas - świat jest mały ;-) na razie po demolce parapetu w pokoju dziecięcia odpoczywa pod narożnikiem, dajemy jej jeszcze trochę czasu, niech dziewczyna odpocznie :-)
pozdrawiamy
Kaja i Kicia i Łacia i reszta rodziny


Jeszcze tylko napiszę, że seniorki Kicia i Łacia (16 i 17 lat !!!) wyglądają lepiej niż moje 10 letnie koty (i nie wiem czy to dobrze świadczy o Kaji czy źle o mnie więc tego nie rozstrząsam).
Kotki są absolutnie kochanie, a na Jagę czekał też mały kawaler i wierzę,że się zaprzyjaźnią :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2020 13:59 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie pisze:
Kaja pisze:Melduję ża Jaga jest już u nas - świat jest mały ;-) na razie po demolce parapetu w pokoju dziecięcia odpoczywa pod narożnikiem, dajemy jej jeszcze trochę czasu, niech dziewczyna odpocznie :-)
pozdrawiamy
Kaja i Kicia i Łacia i reszta rodziny


Jeszcze tylko napiszę, że seniorki Kicia i Łacia (16 i 17 lat !!!) wyglądają lepiej niż moje 10 letnie koty (i nie wiem czy to dobrze świadczy o Kaji czy źle o mnie więc tego nie rozstrząsam :ryk: ).
Kotki są absolutnie kochanie, a na Jagę czekał też mały kawaler i wierzę,że się zaprzyjaźnią :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2020 20:43 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Yoda po wizycie, nie zaprezentował sie najlepiej bo był przerażoną kulką ze strachu i nie wiedział co ze sobą zrobić, ale Państwa i tak zauroczył. Poprosili o listę żeby wspomóc zakupy, karmę, zwirek, kuwete, drapak, przysmaki itd. Jeśli sie nic nie zmieni zawożę go do domu w niedzielę. Zamieszka z panią 50+ na Mokotowie. Balkon zabezpieczony.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 04, 2020 7:57 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie pisze:Yoda po wizycie, nie zaprezentował sie najlepiej bo był przerażoną kulką ze strachu i nie wiedział co ze sobą zrobić, ale Państwa i tak zauroczył. Poprosili o listę żeby wspomóc zakupy, karmę, zwirek, kuwete, drapak, przysmaki itd. Jeśli sie nic nie zmieni zawożę go do domu w niedzielę. Zamieszka z panią 50+ na Mokotowie. Balkon zabezpieczony.


Błyskawiczne adopcje. Oby były szczęśliwe w nowych domach.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7821
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 04, 2020 8:52 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Sądząc po filmikach od Jagi już jest całkiem całkiem ;)

Odnośnie Yody, potrzebuję konsultacji odnośnie umowy. Kotka adoptuje pani 50+ ale Państwo prosili żeby tez ich wpisać gdybys się coś mamie stało. Rozumiem ze wystarczy dać paragraf ze jeśli główny właściciel nie będzie w stanie się dalej kotem zajmować z różnych powodów to
Opiekę nad nim dobrowolnie przyjmują Xxxxx. Będzie tak ok?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 04, 2020 10:10 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie pisze:Sądząc po filmikach od Jagi już jest całkiem całkiem ;)

Odnośnie Yody, potrzebuję konsultacji odnośnie umowy. Kotka adoptuje pani 50+ ale Państwo prosili żeby tez ich wpisać gdybys się coś mamie stało. Rozumiem ze wystarczy dać paragraf ze jeśli główny właściciel nie będzie w stanie się dalej kotem zajmować z różnych powodów to
Opiekę nad nim dobrowolnie przyjmują Xxxxx. Będzie tak ok?


Wydaje mi się, że powinno wystarczyć, ale nie jestem autorytetem w sprawach umów adopcyjnych.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7821
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 04, 2020 17:00 Re: Dwie kocie sierotki. Kotki w DT u Madie

Madie, tosiatosia1, dzięki za miłe słowa :-) dziewczyny na razie syczą na Jagę ;-) Jaga zjadła, napiła się, siku było, pograła w piłkę, schowała się znowu pod kanapę ale dała się namówić na wyjście samodzielne, lubi chować się w szafie u Stasia a rano zrobiła pobudkę o 6, chciała bardzo wyjść z pokoju i okazało się kotecek potrafi miauczeć! Tak więc jak na 1 dzień to nie jest źle :ok: donoszę w telegraficznym skrócie :-)
pozdrawiamy serdecznie :)
Kaja
Obrazek
Kicia i Łateńka - kosmitki

Kaja

 
Posty: 1346
Od: Nie maja 30, 2004 22:35
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości